# Mehmet Aurelio - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Aurelio

Cevap: # Mehmet Aurelio

Kanal 24 de Mehmet aurelio ile anlasıldı haberi gecti. Ayrıca sezon sonu aurelio ameliyat olcakmıs onun sonuclarını görmek istiyomus yönetim toplam maliyeti 5.5 mn € alıcagıcayla itibaren bonservisi 2 mn € sözlesmeye bu maddeyi koyucakmısız ameliyat sonucuna göre transferin olup olmıyacagı belli olacakmıs.

Kanal 24 de Mehmet aurelio ile anlasıldı haberi gecti. Ayrıca sezon sonu aurelio sezon sonu ameliyat olcakmıs onun sonuclarını görmek istiyomus yönetim toplam maliyeti 5.5 mn € alıcagıcayla itibaren bonservisi 2 mn € sözlesmeye bu maddeyi koyucakmısız ameliyat sonucuna göre transferin olup olmıyacagı belli olacakmıs.

Valla Aurelio'yu çok beğeniyorum keşke gelse!

Evet bende okudum, Kanal 24'de Aurelio Galatasaray ile anlastigini okudum..

Insallah diyorum, ayrica KANAL 24'i inanabilirmiyiz?

Kolpa haber,hadi diyelim dogru bu adam bedava gitti betise birde 2 Euro mu verecez?

Ha betis küme düşerse serbest kalır belki ozaman düşünülebilir.

Tribünde açtığımız "Mehmet olunmaz, Mehmet doğulur" pankartı ne olacak?

Benim tabirimle "Çakma Mehmet" 'i takımımda istemiyorum....

Abdullah bey saçma bir düşünce olmuş sizinkisi.

Ne alakası var,Galatasaray da oynamasıyla pankartın. Pankart sonradan Türk oluşuna hitaben.

Kendi açımdan Galatasaray'a çok yararı olur. F.Bahçe taraftarının sevgisini kazandıysa bizimkisini güzel oyunuyla hayli hayli kazanacağına inanıyorum.

Pankart sonradan Türk oluşuna hitaben.

Kötü oyuncu demedim bende. :)

Biz onu yabancı statüsünde oynatmayacağımıza göre, pekala pankartımızda eleştirdiğimiz şeyi yapmış oluyoruz. Bu tür düşünceler durumsallık içermemeli, "kat'i" olmalı. Yoksa menfaat icabı, "rüzgar nereden eserse" 'ye döner iş.

Eşit şiddetlerde olmadığını kabul ederek, Emre 'ye "katil Emre" pankartı açan Fener 'lilerin sindirim sorunu yaşaması gibi birşey bu da.

Sabit fikirliliğime verin :).

Tribünde açtığımız "Mehmet olunmaz, Mehmet doğulur" pankartı ne olacak?

Benim tabirimle "Çakma Mehmet" 'i takımımda istemiyorum....

Ne varki bunda adam 5 yıl Türkiyede kaldıktan sonra Türk vatandaşlıgına geçme hakkına sahip olmuş adınıda Mehmet almış ve milli takımın vazgeçilmez oyuncusu oldu Almanlar felan bizim oyuncuları kapmak için elinden geleni yapıyor. Sonuçta Türk statüsünde oynuyan bir futbolcu sizin düşüncenizide açıkcası biraz saçma buldum tabi herkesin kendi fikri vardır...

Emre ile Aurelio çok farklı iki durum. Bence öncelikle bunu karıştırmayalım.

Aurelio her takımda oynayabilecek bir futbolcu. F.Bahçeden başka takımda oynamam demeyen bir futbolcu. Uysal,terbiyeli verilen görevide üstüne düşen görevide fazlasıyla yerine getiren bir futbolcu.

Emre ise tam tersi özellikle altını çizdiğim kısım ile Emre arasında dağlar kadar fark var.(GS den başka takımda oynamam demişti bir zamanlar) Umarım anlatabilmişimdir.

sizin düşüncenizide açıkcası biraz saçma buldum tabi herkesin kendi fikri vardır...

Görüşleri eleştireceksek katılmadığımızı belirtmek, saçma demekten daha şık bir yaklaşım olur.

Hem benim görüşümde, kendi mantığınızı arama hatasına düşmeyin, ben farklı biryerdeyim. Sadece ve sadece geçmişte tribünde açtığımız ve hemfikir olduğum bir görüş söz konusuydu (ilgili pankartı kastediyorum). Onu değiştirecek bir olay olmamıştır, dolayısıyla görüşüm değişmemiştir.

Türk oyuncu olarak oynama statüsünü ben de biliyorum. Kötü oyuncu da demiyorum.

Sadece Fener de oynarken bunu dediğimiz adamı ve 10 yabancıyla oynuyorlar diye eleştirdiğimiz durumun bizde yaşanmasını benimsemiyorum.

Tekrar saçma demeyin de. :)

Aurelio gibi bir oyuncumuz,adam gibi bir sağ bekimiz Baros'un yanına bir forvetimiz olsa biz her alanda ortalığın tozunu atarız!

Üst Alt