Medya ve Yönetimden Sneijder'e Yönelik Kirli Oyun - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medya ve Yönetimden Sneijder'e Yönelik Kirli Oyun

Acikca söylemek gerekirse bir durumu indirgemekde, büyük zorluk yasaniyor burada.... Kendi istegi ile gidene, gönderildi, kendi istegi disinda gidene, gitti deniliyor... Bazen herseyin tersi yasandigi, bir paralel dünyada bulunuyor gibiyim burada...

Yahu Melo kadar Galatasaray taraftarindan destek görmüs kac tane futbolcu var tarihimizde ? Kendisi hatali oldugu konularda bile, taraftar hep arkasinda durmus, evine kadar gidip desteklemistir. Melo illaki Inter´e gitmek istedi, kampdan dönmeme konusunda diretti, ve sonunda istedigini aldi. Medya felan degil, adam resmen gelmiyorum diyordu kampa... Yeniden üst düzey futbol oynamak icin, masindan da feda etti...

Sneijder bu takimin en cok kazanan futbolcusu, ama örnek tavir sergilemiyor. Kendine bakip, iyi örnek olmayan bir oyuncu da kimseye liderlik edemez. Sneijder gidip takim arkadasina, kilo ver dese, kimse takmaz. Sneijder kurallari ezerse, diger oyuncular da ezer.
Feldkamp´i örnek alin... Derbi öncesi Hakan ile Lincoln´u kadro disi birakti... Fazla gevsedi bu kulüp... Calismayan adamlardan yildiz mi olur.
Drogba idman sonrasi, özel idman yapiyor ve gencleri de tesvik ediyordu birlikte calismaya. Kemik yasi 45, ama hala fistik gibi oynuyor Adam Amerika´da.

Karar mercihi olsam, Sneijder´i satar, Drobba ile devam ederdim zamaninda.

melo > sneijder adem haklı.

Sanki geldi de kapıdan almadılar. Bu yüzden adam satılmaz lakin cezası ne ise verilir. Ama bu sneijder in bu oyuncu kadrosuyla hiç bir halt yiyemiyecegi gerçeğini de değiştirmez. Acilen satılarak 4-4-2 ile şampiyon olup seneye gereken yapılmalıdır.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne anlatıyon Şişman.

CmSVZJsWIAAGSQH.jpg

Sneijder kupaya mı gitti ki izinli

Su forumda bir tek sneijder konusunda ekseriyetle ters dusuyorum , muslera yi asla birakmam , podolskinin kalmasi taraftariyim , brumaya tellese gitsin para gelsin diyen var, bu yonetim kimseyi alamaz kalsinlar diyen var , melo konusunda kesinlikle 3-5 rakam dusunulmesin kalsin , bir oyuncudan fazlasi dedim durdum .. (ama kendi ayrilmak istedigine de katiliyorum)

Fakat sneijder enteresan bir sekilde seyirciyi , forumu esir almis ,kendisine adeta tapinan bir cemaat yaratmis , buna sasiriyorum . bu arkadas gerekli katkiyi fazlasiyla verdi ve su an kadroda olan ,gecmiste olmus olan cok oyuncudan fazla sevince bogdu , olmaz denen maclari olur yapti ..

Hic kimse bu donem ona zaten zerre laf soylemedi , fakat her sistem her insan buyudukce riski artar .. Gidildi sozlesmesi simarikca uzatildi , yasi artmasina ragmen ,zamaninda bonservis odenmesine ragmen , imza parasi odenerek ,seneligi arttirilarak ...

Fakat zaten takima luks kacarken , digerleri ona uyum saglayamazken , bir de bireysel olarak da tukendi , bir oyuncunun takimla uyumuyla ilgisi olmayan bireysel seyleri bile yapamaz ya da yapmaz oldu ..

Ben butun sezon kadroya giremeyen hamit 3 aldiysa, gecen sezon ozelinde 5 alan sneijderi onunla ayni kefeye koyuyorum acikcasi ..

Bir de ustune simdi kampa geldi gelmedi problemleri , basinin diline dusmeler ... Hep soyluyorum bu duruma gelmis adami bunyede barindirmayacaksin , bunun adi yedirme filan degildir , alex te de ayni seyi fener yasadi .. kangren olduysa bir kisi veya konu , onu sonlandirmayi bilmek gerekir

Seyircinin ,senelerce tahta ayakli yeteneksizlerle sac bas yolmasinin ardindan elbette bu kalibredeki adamlara toleransli gozle bakmasi normaldir , fakat biraz da futbolun gercekleri ,ekonomik manada da dusunuldugunde , artik bu arkadasin hemen hic bir kulvarda bir faydasinin kalmadigi , hatta her habere meze edilecegi nettir.

Guzel bir birliktelikti , bitmesi hayirlidir . Bu asla ve katiyen , sabri gibi olcan gibi donk gibi , umut gibi beceriksizlerin aldiklari parayi legalize etmez , onlar bu klubun basina daha buyuk dert , fakat sneijder artik dert veya problem anlaminda sivrildi , ve buna kendisi de canak tutuyor , biraz lincoln durumuna benzedi bu is

Ayrica zaten o istemeden zaten gonderemeyiz, cunku 2 sene ciddi bir mebladan sozlesmesi var , fakat kim ne derse desin , 4-5 milyon eurodan 2 sene ve alinacak bonservis ile 15-20 milyon euro bir girdi elde edilebilir , aksi takdirde goreceksiniz, bugun burada bunlari soyleyen bize laf cakmaya calisanlar dikkatli olsunlar , 3 ay 5 ay sonra kendilerinin "biz de cok destekledik ama artik yeter ..." tarzi soylemlerini hatirlatacagim kendilerine

dogru zamanda dogru aksiyon alinamazsa oyuncuyu kaybetmenin yani sira huzur ve para da kaybedecegiz

Bu arada van persie fener'de idmanlara basladi

Sneijder da van persie gibi milli Mac oynamadi yani normal sartlarda katilmasi gerekirdi

Yasin milli takimla hazirlik döneminde 2 hafta yer Aldi ama dün takima katildi mesela ozaman yasin'de uzatsin tatilini

Üst Alt