Mehmet Helvacı canlı yayında soruları yanıtladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı canlı yayında soruları yanıtladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Canlı | Mehmet Helvacı Konuşuyor

helvacı nın iyi konuşuyor başkan olsun mantığını hala anlayabilmiş değilim ve iyi falan da konuşmuyor sürekli olarak birilerini kötülüyor böyle başkan mı olur? Ünal Aysal para aldı o bunu yaptı şu bunu dedi ilkokul çocuğu gibi...

durup dururken bu adam calisanim falan dedi unal aysal

helvacimi ilkokul cocugu gibi konusuyor

adam profesor sen ilkokul cocugu diyorsun:)

bana gore ise bir GSli olarak hedefim GSa hizmet olmali

basakana degil

GSa zarar veren herkes dusmanimdir

haklısın bu konuda aynen katılıyorum.. ;) ama helvacı bunları zamanında degil de itilafa dustugu zmn yaptı.. bnm negatif dusunmememin sebebi budur.. samimi ve inandırıcı gelmiyor bu sebepten.. gercektn dusunseydi zamanında istifa ederdi ve anlatmalıydı bence..

"Kulübün bu hale gelmesinde 1.sınıf sorumlulardandır kendisi."

Bu hallere düşme nedenlerimiz açık.

Camia parçalandı.Bunun başlama sebebi kim? Mehmet Helvacı.

Ben bu durumu zaten sadece Adnan Polat'a bağlayamam.

Mehmet Helvacı falan başkan olacak adam değil.

aynen ben de böyle düşünüyorum sadece biz değil çok büyük bir çoğunluk böyle düşünüyor...

ben taraftarim baskan adayinin kasina gozune bakip desteklemeyecegim

ben zerre birsey gormuyorum aysalin soylediklerinde

ha bu kotu baskan olur demek degil

cok iyi de olabilir

ama birakinda gordugumuzu duydugumuzu analiz edelim

hepiniz helvacinin daha akli basinda konustugunu bildiginizi bilyorum

ama iste hain diye gordugunuz icin aysal henuz hic birsey gostermemis olsa bile aysal diyorsunuz

helvaci ve aysal bugun ortaya cikmis olsa kimse aysalin yuzune bakmaz

Aysalin dedikleride gayet net yanliz hocam.

Mesela diyorki: Avrupada son 8e kalmak, hedef.

Seneye takim da daha cok yildiz futbolcular göreceksiniz, deneyimli futbolcular göreceksiniz,daha sonra alt yapiyi degerlendirecegiz.

22 Mayisa kadar, hem t.direktörümüz hem kadronun kaburgasi belli olacak, halledecegiz.

Futbolu yönetecek proffesionaller belli, yabanci CEOlardan görüs alacagiz.

Helvaci: Seneye sadece Türkiyede variz, ona göre futbolcular alacagiz.

Futbol aklimiz var.

10 futbolcu ile anlastik, 4 yabanci 6 yerli.

T.D belli.

Hepsinin ilk hedefi Sportif basari.

Helvaci, Aysal dan cok daha etkileyici konusuyor bence. Bazi seylerin üsütüne basa basa söylüyor.

Aysal ise bu demeclerden kacinmaya calisiyor. Göreve gelmedigi icin, etik olmadigini düsünüyor kanimca. Ama su da belliki gerekli temaslar yapiliyor.

Helvacinin bence ciddi bir artisi, senlerdir klübün icinde olmasi ve tecrübeli olmasi.

sen adnan polatin birsene dah baskan kalmasinimi istiyordun

Helvaci Hain mi? Hain. Kulubu, kendi yonetimini vs satti mi? Satti. Zamaninda radikal kararlar alacagiz deyip hepsi fos cikti mi? Cikti. Bir cok konu'da celisti mi kendisiyle? Celisti. Bir cok konu'da yalan soyledi mi? Soyledi. Politik konusmaci mi? Evet. Kisacasi, bu adam'i savunmak neyine? Hersey ortada. Ama senden bu beklenir tabi Serdar abi, doneksin neticede. Aysal'i efsane ilan etmistin, simdi de Helvaci'yi efsane ilan ediyosun. Acikcasi yakinda Turgay Kiran'i efsane ilan edersin diye dusunmuyor degilim :)

Burda oyle bi cumle kurdunuz ki sanki Helvaci sayesinde Polat'tan kurtulduk. ALAKA YOK! Camia gayet hersey'i goruyordu, ozellikle su stad acilisinda ki olaylardan sonra Polat'in ipi cekilmistir. Bunu gormek bu kadar mi zor? Kaldi ki bunu camia'da bir cok kisi belirtmistir.

"Kulübün bu hale gelmesinde 1.sınıf sorumlulardandır kendisi."

Bu hallere düşme nedenlerimiz açık.

Camia parçalandı.Bunun başlama sebebi kim? Mehmet Helvacı.

Ben bu durumu zaten sadece Adnan Polat'a bağlayamam.

Mehmet Helvacı falan başkan olacak adam değil.

adnan polat fanboylarin neden aysali destekledigi ortada

:)

herseyi polata baglasaniz olmaz zaten:)

camia helvacidan 6 ay once parcalanmisti anca kendinizi kandirin

alakası yok.. Adam kulübe para aktarmayacağını çok net bir dille açıkladı.Ben tüm konuşmlarını dinledim gayet düzgündü. Hele ki diğer başkan adaylarını düşününce Aysal a olan sempatim daha da çok artıyor.Ayrıca Helvacı iyi konuşuyor diye başkan olacaksa , Aysal parası var diye başbakan olsun..

Önce herkes 100 milyon dolar vereceğini sandı, adama tapıldı.Sonra bakıldı para vermeyecek,Adnan Polat olacağına bu olsun mantığına çevirdiler.Yoksa tarafsız bir adam bakarsa Helvacı ve Aysal dediğine,bence Helvacı denilmesi lazım.Aysal lafı kıvırıp duruyor.

Sorulan sorular çok saçma,Helvacı ne yapsın.

Oylamaya yoğunluk bekliyor musunuz ? , En çok çalışan sizsiniz,umudunuz var mı ? Böyle soru mı sorulur.Size ne lan.Ne biçim gazetecisiniz.Somut sorular sormuyorlar.

@Serdar Burak;

Seninle tartışmaya girmeme gerek yok çünkü Mehmet Helvacı'yı seçecek kadar cahil değil üyelerimiz.

Tartışmanın manası yok.Başkan Ünal Aysal, hayırlı olsun. :)

Helvacının tahmin ettiği gibi 4000 kii gelirse iyi olmaz..Oy kullanan baya fazla kişi olması lazım..

Ünal Aysal 5 dakika konuşsun dinlemem çünkü birşey anlatmıyor.Üye olsaydım oyda vermezdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt