# Mehmet Aurelio - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Aurelio

Cevap: # Mehmet Aurelio

gelirse bu takımın bankosu olur. hem kesici özelliği var hem de topu olumlu kullanabilme özelliği. defanstan çıkarken fazla hata yapmayız ve Arda'nın sürekli geriye gelip ekstra yorulmasına gerek kalmaz...

Ulan tahkim sırf bize gelsin diye bozdunuz dimi kararı:D Çoğunuza katılmıyorum arkadaşlar, Aurelionun banko oynayacağı konusunda, Topal, Ayhan, Sarp ve Linderoth tan sonra sırası gelir belki ancak. Kendi etrafında iki tur dönmeyi oyunun iki yönü olarak yorumlamanız çok ilginç, ya da 360 derece kendi etrafında döndüğünü düşünerek her yönü oynar anlamında espri yapıyorsunuz:D

Ulan tahkim sırf bize gelsin diye bozdunuz dimi kararı:D Çoğunuza katılmıyorum arkadaşlar, Aurelionun banko oynayacağı konusunda, Topal, Ayhan, Sarp ve Linderoth tan sonra sırası gelir belki ancak. Kendi etrafında iki tur dönmeyi oyunun iki yönü olarak yorumlamanız çok ilginç, ya da 360 derece kendi etrafında döndüğünü düşünerek her yönü oynar anlamında espri yapıyorsunuz:D

Aurelio fener ortasahasını tek başına taşıyan adamdı.Top tekniği de çok iyi ve bizim pas alış verişimizi düzene çok rahat sokar.

Gerçektende Ayhan, Sarp ve Topal hiç 360 derece kendi etrafında dönmüyolar. Hele Ayhan için espiri yapıyosan bişey diyemem:)

Ayhan ve Topal milli takımda Aurelio nun neden yedeği acaba gelirse bizdede yedek olur çünkü hepsindende iyidir Aurelio. Arda ve Elano nun arkasına hamallık edecek yeterliliktedir.

Aurelio iki yönlü değil tam ön libero ama pasları m.topal ve sarpa göre çok daha iyidir basit oynar ama her zaman isabetlidir rijkaardında istediği bu zaten o bölge için..

Aurelio iki yönlü değil tam ön libero ama pasları m.topal ve sarpa göre çok daha iyidir basit oynar ama her zaman isabetlidir rijkaardında istediği bu zaten o bölge için..

Çoğunluğun öyle bir iddiası olduğundan iki yönlü denmesini eleştirdim. Neyse eğer gelirse görürüz Onur, ne Sarpı ne de Topalı kesemeyeceğini.

Çoğunluğun öyle bir iddiası olduğundan iki yönlü denmesini eleştirdim. Neyse eğer gelirse görürüz Onur, ne Sarpı ne de Topalı kesemeyeceğini.

Aurelio formda olursa herzaman Sarp´i keser Deniz..Gercekci olmakta fayda var..

Aurelio cok daha teknik, oyunu arkadan yönlendirebilen, pek pas hatasi yapmayan Milli bir Önlibero...Rijkaard´in aradigi tipte bir defansif orta saha...

Ama gerekli mi degilmi orda tartisabiliriz..Bende en gerekli transferin Önlibero transferi oldugunu düsünmüyorum..Orasi ayri...

Üst Alt