Mehmet Ayan: "Yabancı sınırlaması konusunda yeni bir çalışma yapılıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ayan: "Yabancı sınırlaması konusunda yeni bir çalışma yapılıyor"

Ben bu konuda çok netim yabancı sınırlaması kaç yabancı olacağı zerre umurumda değil, bu yabancı sınırlamasına memleket olarak kafayı taktığımız kadar neden bu hallere düştük onu konuşsak keşke

Neden Şampiyonlar Liginde 7 yıl 30 küsür maç yapıp sadece 2 galibiyet alabildik onu konuşsak, neden transfer yapamayacak hale geldik onu konuşsak keşke

Sınır düşecekse 11 olabilir.Bu sene 14 devam etsin.Seneye 11 yabancı olsun.Yedekte yabancı oturmasın.21 kişilik maç kadrosunda da en az 5
altyapıdan yetişen oyuncu olsun ama bu kuralda belirlenmesi gereken yaş olması lazım yoksa Arda altyapı yetişmesi diye sayılmaması gerek.25 yaş üstü olan bu kategoriden çıksın gibi

Dün Digitürk ile yapmış olduğum görüşme etkisini göstermiş demek ki. . .

Bilmeyenler için söyleyeyim. Yabancı sınırlaması sebebiyle Digitürk aboneliğimi iptal etmek istediğimi söyledim. İptal süreci başladı. Süreç tamamlanana kadar düzelme olursa iptal talebimi geri çekeceğimi söyledim.

Bilmeyenler için söyleyeyim. Yabancı sınırlaması sebebiyle Digitürk aboneliğimi iptal etmek istediğimi söyledim. İptal süreci başladı. Süreç tamamlanana kadar düzelme olursa iptal talebimi geri çekeceğimi söyledim.
teşekkrler renktaş ligi kurtarmışsın

220px-Turkishstarwarsposter.jpg

Ültimatom ha

Üst Alt