mehmet arslaner - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mehmet arslaner

Abi ben 1 sene Muş'ta kaldım. (Allah'ım nasıl bir çiledir bu...) Liseyi bitirdim hala üniye gitmedim. İlk defa bu sene girdiğim sınava biraz çalıştım, normal şartlarda yapabileceğim sınavdı ama şanssızlıklar silsilesinden gidemedim. Hayırlısıyla bu sene inşallah. :D
Meselenin temelinde bu yatıyor. Ama zaten normalde de çok fazla arkadaş edinen biri değilim. Yakınlık meselesi de kötü. Kolay kolay kimseyle yakın arkadaşlık kuran biri değilim. Kaç senelik arkadaş grubuyla da fikir ayrılığından yolları ayırdık. Böyle dımdızlak kaldım yani. Çevremde 1 Allah'ın kulu yok, liseden beri evdeyim. :D
Bazen sıkıntıdan kendi kendimle konuşuyorum. Kafayı yemenin evresine geldim yani.
Erken evlenmek gibi bir niyetin yoksa hayata atılmak için acele etme ama böyle eve gömülüpte kendine eziyete etme.

Ruyamda sarper abi manavdi.serkan abi patlican aldi ondan,sonra karnıyarık yerken boğuldu, mehmet abi dur cacik yapayım iyi gelir serkan dedi,yapti ama cacigi hayri cund vermedi🤭
Karnın aç yatmışsın o yüzden bunlar olmuş sanırım, başka şeyler! Düşünüp yatsaydın Olaylar nereye gidecekti kim bilir

Hepinize geçmiş olsun

Üst Alt