Mehmet Topal Valencia'da ! - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Valencia'da !

Cevap: Mehmet Topal Valencia'da !

Mehmet Topal'ı şimdi sahiplenen bazı kesimlere diyorum;

Valencia'da Türk futbolu'nu temsil etmesi söz konusu değildir, Topal'ın. Valencia'da Galatasaray'ın potansiyelini temsil edecektir. Ve Galatasaray'lı genç futbolcular için referans olacaktır. Ortadaki yanlışı düzeltelim. Kimse "ulan bu adam Türk, gidip her hangi bir Türk takımından oyuncu alalım" demez. Gelir, Galatasaray'ın oyuncusunu izler. beğenirse anlaşılırsa yeni oyuncu gider. Tekrar ediyorum Galatasaray'ın mevcut potansiyelinin temsilcisi olacaktır Mehmet Topal. Kendi kendinize gelin güvey olmayın. Patatesler!

Renkdaş ekşide mi yazıyorsun? :)

Kapaga gel :m26:

Kayseri Erciyes oyuncusunu gelip oyuncu yaparsan takıma böyle olur işte.

Sarp

Özbek

Leo Franco

Elano

Topal

ancak Bank Asya 1.lig de oynarlar o kalitede oynadılar bu sezon.Yazık!!!

barış topal sarp bu üçüde bank asya liginin kalitesinde topçular elanoya sallayanlar eminim sürekli menejerlik fln oynayan tipler beyler sanalı bırakında gerçeğe dönün

Orta sahamız çok güçsüz ya...

Barış Özbek(Almanya 3.liginden gelmişti yanlılmıyorsam)

Mehmet Topal(Bank Asya liginden)

Ayhan Akman(yaşı 33 oldu)

Yani bilmiyorum şampiyonluk ne kadar gerçekçi bu oyuncularla Özhan Canaydın zamanından kalma oyuncuların sıkıntısını çektiğimizi düşünüyorum...

Benim tek korkum Trabzonspor'a yenildik diye şimdi Adnan Öztürk'ün eline koz geçti seçimler öncesi :(

Mehmet Topal İspanya'ya gitti

İspanya’nın Valencia kulübüyle anlaşan Galatasaraylı milli futbolcu Mehmet Topal, İspanya'ya gitti.

THY ait uçakla Madrid'e hareket eden milli futbolcu, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilere yaptığı açıklamada, transferinde emeği geçenlere teşekkür ederek, yarın sağlık kontrolünden geçtikten sonra yeni kulübü ile resmi sözleşme imzalayacağını söyledi.

''Galatasaray'dan Valencia'ya transfer olmam nedeniyle buruk bir mutluluk içerisindeyim'' diyen Topal, ''İnşallah iki taraf için de hayırlı olur. 4 yıl boyunca elimden geldiğince Galatasaray takımına faydalı olmaya çalıştım. Bugüne kadar beni destekledikleri için taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Eğer bir yanlışım olduysa kendilerinden özür dilerim. Artık benim tek düşüncem Valencia'da başarılı olup, ülkemi en iyi şekilde temsil etmektir'' diye konuştu.

https://www.ntvmsnbc.com/id/25095353/

Yolun açık olsun Topal... Başarılar...

Bu adamın kıymetini bilmeyenler utansın. Seni unutmayacağız Örümcek her zaman kapımız açık. Galatasaraylı Mehmet Topal olarak gittin umarım bir gün Galatasaraylı Mehmet Topal olarak geri gelirsin. Avrupa'da kendini baskıdan uzak fazlasıyla geliştireceğine eminim.

Acaba bizim yabancı futbolcuları karşıladığımız gibi onuda ı hava alanında karşıladılar m?

Acaba bizim yabancı futbolcuları karşıladığımız gibi onuda ı hava alanında karşıladılar m?

Kesinlikle bizimki gibi abartılı bir karşılama olmadı ama ilgi vardı sokakta ilerlerken topallllll diye seslenenler gelip tokalaşanlar vardı klüp binasında 50-60kişilik bi grup yoğun ilgi gösterdi uzun süre fotoğraf çektirip imza dağıttı.

İzlemek bile gurur verdi bana yolun açık olsun dahada başarılı olursun inşallah...:animation:

Insallah türkiyeyi iyi bir sekilde temsil eder :)

burda adami yerden yere vururlar, ama valenciyaya transfer oluyor adam :)

Ne yalan söyliyeyim, Valencia ne buldu da bu adamda transfer etti hala anlayabilmis degilim. 4 sene kalmis bizde yeni farkettim. Linderoth'un sakatligindan sonra oynamaya basladigi o yarim sezon disinda da takima pek katkisi olmadi. Gerci son 2 sezonda takim komple berbat durumda.. Herhalde Avrupa Sampiyonasinda falan dikkatlerini cekti. Neyse 2 taraf icin de cok hayirli oldu. Yillardir zaten her 2 lafindan 1'i Avrupaydi. Valencia sagolsun alinca o da rahatladi biz de. Neyse yolun acik olsun, umarim cok basarili olup uzun yillar oynarsin Ispanyada.

Gelen oyuncuların topic'lerini sabitliyoruz da gidenleri niye sabitlemiyoruz anlamadım.

Acaba diyorum Villa gittikten sonra anlaşsak bir kaç milyon daha koparabilir miydik :)

Üst Alt