Mehmet Özbek Kancayı Pepe'ye Taktı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Özbek Kancayı Pepe'ye Taktı!

Dursun çapsız,kardeşi ondan da çapsız bence.Kardeşi ne derse onu yapıyor Dursun.Kendisi gitmiyor bari kardeşini postalasa emin ol gözle görülür değişiklik olurdu.Mehmet Özbek Florya'da durduğu müddetçe bu seneden farklı seneler geçirmeyiz.

Bir kac defa dile getirmistim bunu bence Mehmet denen ückagitci gitse bile sonucta bu adam Dursun'un kardesi. Resmi olarak ayrilik olabilir baskilar yüzünden ama kulüp disindan aynen devam edebilir Dursun'a "yardimci" olmaya kimsenin de ruhu duymaz.

Bir kac defa dile getirmistim bunu bence Mehmet denen ückagitci gitse bile sonucta bu adam Dursun'un kardesi. Resmi olarak ayrilik olabilir baskilar yüzünden ama kulüp disindan aynen devam edebilir Dursun'a "yardimci" olmaya kimsenin de ruhu duymaz.

Elbet konusu falan açılır ama o eski etkinliği kesinlikle olmaz.Genel Kurul'da 4-5 üye dile getirdi bunu ısrarla.Hatalarımdan ders aldım eleştirileri dikkate aldım dedi hala almıyor kardeşini Florya'dan.Üstüne üstlük faydalı olduğunu düşünüyorum falan dedi.Yani şurada 1 sene daha çekeceğiz,Riva pastasını bu Dursun'a yedirmezler rahat ol.1 sene sonra yeni bir başkan,yeni bir başlangıç...

Galatasaraylı yönetici Cenk Ergün, Adana maçından sonra yaptığı açıklamada, "Stoper için bir çalışmamız var. O, bölgeye ihtiyacımız da görünüyor. Önemli bir ismi kadromuza katmak için çalışıyoruz" dedi. Bu ismin Real Madrid'in stoperi Pepe olduğu öğrenildi.

Sabah

pepee_1479713263.jpg

İspanyol basınında yer alan habere göre; Pepe için Çin kulübü Hebei China Fortune yıllık 12 milyon Euro’luk teklif yaptı. (Futbol Arena)

Valla işin içinde Özbek soyadı geçtiği için ben bile inanamıyorum bu habere
Ama Vitor Hugo+Pepe nin gelmesi demek defans sıkıntısını yıllar sonra çözmemiz demektir arkadaş

Vitor Hugo-Pepe-Serdar Arkalarında Muslera kolay kolay gol yemeyiz yav ...

Üst Alt