Medya Bilgilendirme: Basın Toplantısı Adnan Polat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medya Bilgilendirme: Basın Toplantısı Adnan Polat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Medya Bilgilendirme: Basın Toplantısı Adnan Polat

Son Arena olayına kadar bende destekliyordum Polat'ı. Desteklememin en büyük nedeni de , senin de dediğin gibi, herkes koltuktan kacarken o oturmustu Başkanlık koltuguna. Galatasaray'ı sahipsiz bırakmadı o dönem. Yaptıgı güzel işlerde oldu, hakkını yememek lazım. Ama artık daha ileriye götürebilecegini zannetmiyorum bu işi. Polat başkan olmadan önce inşallah o olur diyordum. Şimdi de bana en akılcı isim olarak Ulusoy geliyor ilk düşüncem.

Yapma birader, kimsenin koltuktan falan kaçtığı yoktu. Her dönem kulübe sahip çıkacak bir sürü adam bulunur Galatasaray'da, orası sorun değil. Adnan Polat'ı o koltuğa Canaydın oturttu. Canaydın sayesinde buralara geldi. O dönem ağır amcalar da Canaydın'ı destekliyordu, konsensüs diye diye adam gibi aday çıkarmadılar Adnan Polat'ın karşısına (Nazım Durak diğer tek adaydı sanırım). Son seçimde çarklar tersine döndü, 1000 oyu geçemez denen Adnan Öztürk 2300 oy aldı. Kademe kademe güven azaldı bu yönetime.

Haluk Ulusoy'un Galatasaray başkanı olabilmesi mümkün değil. Galatasaraylılık kültürüne sahip değil bir kere, futbol camiasında eski ağırlığı yok, ayrıca geçmişte çok yıpranmış bir adam. Futboldan veya futbol ekonomisinden anladığını düşünmüyorum, sürekli sallayıp durur. Zaten Haluk Ulusoy'un falan esamesi okunmaz Galatasaray'da. Buna karşın bence Ali Dürüst isterse şu anda başkan olabilir. Bütün eski başkanlar sever Ali Dürüst'ü. Onun istemesine bağlı.

Fenerbahçe Aziz Yıldırım sayesinde rezil oldu, olmaya devam ediyor.

İstifa etmez dediysem etmez. :) Ortamı yumuşatıcı bir kaç konuşma yapar olur biter.

Galatasaray'Da trasfer bitmez,projelerimzi var diye uyutur milleti.

Kulübe mali açıdan çağ atlatan bu isme haksızlık ediliyor bencede. Sadece kulüpten bazı isimleri ve futbol daki zihniyeti değiştirmesi gerekiyor. Daha dün futobolculara para ödenemiyordu şimdi ise 8 milyonlar harcanabiliyor bir futbolcu için. Herşey kötüyken kimse göreve gelmezken bugün herkes başkanlık için kolları sıvamış durumda. Bana pek samimi gelmiyor. Adnan Polat'ı bende eleştiriyorum ama bu kadar dışlanmayı haketmiyor.

Özhan Canaydın değil miydi o stadı yapan? Özhan Canaydın değil miydi 'Riva' projesini genel kurulda tüm muhalefete rağmen savunan? Özhan Canaydın değil miydi temettüleri ödememeye karar verip, şirket birleşmesinin gerçekleşeceğini söyleyen? Adnan Polat'ın vizyonu, Adnan Polat'ın bu olaylardaki müdahilliğini biri çıksın bana anlatsın? Hangi mali açı? Hangi mali proje?

Stad konusunda binlerce sorun çıktı, Işın Çelebi uğraştı, ha keza 'Riva' konusunda Işın Çelebi'nin telkinleri olmasaydı üç kuruşa elli defa satılmıştı orası. Ortada Adnan Polat'a ait, Adnan Polat'a özel bir kazanım da yok yani. Tarihin sayfalarında bu işlerin temelini atan, kazmayı vuran adam "Galatasaray tarihinin en kötü başkanı" olarak anılacakken Adnan Polat "dua edilecek başkan" olacak öyle mi?

Zihinlerinde mum ışığı bulunan Galatasaray'lı lar gerçekleri görecektir, görmeye başlamıştır.

Yapma birader, kimsenin koltuktan falan kaçtığı yoktu. Her dönem kulübe sahip çıkacak bir sürü adam bulunur Galatasaray'da, orası sorun değil. Adnan Polat'ı o koltuğa Canaydın oturttu. Canaydın sayesinde buralara geldi. O dönem ağır amcalar da Canaydın'ı destekliyordu, konsensüs diye diye adam gibi aday çıkarmadılar Adnan Polat'ın karşısına (Nazım Durak diğer tek adaydı sanırım). Son seçimde çarklar tersine döndü, 1000 oyu geçemez denen Adnan Öztürk 2300 oy aldı. Kademe kademe güven azaldı bu yönetime.

