Mayıs Ayı Divan Kurulu Toplantısı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben Kongrelerde siyasi mesaj verilmesine karşıyım. Birader sen Galatasaray Kongresinde kalkıp İmamoğlu dersen, yarın Rizede bize pislik yapılmasına ön ayak olursun. Arkadaş sizi oraya getiren AKP yada CHP değil Galatasaray bir farkına varın ne olur ya. !

divan toplantılarını bile artık nasıl olsa 40 50 kisi geliyor diye ufacık odalarda yapmaya baslamıslar bitince poker masaları kolay kurulur

Ben Kongrelerde siyasi mesaj verilmesine karşıyım. Birader sen Galatasaray Kongresinde kalkıp İmamoğlu dersen, yarın Rizede bize pislik yapılmasına ön ayak olursun. Arkadaş sizi oraya getiren AKP yada CHP değil Galatasaray bir farkına varın ne olur ya. !
asil rize'yi hesaba katip bu konusmayi yapmamak galatasaray kulturuyle bagdasmaz. Haksizlik goruyorsak orda konusulmaz, burda konusulmaz, o konusamaz demeyecegimiz gunlerin de gelmesi dilegiyle. biz her seyden once bir turk istanbul spor kulubuyuz, dernegiz, sosyal mesajlar vermemizde yasal bir engel olamaz.

Bir etkisi olacak olsaydı bu divanları yapmazlardı diye düşünüyorum.

O iş Abdurrahim'de.

Üst Alt