mehmet arslaner - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mehmet arslaner

Adam 38 yaşında teen imiş. Büyüğüm ayağına abi çektiriyor. Rezalet.
Deme lan o zaman sana kim dedi abi de diye hiç öyle takıntılarım yoktur. Ben de normalde abi demem ama forumda öyle bir durum var şimdi atıyorum adam benden 6 yaş büyük normal şartlarda abi demem, ama benle aynı yaşta olan adam kalkıyor abi diyor, e benle arasında 6 yaş olan adam da bana abi diyor, dolayısıyla bende abi diyorum. Zincirleme bir durum var yani.

Pesimi sal yigenim
Sami Karakoç

Deme lan o zaman sana kim dedi abi de diye hiç öyle takıntılarım yoktur. Ben de normalde abi demem ama forumda öyle bir durum var şimdi atıyorum adam benden 6 yaş büyük normal şartlarda abi demem, ama benle aynı yaşta olan adam kalkıyor abi diyor, e benle arasında 6 yaş olan adam da bana abi diyor, dolayısıyla bende abi diyorum. Zincirleme bir durum var yani.

Prensip gereği 6 yaş fark altına abi demiyorum. Benden cin tatlandırma tarifi istediğinde anlamam gerekirdi aslında. Neyse ki sinameki çayı içiyorum şu an sindirmem kolay olacak.

Korktum la

Tamam, beynini öpeyim o zaman
Abi ben 1 sene Muş'ta kaldım. (Allah'ım nasıl bir çiledir bu...) Liseyi bitirdim hala üniye gitmedim. İlk defa bu sene girdiğim sınava biraz çalıştım, normal şartlarda yapabileceğim sınavdı ama şanssızlıklar silsilesinden gidemedim. Hayırlısıyla bu sene inşallah. :D
Meselenin temelinde bu yatıyor. Ama zaten normalde de çok fazla arkadaş edinen biri değilim. Yakınlık meselesi de kötü. Kolay kolay kimseyle yakın arkadaşlık kuran biri değilim. Kaç senelik arkadaş grubuyla da fikir ayrılığından yolları ayırdık. Böyle dımdızlak kaldım yani. Çevremde 1 Allah'ın kulu yok, liseden beri evdeyim. :D
Bazen sıkıntıdan kendi kendimle konuşuyorum. Kafayı yemenin evresine geldim yani.

Çifte kavrulmuş Türk kahvesi o. Bu başka. Yararlı bir otun çayı. Korona teşhisi konduğunda önerdiler. Haftada bir defa içiliyor. Vücuttaki mikropları atıyor. Test ettim başarılı. Kesinlikle fazla içilmemeli. Doğal müsil. İçmek isteyen olursa özelden ayrıntılı yazarım.

Koronanin etkisi kaldı mı bu arada genelde uzun süre solunum sıkıntısı oluyor diyorlardı ..

Üst Alt