Mehmet ALTUNPAK Kardeşimize Geçmiş Olsun !


Ne Drogba, ne Inler ne de Kallstrom.Alacagimiz en guzel haber Mehmet Altunpak kardesimizin bugun gerceklesmis olan beyin ameliyatinin olumlu gecmis olmasi olurdu..Kendisini taniyan ya da bilen varsa lutfen ameliyatin nasil gectigini bu konuda bize bildirsin..Yoksa Mehmet arkadasimizin aramiza donmesini beklemekten baska caremiz yok. Umarim ameliyat basarili gecmistir. En yakin zamanda hem sagligina hemde aramiza kavusman dilegiyle Mehmet.

Arkadaslar.. Sizinle olmak gercekten güzeldi.. Hepiniz cok iyi ve samimisiniz.. Bu FORUM kapanmadıkca bilincsiz Taraftar olmayacaktir..

bunu yazma sebebim Carsamba günü Beyin Ameliyatı olucam.. Allahım izin verirse Tekrar aranızda olucam insallah..Hepinize Hayatınızda basarilar diliyorum.. Allah'a emanet olun.. Sizi ve Sizleri GSC'yi seviyorum..

Iyi geceler.. görüsmek dilegiyle..

( dua etmeyi unutmayin )MEHMET ALTUNPAK
 
Cevap: Mehmet ALTUNPAK kardesimize gecmis olsun!İnşallah iyi haberlerini alırız, Allah yardımcısı olsun
 
Cevap: Mehmet ALTUNPAK kardesimize gecmis olsun!Geçmiş Olsun ..İnşAllah en kısa zamanda sağlığına kavuşturur..Allah Yardımcısı Olsun.
 
Cevap: Mehmet ALTUNPAK kardesimize gecmis olsun!Yüce Rabbim yardımcısı olsun.Tez zamanda sağlığına kavuşması dileği ile,geçmiş olsun.
 
Cevap: Mehmet ALTUNPAK kardesimize gecmis olsun!Çok büyük bir ameliyat. İnşalah başarıyla atlatmıştır ve sağlıklı birşekilde aramıza döner.
 
Cevap: Mehmet ALTUNPAK kardesimize gecmis olsun!Geçmis olsun, umarim amelyati iyi geçmistir. Henüz amelyat olmamissa Allah cerrahin bilegine güç, kuvvet ve kolaylik versin.
 
Cevap: Mehmet ALTUNPAK kardesimize gecmis olsun!Ben bu mesajı nasıl atladım? :( Nerede ameliyat oldu kardeşimiz?
 
Cevap: Mehmet ALTUNPAK kardesimize gecmis olsun!Gecmis olsun kardesim Insallah basarili bir ameliyat olmustur guzel haberleri bekliyoruz.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt