Mehmet Helvacı canlı yayında soruları yanıtladı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı canlı yayında soruları yanıtladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Canlı | Mehmet Helvacı Konuşuyor

enteresan olan adamdan nefret edenlerin hain diyenlerin oturup 3 saat adami dinlemesi:)

Cevap: Mehmet Helvacı canlı yayında soruları yanıtladı

Bıkmadan usanmadan saatlerce konuşabiliyor.Tam muhalefetlik yapacak adam :)

Ben dinlemedim de adam 6 saattir konuşuyor lan, büyük bir başarı... Başkan olsa çenesi bizim için de bu kadar çalışır mı acep? :)

Cevap: Canlı | Mehmet Helvacı Konuşuyor

basini ve sonunu izledim sadece daha sonra satirbaslari haberlerde cikinca okuruz

İstense rahatça 20 dakikada bitirilebilecek bir toplantıydı.

Fakat aynı cümleyi farklı şekilde 6 kez kurunca 2 saat sürdü :)

Dürüst olacagim. Fikirleri güzel. Bu aciklamalari Aysal yapsa efsane yapardik adami, ancak Helvaci da karakter sorunu var. 3 saatin 2 saatini Aysal´a sallamakla gecirdi. Hatta hukukcu olarak baya ileri gidip, kaynagi belli olmayan paralar gibi cok cirkin yakistirmalar yapti. Toplantiyi duydum da geldim diyen palyacoyu da kendisi oraya getirmistir Aysal´a sallamak icin. Bu cok acikti ve cok cirkindi.

Fikirlerine okay vermekle beraber, sorumluluk verecegi isimlerden emin degilim. Simdi sallamak kolay, sonradan dandik isimler karsimiza ciktiginda kendimize gelmis oluruz ve 3 sene bu adami cekmek zorunda kaliriz. Ayrica kendisini hep eski yönetimin disinda tutup, sucsuz ve müthis fikirlere sahip adam olarak göstermesi bana garip geliyor. Yanlis anlasilmak istemem, ben kendi fikrimi söylüyorum ve Helvaci´nin karaktersiz bir adam oldugunu düsünüyorum. Yakistirmiyorum o makama.

Soru soranlarda ilginç.Cevabını bildikleri soruyu sormaktan zevk alıyorlar galiba. :eek:

Dürüst olacagim. Fikirleri güzel. Bu aciklamalari Aysal yapsa efsane yapardik adami, ancak Helvaci da karakter sorunu var. 3 saatin 2 saatini Aysal´a sallamakla gecirdi. Hatta hukukcu olarak baya ileri gidip, kaynagi belli olmayan paralar gibi cok cirkin yakistirmalar yapti. Toplantiyi duydum da geldim diyen palyacoyu da kendisi oraya getirmistir Aysal´a sallamak icin. Bu cok acikti ve cok cirkindi.

Fikirlerine okay vermekle beraber, sorumluluk verecegi isimlerden emin degilim. Simdi sallamak kolay, sonradan dandik isimler karsimiza ciktiginda kendimize gelmis oluruz ve 3 sene bu adami cekmek zorunda kaliriz. Ayrica kendisini hep eski yönetimin disinda tutup, sucsuz ve müthis fikirlere sahip adam olarak göstermesi bana garip geliyor. Yanlis anlasilmak istemem, ben kendi fikrimi söylüyorum ve Helvaci´nin karaktersiz bir adam oldugunu düsünüyorum. Yakistirmiyorum o makama.

welcome to the darkside:)

aynen karakter sorunu vede hep ben demiştim muhabbeti yapıyor saatlerce ve ünal aysal'a sallayıp duruyor

İnanmayın şu herife. GS başkanı olabilecek kapasitede değil. Sadece göz boyamaya çalışıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt