Mehmet Topal Valencia'da ! - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Valencia'da !

Cevap: Mehmet Topal Valencia'da !

İnşallah takımımızı ve ülkemizi çok iyi temsil eder.Yolun açık olsun Örümcek.

Emre Okan:

"Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım. Ben aptalım.... Devam eder"

:D

Allah yardımcın olsun Mehmet'im. Formasının kadrini kıymetini bilen az sayıda futbolcularımızdan biriydin. La Liga'da bir dönem Nihat' seyettik bundan sonra gözümüz Valencia maçlarında olacak.

Yolun açık olsun Mehmet Topal.:)Çanakkale Dardanel'den Valencia'ya.Gerçek bir başarı hikayesi bence Mehmet Topal'ın kariyeri.Artık Valencia takipçisi olacağız onun için.:asd:

beğenilmedi, yaramaz adam dendi, hatta bazı arkadaşlarımız çöplük diye nitelendirdiği futbolcular arasında ismini yazıyordu...

Galiba biz futbolcularımızı gözümüzde çok küçültüyoruz,

Yolun açık olsun Topal, İspanya'da ve Cl'de başarılar.

Bu yaşında banko CL oynayacak bir takıma bonservisi ile transfer olması büyük bir başarı hem kendi hem de Türk futbolu adına.

Çok sevindim açıkcası, ayrıca yeni sezon için hedeflenen ilk transfer mevkisi de açıklığa kavuşmuş oldu, hayırlı olsun herkese.

Yolun acik olsun Mehmet...Insallah orda kendin ve bizim icin elinden gelenin en iyisini yaparsin..Basarili olucagindan kimsenin süphesi yok :)

Icimizden biri kendi evladimiz dedigimiz onca oyuncunun bedavaya gitdigini dusunursek, Mehmet gibi bir hemserimin efendiligiyle takima para kazandirarak gitmesi beni ayrica mutlu edip gururlandiriyor.

Gule gule Mehmedim yolun acik olsun, hep yanindayiz.

Topal gibi olmak gerek. Oh ne rahat... Koşma, pres yapma, ısırma, girişme, yatma (34 lük Ayhan'ın nasıl yatarak top çaldığını görüyomusunuz), rakip kovalama...Menejerler ünlü avrupa takımlarına transfer dedikoduları yaysın, topal lobisi gs forumlarda 'yetenekli yıldız futbolcu' Topal'ı taraftara pompalasın. Topal daha 10 sene bizimle buraya yazıyorum. Sezon sonu Valencia'ya giderse buraya 'ben aptalım' diye 1000 defa yazacağım.

then ok. let's go ...

ofansıf yonu her ne kadar zayıfda olsa değişik bır tarzı bıze turkıye lıgınde ters gelsede avrupada iş yapma ıhtımalı var.aslında yanında sarpı da esantıyon verseydık daha ıyı olurdu:D

ofansıf yonu her ne kadar zayıfda olsa değişik bır tarzı bıze turkıye lıgınde ters gelsede avrupada iş yapma ıhtımalı var.aslında yanında sarpı da esantıyon verseydık daha ıyı olurdu:D

Katılıyorum. İspanyada daha defansif futbol anlayışının olduğu ülkelerde iş yapabilir mehmet. Ama galatasarayın oyun sistemine çok uygun değildi gerçektende.

Üst Alt