Mehmet Batdal ve Serdar Özkan Galatasaray'da! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Batdal ve Serdar Özkan Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Serdar Özkan Galatasaray'da | DHA

Keita Afrika kupası için gittiğinde sağ tarafta kimin oynadığını biliyoruz. Bu yüzden gayet iyi transfer diyorum. En azından rotasyonda kullanılabilecek bir oyuncu. Genç bir oyuncu. Kendini kanıtlamak isteyecektir. Bu yüzden çalışması lazım ama. Son vuruşları ne kadar eleştirilsede yetenekli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. İnşallah beklentilerimizi karşılar. Yinede resmi açıklamayı beklemekte fayda var. Geldiysede hoş gelmiş.

Cevap: # Mehmet Batdal

Arkadaslar Mehmed sol ayakli bi oyuncu,cunku oyle oyuncular cok iyi oluyor uzun ve iyi sut cekiyorlar.Borielo,Jo(bizde bise yapamadi ama),Brandao,.....

Cevap: # Mehmet Batdal

'Fenerbahçe beni çağırsın, yeter'

Devre arasında transferi düşünülen Bucaspor'un 23 yaşındaki golcüsü Mehmet Batdal, “O formayı giymek onurdur. Asla para konuşmam” dedi.

< Önceki HaberSonraki Haber >Bu Haberi Beğendiniz mi?

432 284

Bir haber için sadece bir kez oy kullanabilirsiniz

Yorum Yaz (35 Yorum)

DİĞER HABERLER

Fenerbahçe'den bayrak çağrısı!

Fenerbahçe-Trabzonspor maçı biletleri iptal!

Fener'de Giricek'in bileti kesildi!

Fener'in kalesi kapalı!

İşte Fenerbahçe'nin muhtemel 11'i!

Süper Lig'de perde kapanıyor...

Önce kupa sonra yıldız

Herkesin gözü tarih yazarında

Kadıköy'ü yakacaklar!

"Büyük zafere saatler kaldı"

Tüm HaberlerYorum Yaz Arkadaşına Gönder YazdırHaberi Paylaşkapat

Facebook

Mixx

Delicious

Stumble Upon

Twitter

Friend Feed

Google

Digg

Yahoo

Reddit

Myspace

Güiza ve Semih’ten beklediği verimi alamayan Fenerbahçe’nin, devre arasında Bucasporlu Mehmet Batdal’ı kadrosuna katmak için harekete geçtiği belirlendi. İzmir kulübünün basın sözcüsü Mehmet Bekdur, “Mehmet Batdal için Fenerbahçe ile temastayız. Hafta sonu İzmir’e gelecekler ve görüşeceğiz” diyerek, bu transferi doğruladı. Kulüpler cephesinde bu gelişme yaşanırken, 13 kez ümit milli takım formasını giyen genç golcü, FANATİK’e konuştu. İşte Batdal’ın söyledikleri: “Fenerbahçe bana resmen talip olursa alır. ‘Oraya gitmem’ denmez. Bu büyük kulüpte oynamak onur, gurur ve büyük şanstır. Parasız bile oynarım. Para ikinci planda gelir. Yeter ki, kulübümle anlaşsınlar. Geçen yıl Galatasaray Başkanı Adnan Polat, beni Buca-Fethiye maçında izlemişti. Beşiktaş, Trabzon, Konya ve Gençlerbirliği ise kulübüme resmi teklifte bulundu. Ancak yönetimimizin belirlediği bonservis ücretinde anlaşılamadığı için transferim gerçekleşmedi.

‘Dişimi tırnağıma takarım’

Altı ay sonra sözleşmem bitiyor. Nasipse Kanarya’ya bu yıl transfer olur ve oynarım. Çok kaliteli futbolculara sahipler. Onlarla birlikte çalışma imkanım olursa kendimi daha da çok geliştiririm. Altay’da oynadığım dönemde özgüvenimi kaybettim. Fakat, Fenerbahçe’ye gidersem dişimi tırnağıma takar, formayı kapmaya çalışırım. Yedek kalmayı hiç sevmiyorum. Fenerbahçe’den Semih ve Kazım’ı tanıyorum. Semih de benim gibi İzmirli. Milli takım kamplarında zaman zaman sohbet ediyorduk. Kazım ise ümit milli takımdan arkadaşım. Son günlerde yaşadığı olaylara üzüldüm. Fakat, sebepsiz yere kimse ceza almaz. Çok rahat bir insan. Saha içinde de dışında da bizimle fazla konuşmaz. Umarım onun için her şey eskisi gibi olur

bu ne aga

Cevap: Serdar Özkan Galatasaray'da | DHA

Ne gereği var şimdi bu transferin. Takımda yeterince savruk adam var. Bir Serdar Özkan eksikti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt