Mehmet Topal: "Hedef Şampiyonlar Ligi finali" - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal: "Hedef Şampiyonlar Ligi finali"

Cevap: Mehmet Topal: "Hedef Şampiyonlar Ligi finali"

Formayı giyen mallaşıyor.

Milos Krasic'i çok beğenirdim dün gördüm herif bitmiş okeye dönüyor.

Aykut Kocaman bildiğin futbolcu öğütme makinası gibi geleni bozup gönderiyor.

hedef kitleye hitap ediyor işte. Böyle taraftara, böyle söz giderdi zaten. Antu'cu taraftar işte Türkiye'de film çekse külüp oynattığı tüm bayanlar Megan fox:lol:, Erkekler Johnny Depp :asd::asd::D

Formayı giyen mallaşıyor.

Milos Krasic'i çok beğenirdim dün gördüm herif bitmiş okeye dönüyor.

Aykut Kocaman bildiğin futbolcu öğütme makinası gibi geleni bozup gönderiyor.

Bildigimiz bileli böyle degilmi bu fener?

Aldiklari bütün oyuncularin hayatlarini bitirdiler... Tanju Colaktan basliyalim..

Aralarinda toparliya bilen bir oyuncu Burak Yilmaz var... baska ne diyelim... ben anlamiyorum yani genc oyuncu olsam bu veriyi alarak FB ye asla ama asla transfer olmam.. ha cok manyak para teklif edecekler otururum 1-2 yil parami alirim maclari sabote ederim (sonucta asiri Galatasarayliyim ben ne yapayim?)

Sonra kovarlar bir sekilde giderim 1-2 yil anadolu yine iyi oynarim (Fenere en az 3-4 gol atarim) sonra giderim Aslanima orda FB'ye karsi yine var gücümle savasirim.

Sonra bana soracaklar.... Peki Serhat FB formasi altinda bir türlü bu performansi yakaliyamadin ne degisti ne oldu? bende derim: Genctim... tecrübem yoktu, baski cok büyüktü, hoca bana fazla sans vermiyordu... Forma bir türlü dogru olmadi. ( bunu da anlatirken kopmamak ki ben kopardim ... iyiki futbolcu olmamisim...mwuahaha)

bunlar hangi kafayı yaşıyorlar anlamadım gelen cl finali diyor oğlum bi kere katılın da finaline bakarız ayrıca Allah bunları eksik etmesin moralim bozuldukça fenevli futbolcuların,aykutun veya azizin son demeçlerini okuyup gülüyorum

Şampiyonlar Ligi mi?Ya bunlar ne içiyor ne yiyor da bu kafayı yaşıyorlar anlamadım gitti :D

Beter ol...Bu ülkenin en büyük takımının Galatasaray olduğunu bile bile harcanacağın FB'ye gittiysen beter olmay hakkediyorsun...

adam bizim suyumuzdan içti la.ilk geldiğinde boyle düşünmesi normal.herkesin hedefinin bizim gibi oldugunu sanmış arkadaş.şimdi sorsanız hedefimiz;Galatasarayı yenmek,Türkiye kupasını almak falan der la.üstüne gitmeyin.

En son Ali Sen bunu dediginde Galatasaray gidip kupayi getirmisti. Fenerbahce'li oyuncular agizlarindan cikan kelimelere bence dikkat etsinler. Hani bizim icin bir sorun yok ama kendileri icin soyluyorum.

hedefin avrupa olduğu için başarısızsın ve istenilmeyen adamsın topal :D

oysaki hedefim Galatasaraya gl atmak ligde şampiyon olmak deseydin kraldın. bak ırkçı abin öyle kabul ettirdi kendini.

senide anlıyorum bizim kültürü kapmışsın :)

üzülme mehmetçim kısa bir gelecekte oynayacagız biz cl de ifnal sende tv karşısına geçer bir güzel seyredersin

Üst Alt