# Mehmet Ekici - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Ekici

Her selçuk konusunda bahsettiğim gibi selçukun yapmak isteyip de yapamadığı herşeyi yapıyor..En önemlisi çok diri bir oyuncu..Selçukla hemen hemen aynı özelliklere sahip ama hızı ve kondisyonu iyi olduğu için fark yaratıyor.. Trabzon ekiciyi alarak cardozodan bile büyük iş başardı..Min. -10 puanda olurlardı ekici olmasa

1-2 m €uroluk oyuncuları almayıp pişman olduğumuz bilmem kaçıncı durum.

hayır her seferinde en leş yerlileri almayı nasıl başarıyoruz o da muamma.

o kadar yerli sorunu varken bjk fener trabzon gurbeci alarak aştı biz ilse battık.

selcukun tsdeki hali gibi

abartmaya gerek yok,klasik yerli topcu gibi 2 sene icinde salar kendini

selcuk tsdeyken milletin agzinin sulari akiyodu ayni o performansi v eriyor su an

netekim gördük ki selcuk 28 yasinda futbolu birakdi,bu eleman alman kafa yapisiyla belki 1-2 sene daha fazla dayanir

Töre,Frei,Ekici,Arslan hepsi ile ilk olarak Galatasaray'ın adı geçmiştir ne tesadüf ki hiç birini almak istemedik.
Biz de Selçuğun oynama garantisi var bu belli şimdilik, (hele hele kaptanken) o yüzden Ekici de Trabzonspor'a yakışıyor böyle devam etsin.

Gerek yok. Alacaksak sene başı veya geçen sezon 1 Milyon Euro iken alacaktık.

Ama biz o zamanlar Dzemaili, Pandev, Hajrovic, Salih Dursun ile meşguldük.

Hoş Pandev'i ben de istemiştim yokluktan dolayı ama bu halde olduğunu bilip takip etmeleri gerekirdi.

Gerek yok. Alacaksak sene başı veya geçen sezon 1 Milyon Euro iken alacaktık.

Ama biz o zamanlar Dzemaili, Pandev, Hajrovic, Salih Dursun ile meşguldük.

Hoş Pandev'i ben de istemiştim yokluktan dolayı ama bu halde olduğunu bilip takip etmeleri gerekirdi.
Bu Transfer politikasini yapan kimse derhal kovulmasi dilegiyle ulan bir tane adam akilli topcu alan olmaz mi? Su ana kadar les yerlileri almisiz.

Bugün MİY maçında da 1 gol (Frikik), 2 asist yaptı. #Respect

B_rVRRtWEAEHfqh.jpg

Trabzon mehmet için 1,5 milyon euro, bjk Tolgay için 500 bin euro verdi!!! Şu adamları nasıl kaçırdık inanılır gibi değil!!

Üst Alt