Mehmet Demirkol: "6 Kasım anlamsız bir kutlama" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Demirkol: "6 Kasım anlamsız bir kutlama"

Cevap: Mehmet Demirkol: "6 Kasım anlamsız bir kutlama"

Senin gibi fenerliye kurban olayım.

Bu kadar objektif bir gazeteci daha yok, mesleği parasını tamamen hakediyor...Reyiz...

fenerli degil la bu adam herkez oyle diyor ama alakasi yok.. fenerliysede, bizim lisede okudugu icin sempatisi var.. her an Galatasarayli olabilir.. :)

adam gecen resmen kufretti bunlara.. bizim kizlara saldirdiklarindan sonra.. baslarim boyle ise dedi.. gokmenin gazetesi o zaman dedi canli yayinda gerisini sen dusun..

videosuda burda, efsane..

Mehmet Demirkol: "Gökmen'in gazetesi o zaman yani!" - YouTube

Bizim sürekli UEFA kupası dememizde en az onların ki kadar abes.

doğrusunu söylemek gerekirse avrupa zaferleriyle övünülmesi güzel ama o zaferlerin üstüne koyamaması GS yın suçudur.avrupa zaferleriyle büyüyen bi nesiliz.

bunun dışında ben GSlıların uefa kupası zaferini pek dile getirdiğine rastlamadım. daha çok fenerlilerden duydum,gördüm ama sizin uefa kupanız var de mi? gibi saçmalıklar.sağolsunlar bizden çok anıyolar.ama tabi bir avrupa kupası ile farklı bi lig galibiyeti arasında çok fark var.

Bizim sürekli UEFA kupası dememizde en az onların ki kadar abes.

buna katilirim ama koskoca Avrupanin 2. kupasi ile 1 galibiyet fark isterse 10-0 olsun bu kadar yan yana koyulmamali..

haa bu takim Galatasaray olunca konulur orda sende haklisin..

onlar icin Galatasaray'a 6 cekmek.. CL finalini almaktan daha onemli..

adamin biri bana kafayi yiyorsunuz diyor face'de vallaha umrumda degil 6-0 felan cokta fifi yani.. gecmis gitmis.. neyine kafa yiycem onu anlamadim.. eziksiniz ezik kalacaksiniz bu mantaliteyle dedim..

buna katilirim ama koskoca Avrupanin 2. kupasi ile 1 galibiyet fark isterse 10-0 olsun bu kadar yan yana koyulmamali..

haa bu takim Galatasaray olunca konulur orda sende haklisin..

onlar icin Galatasaray'a 6 cekmek.. CL finalini almaktan daha onemli..

adamin biri bana kafayi yiyorsunuz diyor face'de vallaha umrumda degil 6-0 felan cokta fifi yani.. gecmis gitmis.. neyine kafa yiycem onu anlamadim.. eziksiniz ezik kalacaksiniz bu mantaliteyle dedim..

biz avrupada 2 büyük kupa kaldırdık.bi de yetmedi milenyumun takımıyız diye milenyum kupası verdiler.dünyada hiç bi takıma nasip olmaz bu.Beckenbauer bile çok kıskandığını söylemişti.

En büyük başarısı rakibini 6-0 yenen şike kulubü var ve bu başarılarını kutlamaları anlamsız gelmiyor bana cok normal karşılıyorum..

adamlarda haklı bi yandan kutlayabilecekleri başka ne var ki.

mesela 11 mayıs 2005 desek kimse bişey hatırlamaz büyük ihtimal.

33.haftada şampiyonluğu Kadıköy'de ilan ederiz inşallah o zaman göreceğim ben 6 Kasım'ı

Renktaşlar ne yaparsak yapalım hatta 2. kez UEFA'yı alalım bu 6 Kasım muhabbetleri bitmez.6 Kasım muhabbetlerinin bitmesi için Fener karşısında 6 farklı bir galibiyet şart.5-0 bile yetmez o zaman da 6-0,5-0 dan daha iyi yeaaa derler.

Çocuğu koymuş demek nevizade forumları dışında serbest mi :) Ona göre yazacağım yorumumu da

Ya soyle yazilanlara bir baktim da,

Uefadan sonra uzerine koyamamisiz, kac yil gecmis hala uefayla ovunuyormusuz falan.

Kardesler, biz daha iyisini yapana kadar en iyisi yine biziz. Bunu aklinizdan cikarmayin.

Demirkol koyu Galatasaraylı olsa bile bu kadar laf koyamazdı:D

Üst Alt