Mehmet Batdal ve Serdar Özkan Galatasaray'da! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Batdal ve Serdar Özkan Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ve Serdar Beşiktaş'tan ayrıldı!

Beşiktaş'ın alt yapısından yetişen ve yaklaşık 7 yıldır siyah beyazlı takımda forma giyen Serdar Özkan Beşiktaş'tan ayrıldı.

fft1mm996249.jpg

Son 7 yılda Beşiktaş dışında farklı takımlarda da dönem dönem kiralık olarak forma giyen genç oyuncunun, bugün Nevzat Demir Tesisleri'nde futbolcu arkadaşları ve tesis çalışanlarıyla vedalaştığı öğrenildi. Beşiktaş'ın yarın oynayacağı Bursaspor maçı kadrosuna da alınmayan Serdar Özkan'ın, bugün tesislerden eşyalarını toplayıp ayrıldığı ifade edildi. Bu sezon sonu Beşiktaş'la sona erecek olan sözleşmesini yenilemeyen Serdar'ın, büyük ihtimalle önümüzdeki sezondan itibaren Galatasaray forması giyeceği kaydedildi. Yaklaşık bir aydır Sarı-kırmızılı kulüple görüşmelerini sürdüren Serdar'ın pazartesi günü Galatasaray ile yaptığı anlaşmanın basına açıklanması bekleniyor.

Serdar'ın Galatasaray'la kaç yıllık sözleşme imzalayacağı ve alacağı ücretin detayları ise önümüzdeki günlerde netleşecek.

Fanatik

Cevap: Serdar Özkan Galatasaray'da | DHA

Son cümleye göre açtım konuyu. :) Zaten Burak'ta birşeyler paylaşmıştı diğer konuda.

millet burada kendini bulacağını söylüyor pek umudum yok ama inşallah hayırlı olur

Cevap: # Mehmet Batdal

bucasporun maclarinin özet görüntülerini izledim, biraz Ibrahimovice benziyor, top teknigi yüksek, kafa toplarinda etkili ve asistci

Cevap: # Mehmet Batdal

cok ruhsuz temposuzdu bizim macta ama yorumlara bakilirsa diger maclardada oyleymis mustafa pektemekde alinsin o zaman

Yönetim gaza geldi yerli futbolcu konusunda galiba:D 15 yerli alacagiz gibi gözüküyor:D

İyi transfer patlama yapabilir Yaşı daha çok genç.. Keita'nın yedeği olacak işte.. Gamsız Aydın bekleyeceğine yedek Serdar Beklesin.

Bence bile bile lades olduk yine. Gökhan Zan'ın sakatlık problemi olduğunu, cam adam olduğunu biliyorduk. Bjk adamı kapının önüne koydu biz hemen aldık. Nitekim adam bütün sezonu sakat geçirdi. Serdar Özkan'ın da gece hayatı vs. biliyoruz az çok. Elimizde patlayacak gibi geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt