Mehmet Demirkol: İnsanda Biraz Utanma Olur - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Demirkol: İnsanda Biraz Utanma Olur

Cevap: Mehmet Demirkol: İnsanda Biraz Utanma Olur

"Insanda UTANMA olur" cumlesini birisi soylemeliydi. Tesekkurler Demirkol.:animation::005:

insanlar yaradilis olarak, kibirli insanlari sevmezler

basarili olmus olmak (kendi basarin olsa bile ki bu da tartisilir) hic bir zaman saygi gorme zorunlulugu yaratmaz

adam kibirli, hatta o kadar realiteden uzakki, ingilizce bilmediginin farkinda bile degil

cok kral bir ornek bu kafa yapisini anlatmak icin

adam utanmiyor bile:) komik ama aslinda yazik diyip aciyorum su haline

O zaman Maradona'yı kimse sevmezdi.

insanlar yaradilis olarak, kibirli insanlari sevmezler

basarili olmus olmak (kendi basarin olsa bile ki bu da tartisilir) hic bir zaman saygi gorme zorunlulugu yaratmaz

adam kibirli, hatta o kadar realiteden uzakki, ingilizce bilmediginin farkinda bile degil

cok kral bir ornek bu kafa yapisini anlatmak icin

adam utanmiyor bile:) komik ama aslinda yazik diyip aciyorum su haline

Utanılacak birşey yok bence. Benim babam da çok başarılı bir adamdı. İngilizceyi de düzgün konuşamazdı, ben ya da ablam daha iyiydik ama işleri hep o hallederdi. Gider turistle muhabbet ederdi falan.

Özgüven göstergesidir bunlar.

Diyor ki;

"Siz gülün, umurumda değil..."

Bu liderlerin kullandığı bir taktiktir. Karşısındakileri küçük görmek. Siyasi liderleri iyi izleyin. İyi bir stratejidir.

Fatih Terim niye gelsin yahu? Adam kendi demiyor muydu, "Papaz her zaman pilav yemez" diye. Gelmesin aga, isteme sen de. Öteki de istemesin yahu.

İstemeyin Terim'i, Rijkaard'ı isteyin diyen de yok yahu. Bırakın yaşasın gitsin takım. Her gidenin arkasından söveriz, yalama yaptı bizde bu iş nasılsa. Burada Fatih Terim'i savunup, gelsin diyenlere ve Rijkaard gitsin diyenlere şaşırıyorum. Gelmesin aga Terim, sanki her gelenin değerini biliyoruz anasını satıyım.

Gelsin demiyorum. İstemiyorum zaten. Hakettiği saygı gösterilsin diyorum. Anlatamadım iki gündür...

Komik çünkü tam tersini söyleyebilirim.

Rijkaard'ın kalmasını isteyenler onu savunmak uğruna Fatih Terim'in icraatlerına laf atıyor ya da Semih'in yaptığı gibi durup dururken laf sokuyor.

Öteki adam da gaza gelip "Rijkaard antrenör mü?" diyor. Kısır döngü.

İkisine de saygı göstermeyi öğrenemediğimiz sürece böyle devam eder, gider...

Ben hep Rijkaard'ı savundum, ama bir kez olsun Fatih Terim'le ilgili dalga vs. geçmedim. Sevmesemde, saygım var.

Ama eğer forumun geçmişine bakarsan, bu tartışma Fatih Terim gelsin-Rijkaard gitsin tarzı başlıklar ve mesajlar yüzünden başlamıştır.

Ben dahil hiç bir Rijkaard'ı destekleyenlerde ilk önce "Fatih Terim vs. gibi teknik direktörümüz vardı artık Rijkaard var hobareeey" tarzı mesajlar yazmıyorduk. Terim'in falan adı geçmiyordu.

Ama sonra noldu? (Seni kast etmiyorum) Sezon başından beri Rijkaard hoca mı? O gitsin, Terim gelsin, Avcı gelsin falan filan... Sevdiğim Abdullah Avcı'yı bile gözümde anti-patikleştirmeyi başaranlar var. Tıpkı Serhat-Arsenal olayı gibi.

Özellikle bu konuda emeği geçen Semih Tasar, Emre Okan gibi oldukça müthiş zeka kokan Terim/A. Avcı gelsin, Rijkaard gitsin tarzı başlıkların ve mesajların başlatıcılarına sonsuz saygılarımı gönderiyorum.

Fatih Terim niye gelsin yahu? Adam kendi demiyor muydu, "Papaz her zaman pilav yemez" diye. Gelmesin aga, isteme sen de. Öteki de istemesin yahu.

İstemeyin Terim'i, Rijkaard'ı isteyin diyen de yok yahu. Bırakın yaşasın gitsin takım. Her gidenin arkasından söveriz, yalama yaptı bizde bu iş nasılsa. Burada Fatih Terim'i savunup, gelsin diyenlere ve Rijkaard gitsin diyenlere şaşırıyorum. Gelmesin aga Terim, sanki her gelenin değerini biliyoruz anasını satıyım.

Konu Terim'i istememek değil ki Galatasaray'a bu denli zaferler yaşatan hocaya söylenenler Kimse Rijkaard gitsin deyip Terim gelsin demiyor.. Rijkaard'ı savunanlara saygı duyuyorum ben bir şey görüyorlarki savunuyorlar ama bu terim nefreti neden? her konunun her başlığın altında muhakkak Terim'e öfke kusuluyor bunu anlamıyorum..

Ben hep Rijkaard'ı savundum, ama bir kez olsun Fatih Terim'le ilgili dalga vs. geçmedim. Sevmesemde, saygım var.

Ama eğer forumun geçmişine bakarsan, bu tartışma Fatih Terim gelsin-Rijkaard gitsin tarzı başlıklar ve mesajlar yüzünden başlamıştır.

Ben dahil hiç bir Rijkaard'ı destekleyenlerde ilk önce "Fatih Terim vs. gibi teknik direktörümüz vardı artık Rijkaard var hobareeey" tarzı mesajlar yazmıyorduk. Terim'in falan adı geçmiyordu.

Ama sonra noldu? (Seni kast etmiyorum) Sezon başından beri Rijkaard hoca mı? O gitsin, Terim gelsin, Avcı gelsin falan filan... Sevdiğim Abdullah Avcı'yı bile gözümde anti-patikleştirmeyi başaranlar var. Tıpkı Serhat-Arsenal olayı gibi.

Özellikle bu konuda emeği geçen Semih Tasar, Emre Okan gibi oldukça müthiş zeka kokan Terim/A. Avcı gelsin, Rijkaard gitsin tarzı başlıkların ve mesajların başlatıcılarına sonsuz saygılarımı gönderiyorum.

Bu söylediklerinde haklı olabilirsin ama sinirlerinize hakim olmayı öğrenmemiz lazım. Örneğin elim ayağım titriyor benim bazen. Durup tekrar düşünüyorum, öyle yazıyorum. Yoksa diğer konuda kendimi tutamaz Rijkaard'a sallardım. Ama yapmadım. Ağır tahrik de vardı:D

Konu Terim'i istememek değil ki Galatasaray'a bu denli zaferler yaşatan hocaya söylenenler Kimse Rijkaard gitsin deyip Terim gelsin demiyor.. Rijkaard'ı savunanlara saygı duyuyorum ben bir şey görüyorlarki savunuyorlar ama bu terim nefreti neden? her konunun her başlığın altında muhakkak Terim'e öfke kusuluyor bunu anlamıyorum..

Şunu anlatamadım arkadaş!:D

Ciddi diyorum. Hıncal'ı şöyle bir yerin dibine soksalar, futbolun magazinden ibaret olmadığını göstersinler.

Hıncal'ı arada dinleyin, o kadar laf söylüyoruz da kimsenin söyleyemediğini söylüyor adam. Hıncal'ı dinlemek iyidir. Rijkaard'ı konuşmayacaksın ama Hıncal'la.:D

Üst Alt