Haluk Ulusoy'un Galatasaray başkanı olabilmesi mümkün değil. Galatasaraylılık kültürüne sahip değil bir kere, futbol camiasında eski ağırlığı yok, ayrıca geçmişte çok yıpranmış bir adam. Futboldan veya futbol ekonomisinden anladığını düşünmüyorum, sürekli sallayıp durur. Zaten Haluk Ulusoy'un falan esamesi okunmaz Galatasaray'da. Buna karşın bence Ali Dürüst isterse şu anda başkan olabilir. Bütün eski başkanlar sever Ali Dürüst'ü. Onun istemesine bağlı.

O dönem pek kimse can atmıyordu başkanlık için. Elbette Galatasaray başkansız kalacak değildi. Kimse de pek hevesli değildi.Tabi ki Canaydın'ın desteği ile geldi Polat. Ama baska can atan da yoktu dediğim gibi. Neyse, sorun bu değil. Polat artık miladını doldurmustur kanımca.

Ulusoy'un futbol camiasında herzaman agırlıgı vardır. Ama kulüp içerisinde başkan olabilmek için gerekli destegi hiçbir zaman göremeyecegini düşünüyorum bende. Orada sadece kendi düşüncemi yazdım. Bence olsa güzel olurdu.

Ali Dürüst takdir ettiğim bir insandır. Başkan olmasını isterim. Ama bana onun için biraz erken gibi geliyor. Sanki, bir sonraki başkan olsa daha iyi olur gibi.

O dönem pek kimse can atmıyordu başkanlık için. Elbette Galatasaray başkansız kalacak değildi. Kimse de pek hevesli değildi.Tabi ki Canaydın'ın desteği ile geldi Polat. Ama baska can atan da yoktu dediğim gibi. Neyse, sorun bu değil. Polat artık miladını doldurmustur kanımca.

Ulusoy'un futbol camiasında herzaman agırlıgı vardır. Ama kulüp içerisinde başkan olabilmek için gerekli destegi hiçbir zaman göremeyecegini düşünüyorum bende. Orada sadece kendi düşüncemi yazdım. Bence olsa güzel olurdu.

Ali Dürüst takdir ettiğim bir insandır. Başkan olmasını isterim. Ama bana onun için biraz erken gibi geliyor. Sanki, bir sonraki başkan olsa daha iyi olur gibi.

Yok, zaten ben de yazdıklarında hemfikirim seninle, sadece Canaydın Adnan Polat'ın desteğiyle seçim kazandıktan sonra, borcunu Adnan Polat'ı başkan seçtirerek ödedi. O dönem başka kimsenin çıkmamasının sebebi budur.

Haluk Ulusoy bu kulübe başkan olabilecek donanımlara sahip değil, en başta manevi anlamda elbette.

Ali Dürüst için tam zamanı aslında. Şu bölünmüşlüğü, parçalanmışlığı birleştirici rol oynayabilir, camiada herkesin sevdiği ve saydığı bir adamdır. Eğer aday olursa büyük destek alır ve karşısına ciddi aday çıkarmazlar. Şu meşhur konsensüsü sağlamak için. :)

Benim temennim Ali Dürüst'ün başkan olması, Adnan Öztürk'ün de en azından birkaç dönem yönetimde görev alması ve kendisini başkanlığa hazırlamasıdır.

Bu saatten sonra devam edebileceğini sanmıyorum. Ne kongre arkasında, ne camianın önemli büyükleri arkasında ne de taraftar arkasında. Hatta kendi yönetim kurulu bile ikiye bölünmüş durumda. Bundan çok daha basit problemleri bile çözemeyen Polat daha fazla direnemez. Direnmeye kalkarsa daha da rezil olur, bundan daha fazla rezil nasıl olunabilir onu da görmüş oluruz..

A.Polat 1,5 2 seneye kadar Galatasarayda çok sevilen bir başkandı. Ama üst üste yaptığı yanlışlar ve bu yanlışları kabul etmeyerek düzeltmemesi, şuan ki durumunu hazırladı. Yanında bulunan bazı yöneticileri temizleseydi bugün bu konumda olmayacaktı. A.Polat inadı yüzünden şuan bu konumdadır.

Yok, zaten ben de yazdıklarında hemfikirim seninle, sadece Canaydın Adnan Polat'ın desteğiyle seçim kazandıktan sonra, borcunu Adnan Polat'ı başkan seçtirerek ödedi. O dönem başka kimsenin çıkmamasının sebebi budur.

Haluk Ulusoy bu kulübe başkan olabilecek donanımlara sahip değil, en başta manevi anlamda elbette.

Ali Dürüst için tam zamanı aslında. Şu bölünmüşlüğü, parçalanmışlığı birleştirici rol oynayabilir, camiada herkesin sevdiği ve saydığı bir adamdır. Eğer aday olursa büyük destek alır ve karşısına ciddi aday çıkarmazlar. Şu meşhur konsensüsü sağlamak için. :)

Benim temennim Ali Dürüst'ün başkan olması, Adnan Öztürk'ün de en azından birkaç dönem yönetimde görev alması ve kendisini başkanlığa hazırlamasıdır.

Hayırlısı olsun Alkan , ne diyeyim.

Galatasaray için hayırlısı ne ise, olsun.

Kanayan yara artık durmuyor. Bu yönetimde durduğu sürece Galatasaraya zarar vermekten başka bir işe yaramaz bu saatten sonra.

Ne açıdan? He sen futboldan bahsediyorsun. Yönetimler, futboldaki başarılarına göre değil kulübün yatırımlarındaki gelişimleriyle başarılı sayılır.

İnşaat şirketi yönetmiyorlar orada.Yatırıma felan bakılmaz.Başarıyla yatırım olur.

4 senedir ne şampiyonluk ne kupa.Millet artık sıkıldı.

Adnan Polat'ın da Aziz Yıldırım'ın yaptığının %10'u kadar bile yatırımı yok.

İnşaat şirketi yönetmiyorlar orada.Yatırıma felan bakılmaz.Başarıyla yatırım olur.

4 senedir ne şampiyonluk ne kupa.Millet artık sıkıldı.

Adnan Polat'ın da Aziz Yıldırım'ın yaptığının %10'u kadar bile yatırımı yok.

Facia bir cevap. Aynı zamanda çok da komik. Bu konuda hiçbir birikimin ve bilgin olmadığı için futbol bölümünde kal sen.

Taraftar kime küfrediyordu kimi ıslıklıyordu tribünlerde o vakitler? Yerim onun Fair Play ruhunu diyenler kimdi? Misal kimi istiyordu tribünler o zamanlar? Şimdi mi Özhan Canaydın mikemmel başkan oldu. Vefa cidden sadece bir semt. Yazık.

Özhan Canaydın değil miydi o stadı yapan? Özhan Canaydın değil miydi 'Riva' projesini genel kurulda tüm muhalefete rağmen savunan? Özhan Canaydın değil miydi temettüleri ödememeye karar verip, şirket birleşmesinin gerçekleşeceğini söyleyen? Adnan Polat'ın vizyonu, Adnan Polat'ın bu olaylardaki müdahilliğini biri çıksın bana anlatsın? Hangi mali açı? Hangi mali proje?

Stad konusunda binlerce sorun çıktı, Işın Çelebi uğraştı, ha keza 'Riva' konusunda Işın Çelebi'nin telkinleri olmasaydı üç kuruşa elli defa satılmıştı orası. Ortada Adnan Polat'a ait, Adnan Polat'a özel bir kazanım da yok yani. Tarihin sayfalarında bu işlerin temelini atan, kazmayı vuran adam "Galatasaray tarihinin en kötü başkanı" olarak anılacakken Adnan Polat "dua edilecek başkan" olacak öyle mi?

Zihinlerinde mum ışığı bulunan Galatasaray'lı lar gerçekleri görecektir, görmeye başlamıştır.

Mum dibine ışık vermez. Beynindeki mumu biraz dışarı çıkartta kendi kendine yarattığın hayal dünyan, komplo teorilerin azalsın Doğukan. Hatta mümkünse kendi beynindeki mumu bi söndür içindeki kini de, öyle eleştir. Işın Çelebi'ye görevi veren kim? Kimden emir alıyor kendisi? Adnan P. çıkıp ben görev dağıtırım herkes yapar dediğinde Işın bey korkusundan mı konuşmadı herşeyi ben yaptım diye. Neyse 5 yıl sonra Polat'ı da baş tacı yapacak karakter var bu taraftarda. Güveniyorum hepsine. Yeterki bi ölsün. Üstüne de yeni yönetim biraz kötü yönetsin. OOff mithiş Adnan özür dileriz başghan başlıkları açarız beraber.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt