McDonald's mı, Burger King mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

McDonald's mı, Burger King mi?

hangisi

• Kullanılan toplam oy
    24
Cevap: Mc Donald's mı ? Burger King mi ?

İkisine de koyayım.

1222903455dsc_0147.jpg

Forever çiğköfteci Ömer usta.

google'dan arattırdım,Bandırma şubesinin resmi çıkt,şansa bak :D :D Aha kapıdan girince gördüğünüz taburenin sağ tarafında bir masacık daha var,işte orası favori köşem.Gelene geçene bakıp yiyoruk.

:D

Şimdi efendim önce fiyatlarla başlamak gerek.

Ortalama olarak menü fiyatları aynı. Fakat gerek kolada gerekse patateste Burger King bir adım önde. Benim gözümde Big Mac ve Mc Royal ile , McDonalds bu açığı kapatıyor fakat Burger King Steakhouse Menü ile burun farkıyla halen öne geçebiliyor.

Hamburger / Patates / Kola / Sos kategorisinde Burger King bir adım önde bence, ayrıca bunlara Turkcell olayıda eklenince fark biraz daha artıyor otomatik olarak..

Bu arada;

Tatlı,dondurma vs ilgilendirmiyor ama McDonalds'ın böğütlenli tatlısını kesinlikle öneriyorum.

Bkool derim susarım :D

Burger King alır bence de. niye dersek, tavuk seçenekleri oldukça güzel. hee "dostum tavuk yiyeceksen KFC'ye git" diyenler çıkabilir. ona da gidiyoruz merak etme. ayrıca Burger King sosları da mükemmeldir.

ayrıca Arby's'in curly fries'ı da denenmeli fast food olarak. sırf curly fries için Profilo'ya gidiyorum. ama bana kalırsa o jambon gibi şeyler ekmek arası güzel değil. yiyecekseniz Chicken Breast var burger olarak. McChicken saçmalığından iyidir en azından.

Adıyaman köyüm Ocakbaşı dürüm >> aLL :D bizim burda böyle bi yer açıldı adam saglam dürüm yapıyo :D

MCDonald's köfteyi yağda kızartıyor, Burger King ise ateşte ızgara yapıyor.O yüzden her daim Burger eti muhteşem oluyor.Ayrıca yemek sonrası Bkool ziyafeti de iyidir.

BurgerKing...

turkiyede kaldigim 17 senede 2 kere girmisim 1 mce 1 burgera. Ama yurt disida (mecburiyet ve kaldigim yerde menunun cok ucuz olmasindan dolayi) cok girdim ve mC'in ustune tanimam. Hele ki o verdikleri kolanin tadinin hic bi yerde goremedim.

Mc Donald's Milkshake çok güzel yapıyo, Burger King'in de hamburgerleri çok güzel .. Ama daha ağır basan taraf Burger King ..

Mc Donalds daha lezzetli, Burger King daha doyurucu geliyor bana. Ne kadar acıktığıma bağlı... Kararsızım.

Üst Alt