McDonald's mı, Burger King mi?


hangisi


  • Kullanılan toplam oy
    24
McDonald%27sLogoRed.jpg
burger-king.jpg
 
Cevap: Mc Donald's mı ? Burger King mi ?Buralarda daha yaygın olduğu için hep Burger denk geliyor ama Coca Cola farkıyla Mc Donalds diyorum.
 
Cevap: Mc Donald's mı ? Burger King mi ?Mc Donalds'a oy verdim,cunki canim ulkemde Burger kiNg yok ama Istanbulda bi kere bile MC d'a girmem tabii ki Burger.
 
Cevap: Mc Donald's mı ? Burger King mi ?Siz biliyo musunuz bunları alırsanız paranız İsrayil'e, Amarika'ya gidiyooooooooo!MC ezer geçer.
 
Cevap: Mc Donald's mı ? Burger King mi ?Bana göre herhangi bir lahmacun salonu,amerikan uşaklarına para kazandıracağıma ve karnımı küçük bir hamburgerle doyurmaktansa,giderim bol soğanlı lahmacun yerim!
 
Cevap: Mc Donald's mı ? Burger King mi ?Bende lahmacunu tercih ederim ama bu ikili içerisinde tercihim kesinlikle Burger King.Hamburgerindeki et çok daha lezzetli bana göre Mc Donalds'tan.Coca Cola farkı bile tercihimi Burger King'ten yana yapmamı engellemiyor.
 
Cevap: Mc Donald's mı ? Burger King mi ?2-3 yıldır belkide daha fazla yemiyorum onlardan bundan sonrada hiç yemeyi düşünmüyorum,inanmayacaksınız ama 1-2 yıldır cola bile içmiyorum ve herkeze içmemeyi tavsiye ediyorum ;)
 
Cevap: Mc Donald's mı ? Burger King mi ?4eva Burger derim..Hem çalışanlarının kalitesinden hemde fastfoodlarının lezzetlerinden dolayı Burger..
 
Cevap: Mc Donald's mı ? Burger King mi ?Burger King çok daha kaliteli tabiki..Mc donaldsın tek iyi noktası coca cola olması..
 
Cevap: Mc Donald's mı ? Burger King mi ?hayatımda birkere mcdonald bir kere de buger king ten bişi yedim.Hangisi daha iyi derseniz çok küçüktüm valla hiç hatırlamıyorum.
 
Üst Alt