Mehmet Topal: "Hedef Şampiyonlar Ligi finali" - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal: "Hedef Şampiyonlar Ligi finali"

Cevap: Mehmet Topal: "Hedef Şampiyonlar Ligi finali"

suyundanmıdır toprağındanmıdır nedir, oraya giden 2 ayda dönüşüm geçiriyor, sapıtmaya başlıyor.

Bu mehmet TOPal'la ilgili yorum yapmaya değmez.Şike yapan bir klübe geldiğinin,arkadaş farkında değil.

Ben çocuğu severdim aslında karakterli efendi biriydi ama Fenerbahçe takımına gitmesi gerçekten büyük bir hataydı yazık etti kendine keşke Valencia'da kalmayı tercih etseydi belki kendini daha fazla geliştirebilirdi Ah Mehmet Ah yanlış yaptın adına çok üzülüyorum..:SS:

Türkiye'deki takimlar kolay kolay Sampiyonlar Ligi finali oynayamaz, bu bir gercek. Belki bir kac sene sonra bir kulüp oynar o da Galatasaray olur, bunu taraftar oldugum icin söylemiyorum. Türkiye'de vizyon'u olan tekl kulübüz bu cok acik, biz Avrupa'dan bahsederken 'diger' kulüpler bizden bahsediyorum, piskolojik üstünlük, gelen futbolcular'a ayni cümle (Galatasaay'a gol atarak gercek 'X'li' olmak istiyorum gibi).

No chance Topal, sorry.

yöneticisi felan demiştir böyle böyle de diye. bunlarda hep aynı hikaye. yabancısından yerlisine kadar.

ağır mallar

Para için gittin TOPAL anlamadık sanma. Ama yanlış yaptın paraya tapan insanlar her zaman kaybeder.

bizden kariyer için avrupaya gitmede direttin sonra para için geri döndün. seni avrupada bir çok maçta ultraslan yalnız bırakmadı. ufak ufak gruplar sana orada yalnızlık hissettirmedi bazı maç önceleri maç sonraları destek oldular.

para için yanlış tercihde bulundun. valencia da kalsaydın yine şampiynolar liginde oynuyor olacaktın.

Üst Alt