# Mehmet Aurelio - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Aurelio

Cevap: # Mehmet Aurelio

01aurelio1.jpg

Galatasaray'dan ezeli rakibi Fenerbahçe'ye transfer golü!.. Aurelio yüzde 99 Aslan oldu!.. Real Betisli sambacı, İspanya maçının ardından perşembe sabahı Kadıköy’de, Başkan Aziz Yıldırım’la buluşacaktı. Amaç, geçmişteki dargınlıkları sona erdirmek ve Aurelio’yu Fenerbahçe’ye yeniden kazandırmaktı. Bunu en çok da sambacının ailesi istiyordu...

Ama hafta sonunda İspanya’ya gidip Betis’le el sıkışan G.Saray Transfer Komitesi üyesi Haldun Üstünel araya girdi. Aurelio Saracoğlu Stadı’ndaki randevuya gitmedi. Bunda, F.Bahçe ile arasında süren tazminat davasının da etkisi vardı! Marco şimdi İspanya’da... Yakında Üstünel’le buluşacak. Bakalım Fener’in cevabı nasıl olacak..

01aurelio1.jpg

Galatasaray'dan ezeli rakibi Fenerbahçe'ye transfer golü!.. Aurelio yüzde 99 Aslan oldu!.. Real Betisli sambacı, İspanya maçının ardından perşembe sabahı Kadıköy’de, Başkan Aziz Yıldırım’la buluşacaktı. Amaç, geçmişteki dargınlıkları sona erdirmek ve Aurelio’yu Fenerbahçe’ye yeniden kazandırmaktı. Bunu en çok da sambacının ailesi istiyordu...

Ama hafta sonunda İspanya’ya gidip Betis’le el sıkışan G.Saray Transfer Komitesi üyesi Haldun Üstünel araya girdi. Aurelio Saracoğlu Stadı’ndaki randevuya gitmedi. Bunda, F.Bahçe ile arasında süren tazminat davasının da etkisi vardı! Marco şimdi İspanya’da... Yakında Üstünel’le buluşacak. Bakalım Fener’in cevabı nasıl olacak..

Ya kaynagi ne, altina felan yazsana..

Neye göre yalan haber oluyor bu?Emre için de yazılıyordu bu tip haberler fenerliler bile inanmıyordu,Emre'de habire İngiltere'de mutluyum, ayrılmam deyip duruyordu sezon sonu ne oldu?Betis'in durumu kötü,Aziz de hayatta Aurelio'yu o kulübün kapısından içeri sokmaz.Bize gelme ihtimali var.

Gelmesini isterim sonuçta yabancı konteyjanınıda doldurmuyacak çok iyi bir transfer olur ama büyük ihtimalle palavra

off ne intikamı yaa fenerden başka işiniz yokmu sizin..

büyük düşünün biraz..

İntikam için oyuncu alcaksak hiç almayalım.Neyin intikamı bu anlamıyorumki.Milletin halini görmüyorsunuz galiba? Emre'ye cevap vermek zorunda mıyız biz?Gitti fb'ye kendi tercihidir,bu onun sorunu.Bırakalım bu işleri.Gittikçe onlara benziyoruz diyorum kimse anlamıyor.Aurelio iyidir,hoştur ama yüksek bedeller verip bu yaştaki bir oyuncuyu almak anlamsız olur hele intikam amaçlıysa.İyi fiyatlara gelcekse tabiki gelsin.Yine de doğru olsa da olmasa da bu haberleri çokça duyacağız belli oldu bu.

Mehmet Aurelio Galatasaray'a felan gelmez. Gelmesin demiyorum ama, Galatasaray Aurelio'ile ilgilenmiyor bile.

Zamaninda Basinas Mallorca'dayken almaliydik. Linderoth döndü dönecek, diye lazim degil diye vazgeçtik. Iyi hatirliyorsam fiyati da uygundu, hiç degilse simdi ön liberoda kaliteli bir yabancimiz olurdu. Adam AEK'ya gitti, oradan da devre arasinda Portsmouth'a kiralik olarak gitti.

Çok kaliteli bir oyuncu gerçekten sennadan da daha iyi çok iyi transfer olur kendine iyi bakıyor en az 4 sene daha üst düzey oynar..

Mehmet Topal varken kesinlikle gerek yok. Abartıldaığı kadar iyi bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum.

Aureliomu :confused: onun yerine yaşı daha genç olan Nuri Şahini al daha çok faydalanırsın hem kendiside bu sene Dortmundtan ayrılabileceğini dile getirdi artık kariyerimde yeni adımlar atmam gerekiyor dedi keşke Galatasaraya gelse ben çok isterim...

Aureliomu :confused: onun yerine yaşı daha genç olan Nuri Şahini al daha çok faydalanırsın hem kendiside bu sene Dortmundtan ayrılabileceğini dile getirdi artık kariyerimde yeni adımlar atmam gerekiyor dedi keşke Galatasaraya gelse ben çok isterim...

Nuri Şahin'in çok iyi bir futbolcu oldugunu düşünmüyorum ben

Üst Alt