Mehmet Helvacı'nın cevabı gecikmedi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı'nın cevabı gecikmedi

Cevap: Mehmet Helvacı'nın cevabı gecikmedi

Her ne kadar "yönetim güvenilirliğini kaybetmiş ve kulübe zarar vermeye başlamıştır" demesini haklı bulsam da başkanının arkasından iş çevirmeye çalışması, rengini iyice belli etti Mehmet Helvacı'nın.

Daha fazla komik olmadan Galatasaray'lı duruşu sergilese camia için de kendisi için de hayırlı olur.

inanamıyorum yahu.

bir açıklamayla tüm forum polatcı olmuş...

meğer bizim taraftarı yönetmek ne kadarda kolaymış.

başkan biraz kükrese herşey unutuluyor.

Evet iyi bir insan çokda emekleri geçti ama futbolu yönetemiyor 2005'deki şampiyonluk polatın değil hakan şükürün başı çektiği abilerin takıma liderlik etmesiyle geldi.

Polat futboldan biraz anlasa haldun üstünel gibi bir değeri geri plana atıp kankasını başa geçirmezdi.

inanamıyorum yahu.

Evet iyi bir insan çokda emekleri geçti ama futbolu yönetemiyor 2005'deki şampiyonluk polatın değil hakan şükürün başı çektiği abilerin takıma liderlik etmesiyle geldi.

Polat futboldan biraz anlasa haldun üstünel gibi bir değeri geri plana atıp kankasını başa geçirmezdi.

onun aciklama ile alakasi yok

polat herkesi hayal kirikligina ugratti her GS taraftari bir sans daha verebilmek istiyor

insanlari bos yere yanar doner kategorisine koymayin komik olur

yekta_b.jpg

stancu_b.jpg

konu dışı ama GS.ORG daki montajlar çok kötü :(

Bu 3 yönetici istifa ederse toplam istifa eden kişi 5 oluyor.. Kaç kişinin istifa etmesi durumunda yönetim düşüyordu?

şimdi önemli olan İNAN KIRAÇ'ın ne diyeceği ve kimi destekleyeceği...

eğer bahsettiği gibi derin Galatasaray varsa ali dürüst, özgörkey ve helvacı'yı tek bi çatı altında toplayıp polat'ın karşısına dikebilir ama sanmıyorum...

inanamıyorum yahu.

+1905 sonuna kadar katılıyorum

Sonra da burokratlara, millet verillerine falan filanlara laf soyleyemez baskan diyorlar. Isteyen soyler, yeterki istesin demistim. Soylemek istemesine cok sevindim. Istedi, soyledi. Keske "sirin gozukme" lafini da kullansaydi.

GS taraftari inan kiraci sevmez reisler

boyle bir olayda karsisina taraftarin sevgilisi polati alirsa isler cok karisir

akilli adam inan kirac boyle agresif hareketler yapip ismini zedelemez

valla sıktılar artık ya klupte ne birlik kaldır ne beraberlik tam rezillik

inanamıyorum yahu.

Yahu polat kendisi söyliyor, "futbola zaman ayiramadim, cok ilgilenemedim cünkü, onlarin 20 yilda yapamadiklarini ben 3 yilda yaptim, bitirdim, kulubu ekonomik olarak dünya kububler ile yarisacak hale getirdim, simdi sirada futbol var sportif basarilar var, ve ben bunu da yapicagim, basarcagim" diyor.

2012 yilina kadar zamani var, bu sansi Polata cok mu görüyorsunuz?

Yani hakketmiyor mu bu sansi?

Kaldi ki adam, son 5 yilda 2 sampiyonluk yasatmis.

Cevap: Son Dakika | Mehmet Helvacı'nın cevabı gecikmedi

Sinan, başkan da istenmediği yerde duruyor şu anda, dikkatini çekerim.

Bugün ilk defa duygusal bir konuşma yaptı,ve bazen hayat böyledir illa anlatmak zorunda mısın tek tek yaptığını..

O hale getirdiler adamı..Ben Adnan Polatla,Mehmet Helvacıyı aynı kefeye koymam..

Ben o adama 2 senedir ayar oluyorum,her olaydan sonra mikrofonların başına geçip taraftarla dalga geçen adamın zaten nasıl yönetimdeydi anlamış değildim..

Yahu polat kendisi söyliyor, "futbola zaman ayiramadim, cok ilgilenemedim cünkü, onlarin 20 yilda yapamadiklarini ben 3 yilda yaptim, bitirdim, kulubu ekonomik olarak dünya kububler ile yarisacak hale getirdim, simdi sirada futbol var sportif basarilar var, ve ben bunu da yapicagim, basarcagim" diyor.

2012 yilina kadar zamani var, bu sansi Polata cok mu görüyorsunuz?

Yani hakketmiyor mu bu sansi?

Kaldi ki adam, son 5 yilda 2 sampiyonluk yasatmis.

Aman futbola falan el atmasın Adnan Polat. Sportif başarı istiyorsa, futbol takımının başına bilen birini getirmeli. Adnan Sezgin'le falan yürümez bu işler. Profesyonel kişilerle çalışmalı, yoksa başarısızlıklar kapıda bekliyor.

şu stad açılışındaki olaylara kadar nötr denebilirdim polata..devamda diyemiyordum tamamda..

malum olaylardan sonra çok kızdım başkana,olmuyor yönetemiyor dedim,ayrılmalı bırakmalı..

bugün bir laf kendime getirdi beni..unutmuştum gerçekten..

2005 te bu koskoca camiada,lafı geldimi sahipsiz kalmaz! denilen camiada elini taşın altına sokan tek adam vardı..

ayrıca konuşmasında,stad olayları ile ilgili ne kadar kızdığım konu varsa ben kendi adıma cevabımıda aldım,acele karar vermişim,kızmışım dedim..

şimdi biliyorum yanar döner de diyecekleriniz çok,dansözler falan..çabuk aldanmış,inanmış,kandırılmış,çerez, çocuk falan...

bişey söyleyeyim..

KİMİN UMRUNDA??

Galatasarayımın için polata destek olmaya karar verdim..

saygılar..

bu da adnan başkanın kulağına küpe olsun böyle arkandan kuyunu kazan entrikacı adamlar yerine kötü gününde sana sahip çıkan insanları yanına al bundan sonra

ya su tasın altına elini sokmayı anlamıyorum adnan polat ilk aday oldugunda karsısında rakip yok muydu bilen varsa soyleyebilir mi?? hani GS sahipsiz kalmazdı?? Adnan polat baskan olmasa sahipsiz mi kalcaktık yoksa??

Sayın Polat haklımıdır haksızmıdır bilmem ama müthiş bir stratejiyle okları kendi üzerinden çekmeyi başardı.

Üst Alt