Mehmet Helvacı canlı yayında soruları yanıtladı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı canlı yayında soruları yanıtladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Canlı | Mehmet Helvacı Konuşuyor

Ünal Aysal son 10 yilda Galatasaray'a hep zor döneminde yardim etmis birisidir. Bunu bilmeyen yoktur artik herhalde. Ünal Aysal o paralari bize borc olarak vermeseydi belki suanda daha da kötü durumlarda da olabilirdik. Bu angut cikmis utanmadan salliyor adama.

Helvaci bu adami oraya getirmediyse bende adam degilim. Tek isi Aysal´i karalamak. Yazik valla. Buna da karakter diyoruz. Digeri buna cevap vermeyelim diyip baskasina söz verdi, Helvaci o adamin dediklerine hemen atladi ve yine Aysal´in Galatasaray gercekleri farkli olabilir diyip karaladi. Simdi bu adamda karakter var mi? Siz söyleyin

Helvaci bu adami oraya getirmediyse bende adam degilim. Tek isi Aysal´i karalamak. Yazik valla. Buna da karakter diyoruz. Digeri buna cevap vermeyelim diyip baskasina söz verdi, Helvaci o adamin dediklerine hemen atladi ve yine Aysal´in Galatasaray gercekleri farkli olabilir diyip karaladi. Simdi bu adamda karakter var mi? Siz söyleyin

Bu gercekten hic hos olmadi.

O adamin bi tarafi yiyorsa Aysal ordayken söylesin onu.

Birisi durmadan nazik ve karalamadan yarisa devam eden digeride devamli herkesi karalayarak bir yerlere gelebilecegini sanan kisi...Kongerede ezilince o yuzunu gormek istiyorum Helvaci

Ünal Aysal son 10 yilda Galatasaray'a hep zor döneminde yardim etmis birisidir. Bunu bilmeyen yoktur artik herhalde. Ünal Aysal o paralari bize borc olarak vermeseydi belki suanda daha da kötü durumlarda da olabilirdik. Bu angut cikmis utanmadan salliyor adama.

sasa ilic'in alınmasında bile son gün para istenmiş ve hemen yollamış parayı .

sasa ilic = şampiyonluk

AIG için 60 m € ödemekten kurtarmış 11 m $ klübe para kazandırmış AYSAL .

helvacı çok karaktersiz bir adam vurgulamak istediği şeyleri kendi adamlarını sorduruyor resmen

Çok vizyonlu (!) sallıyor! Bu mu Galatasaray başkanı olacak? Her şeyini karalama üzerine kurmuş.

Sanki Polat yönetiminde hiç yer almamış gibi davranıyorya deli oluyorum.

sasa ilic'in alınmasında bile son gün para istenmiş ve hemen yollamış parayı .

sasa ilic = şampiyonluk

AIG için 60 m € ödemekten kurtarmış 11 m $ klübe para kazandırmış AYSAL .

helvacı çok karaktersiz bir adam vurgulamak istediği şeyleri kendi adamlarını sorduruyor resmen

Helvaci Galatasaray'a yakismayan bir insandir, hep arkadan vurmaya calisiyor insanlari.

Helvaci Galatasaray'a yakismayan bir insandir, hep arkadan vurmaya calisiyor insanlari.

aynen öyle .

birde hep konuşmak istediği şeyleri sorduruyor resmen iyi tezgah kurmuş.

''bu soruyu son kez duymuş olmak istiyorum böyle soruları dillendirmeyelim''

tarzı konuşuyor bide kendisinin işine geliyor o sorular

Yalnız bu adam iyi seçim çalışması yapıyor eğer seçilirse ilginç olaylar olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt