Mehmet Akyüz Beşiktaş'a... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Akyüz Beşiktaş'a...

Cevap: Mehmet Akyüz Beşiktaş'ta

Adamlar statik santraforlardan kurtulmaya çalışıyorlar. Sanırım Almeida' yı da satacaklar.

25 yaşında patlama yapamamış bir oyuncu bu transfere soğukum biraz...

yok kardeş öle deme ben çok yakından tanırım kendisini müthiş bi oyuncu kazandınız tuncay-hakan şükür-villa karışımı bişi öle dimi sana yani ilk defa doğru bi şi yaptığınız tbrkler kutlarım

yok kardeş öle deme ben çok yakından tanırım kendisini müthiş bi oyuncu kazandınız tuncay-hakan şükür-villa karışımı bişi öle dimi sana yani ilk defa doğru bi şi yaptığınız tbrkler kutlarım

abartma istersen batdal'a da ibrahimoviç hakan sukur karisimi diyorlardi kume dusen konya da bile oynayamadi

Bazılarının hayatında izlemedikleri futbolculara iyi kötü yorum yapmaları fantastik bir olay gercekten. G.Gönül EPL'den gelmisti zannedersem.

Şimdi bunlar Mehmet Akyüzü, Mustafa Pektemeğin yedeği olarakmı aldılar. yani yedeğin yedeği :)

Bu tur oyuncularin basarili olmasi cok zor . Mehmet Akyuz'u hic izlemedim bilmiyorum fakat herkes Mehmet Batdal'a salliyor . Batdal'in gectigimiz sezon kotu olusunun nedeni sudur ; ( buyuk ihtimal Mehmet Akyuz de BJK'de ayni sorunu yasar ) Bu adamlar oynamaz oynamaz son 5 dakka oyuna alinir alisamadigi takiminda biseyler yapmasi beklenir . Sansi varsa sezon sonu gelmeden 1 maca ilk on bir baslar buyuk ihtimal harikalar yaratamaz ve gider . Arkasindan dalga gecilir ozguven kaybi yasamistir oynayamamanin verdigi formsuzluk vardir kiralik gittigi takimda da hemen kendini gosteremez ve kotu oyuncu damgasi yer .

Üst Alt