Mehmet Ali Aydınlar Resmen TFF Başkanı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ali Aydınlar Resmen TFF Başkanı

Cevap: Son Dakika | Mehmet Ali Aydınlar Resmen TFF Başkanı

hakan baltanın mustafa sarp ın oynandığı milli takım ne yapar ki gider azerbaycana yenilir :)

yabancı sınırının serbestliğinin türk futbolunun önüne geçeceğini sanmıyorum ben türk futbolcular o zaman belkide daha verimli olacak. her yönden bakmak lazım.

Benim tek düşüncem yabancı sınırının kalkmasının Türk futbolunda kapanmaz yaralar açacağı düşüncesidir.

Ya yine Fenerli adamı getirdiler başa, Allah belanızı versin.

bence fenerli olmasi abartilmamali...futbol ile ilgileniyorsa tabiki bi takim tutacak, kim bilir görevini yaparken cikarir belki üstündeki formayi :)

hayırlı olsun.ne kadar adaletli olacak bekleyip göreceğiz.

Umarım ,herkese adil davranılır.Hayırlısı olsun ne diyelim.

Cevap: Mehmet Ali Aydınlar Resmen TFF Başkanı

mehmet_ali_aydinlar_006.jpg

MA34.jpg

www.fenerbahceyebaskanolsana.com-Mehmet Ali Aydınlar

hurriyetmaa.jpg

Galatasaraylı arkadaşım yakından tanıyormuş bu adamı çok iyi adam öyle şikeyle torpille işi olmaz dedi.

Aziz Yıldırım yine istediği adamı getirdi nihayetinde, artık en ufak bir sorunu kendi lehine rahatça çözer federasyona sallayabilir.

Fenerin istediği bir adam. Çünkü aziden sonra fener başkanlığının en büyük adayı adam. bu yüzden fenere asla yamuk yapamaz. bundan sonra 2-3 yıl daha fener şampiyon olur büyük ihtimalle.

yeni bi hasan doğan etkisi yapar umarım. hasan doğanda beşiktaşlıydı benim bildiğim kadarıyla

tamamda gitsin türkiye voleybol federsyonu baskani olsun. bu adamin futbol ile ne alakasi var ? tamam yönetim kurulunda olmus adam ama hic bir toplantiya katilmiyormusmus bu adam tff nin.

Üst Alt