Medya ve Yönetimden Sneijder'e Yönelik Kirli Oyun | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medya ve Yönetimden Sneijder'e Yönelik Kirli Oyun

Gecen yaz dönemi Melo icin yapilan ve yillardir süren propaganda'yi tüm Galatasaray taraftari gördü. 90% da inanip Melo'yu sildi, ayni yönetim gibi.

Takim'in ne hal aldigi ortada Melo'nun gidisinden sonra.

Ve bu yaz

Medya bu propaganda'yi Sneijder'e yönelik uygulamaya calisiyor. Haftalardir yapilan haberler ortada.

Ama daha önemlisi

Yönetim'in özellikle Sneijder'e karsi agresif tavri, zirt pirt ceza uygulamasi sizce neden?

Cevap: Sneijder'in havasini kacirip 'Kendi gitmek istedi bizde satmak zorunda kaldik' demeleri icin.

Dünya'nin her yerinde saf insanlar vardir. Dolayisiyla tipki Melo olayinda oldugu gibi bu oyuna da inanacak taraftarlar olacaktir.

Wesley Sneijder VS Fenerbahce 18.1.215 [HD] - YouTube

Son düzenleme:
Elinde Sneijder gibi taraftarin sevdigi deger var ve cöpleri gönderecegine bu dünya yildiziyla ugrasiyorlar.

Medya kismini gecin arkadaslar, cok önemli bir olayin altini cizdim.

Yönetim bilerek Sneijder'e ceza vermek istiyor ki gitsin ve yönetim suclu olmasin.

Yılbaşlarını keyiflice geçirmek için maça çıkmayan

Tatilini uzatmak için sebep uyduran adamı savunmayalım

Olm sen şaka mısın ya ?

Adamlar 1 Temmuz'da herkese gelin demiş gelmeyen adama tabiki ceza verilecek napacaktık yani ?

melo daki gibi ortalığın yangın yerine çevrilmesine tepki gösteriyor snejder tamamen haklı demiyor. nevzatmış, hürriyet kadrosuymus vs adamlar çullandı oyuncunun üstüne.
bunu anlatmaya çalışıyor.

Son düzenleme:
melo daki gibi ortalığın yangın yerine çevrilmesine tepki gösteriyor snejder tamamen haklı demiyor. nevzatmış hürriyet kadrosumus vs adamlar çullandı oyuncunun üstüne.
bunu anlatmaya çalışıyor.

Nevzat'ın Ali Naci'nin ağzına haber yaptıranlarda bunlar adam gazeteci yapmasın mı yani haberi ?

Elinde Sneijder gibi taraftarin sevdigi deger var ve cöpleri gönderecegine bu dünya yildiziyla ugrasiyorlar.

Gondermeye calismiyorlar, profesyonel davraniyorlar. Bir de diyorlar ki melo'yu da medya ve yonetim gonderdi, tovbe tovbe, melo zaten kendi ayrilmak istedi, bunu neden bazilari anlamiyor?

Sneijder'i gitmesini istemem, ama davranislari cok yanlis, sen milli takim ile turnuvaya katilmamissin, ozel islerin olsa bile 1 ay suren vardi... Di Marzio zaten gecen hafta da haber yapmisti: sneijder mancini'yi aramis ve tekrar inter'e donmek istedigi iletti, Di Marzio'nun haberleri 95% dogrudur.

Sneijder karar vermesi lazim, ya bizim ile profesyonel ve disiplinli davranak yola devam, ya da baska takima gitsin, dunya yildizi olsa bile, fenerbahce nani'yi satiyor fenerbahce'nin taraftari bizim taraftar gibi karamsar degil, tabi sneijder'in yerine bos bir oyuncu gelecekse o baska bir konu...

Cöpler dururken sneijder'i niye yolluyorlar demesin gine birisi, davranislari ortada.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Hollandalı futbolcuya bugün takıma katılması gerektiği önceden söylendiği belirtilerek, şunlar kaydedildi:

"Sezon öncesi tüm oyuncularımıza, yaz mevsiminde milli takımları ile ilgili programları göz önünde bulundurularak bir geri dönüş tarihi verilmişti. Wesley Sneijder'e da takımın büyük bölümü gibi 1 Temmuz'da Florya'da olması gerektiği bildirilmişti. Ancak oyuncumuz bugünkü sezon açılışında ve antrenmanda yer almadı. Konuyla ilgili olarak kulübümüzün disiplin kuralları belli. Yönetim kurulumuz bu çerçevede bir karar verecek."

Umarim sneijder haberleri sosyal medya'dan yalanlar, ama yok eger dogruysa, bide sneijder'e ceza vereceklerse o zaman sneijder icin yolun sonu gorunuyor gibi.

Yönetimin ve medyanın Sneijder ve Melo'yu pek sevmediği doğrudur.İkisini de çok severim.Hatta yabancılar arasından Melo,Emre'ye ve Volkan'a taktığı kapaklardan ötürü Hagi'den sonra gelir benim için ama Melo da Sneijder de sütten çıkmış ak kaşık değil.1 Temmuz'da sezon açılıyorsa geleceksin.Bu sene turnuvası da yoktu.Melo da sene başında fazla tatil yapmak için 40 takla atardı.

Nevzat'ın Ali Naci'nin ağzına haber yaptıranlarda bunlar adam gazeteci yapmasın mı yani haberi ?

yav yapsınlar da ortalığı yangın yerine çevirmenin alemi ne. aynı hırbolar hamitler sözleşme yenilendi :) derken söz konusu sneijder olunca galatasaray yandı bitti kül oldu diyor.
aynı şey melo da yapıldı. sneijder gitsin seneye muslera ya yapılacak.

Yönetimin ve medyanın Sneijder ve Melo'yu pek sevmediği doğrudur.İkisini de çok severim.Hatta yabancılar arasından Melo,Emre'ye ve Volkan'a taktığı kapaklardan ötürü Hagi'den sonra gelir benim için ama Melo da Sneijder de sütten çıkmış ak kaşık değil.1 Temmuz'da sezon açılıyorsa geleceksin.Bu sene turnuvası da yoktu.Melo da sene başında fazla tatil yapmak için 40 takla atardı.
Özel isleri oldugunu bildiriyor, buna tolerans gösterilebilir oyunculari kaybetmemek icin. Ama bilerek göstermiyorlar ki ben gitmek istiyorum desin.

Adalet mi ariyorunuz ulan? Hamit ve Sabri ile sözlesme yenilerken nerdeydiniz de sesinizi cikarmiyordunuz? Ali Naci olacak yalaka nerdeydi sesini cikarmiyordu?

Sneijder'e gelince mi adalet akliniza geldi? Hemde adamin bilgi vermesine ragmen.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Özel isleri oldugunu bildiriyor, buna tolerans gösterilebilir oyunculari kaybetmemek icin. Ama bilerek göstermiyorlar ki ben gitmek istiyorum desin.

Şimdi Carole dışındaki hiçbir yabancının katılmadığı haberleri çıktı.Sadece Sneijder'e ceza verirlerse senin dediğin doğru olur.Diğerleriyle birlikte Sneijder'e de ceza verirlerse bunun yanlış olacağını düşünmüyorum.

Hakan sesimizin çıkmadığı nerde görülmüş kendini adam mı sandın kafana göre sağa sola hakaret ederek konuşuyorsun

Şunu bir Türk futbolcu yapsa %100 gitsin yönünde postlar atardınız.

Öncelikle zihninde Sneijder'in bile hata yapacağını kabullen sonra bir ara senle tartışmayı deneriz belki

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yılda 5 milyondan fazla kazanan adam tatilini uzatmanın planlarını yapmayacak

Yılda 5 milyondan fazla kazanan adam karısıyla 1 gün fazla geçirmek için maç kaçırmayacak

Bunları yapan adama ceza da verilir kulüptende yollanır

Kimse Galatasaraydan üstün değildir

Üst Alt