Meireles Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meireles Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Meireles Resmen Fenerbahçe'de

O ayrı dava arkadaşım. Sadece barcelona ve juventus orta sahalarını topla 15 tane meirelesten iyi adam çıkar zaten. Bu transferden önce dünyanın en iyi orta sahalarını say desen sıra gelmezdi meirelese. Fernandes'i, Selçuk'u Melo'yu da önüne koyarım rahatlıkla. Kötü transfer de demiyorum tabii bence yetmez ama şu anki halinden iyi olacağı kesin.

aykut varken bi bok olmaz fenerden. ama böyle bi adamı 10 milyona iyi aldılar. biz kayseriden amrabata 8.5 verdik ya allah aşkına

adam chelseanın banko futbolcusu. adam portekiz milli takımının banko futbolcusu. ve dünyada en iyi orta saha oyuncularının içinde en az ilk 15 içine girer. Ve sen bunu 10 milyon euroya alıyorsun. Bu bir transfer başarısıdır. Bu fiyata nasıl aldılar hala anlamadım ve bazı arkdaşlar fiyata çok diyor. onu hiç anlamadım.

Sende gidiyorsn 36 lık chrisi alıyorsn !

Reira senelik 2.900 alıyor bu adamla aynı ücret ve reisradan 5 gömlek üstün futbolcu.

Usenmedim 15 tane isim dusundum.

1. Xavi

2. Steven Gerrard

3. Andres Inıesta

4. Michael Essien

5. Frank Lampard

6. Yaya Toure

7. Xabi Alonso

8. Cesc fabregas

9. Andrea Pirlo

10. Alberto Aquilani

11.Wesley Sneijder

12.Van Der Vaart

13.Luca Modric

14.David Silva

15.Bastian Schweinsteiger

adam chelseanın banko futbolcusu. adam portekiz milli takımının banko futbolcusu. ve dünyada en iyi orta saha oyuncularının içinde en az ilk 15 içine girer. Ve sen bunu 10 milyon euroya alıyorsun. Bu bir transfer başarısıdır. Bu fiyata nasıl aldılar hala anlamadım ve bazı arkdaşlar fiyata çok diyor. onu hiç anlamadım.

Sende gidiyorsn 36 lık chrisi alıyorsn !

Reira senelik 2.900 alıyor bu adamla aynı ücret ve reisradan 5 gömlek üstün futbolcu.

adam 2008 den beri meireleşin fb ye transfer olmasını beklemiş transfer olurkenden yazmaya basladı :D

1. Xavi

2. Steven Gerrard

3. Andres Inıesta

4. Michael Essien

5. Frank Lampard

6. Yaya Toure

7. Xabi Alonso

8. Cesc fabregas

9. Andrea Pirlo

10. Alberto Aquilani

11.Wesley Sneijder

12.Van Der Vaart

13.Luca Modric

14.David Silva

16. Marchisio

17. De Rossi

18. Song

19. Khedira

20. Selcuk

21. Melo

Bu da Avrupa Ligi için Feneri seçtim diye açıklama yapmış mı ?

Bknz:Kuyt,Stoch,Mehmet Topal :lol:

güzel transfer, derbilerde ve avrupada fenerin direnci baya arttı(topal-kuyt-meireles) çok zor yenilirler ancak kapanan anadolu takımlarına karşı hala alexe muhtaçlar.

Bu oyuncudan ne beklediklerine bagli. Bence cok farkli seyler bekliyorlar. Ama öyle bir futbolcu degil Meireles.

Baroni tarzinda ama daha kaliteli bir futbolcu Meireles. Bunlar hücum gücünü %100 arttiracak diye umuyorlar ama yaniliyorlar.

Futbolculuk kalitesine ne diyebilirim ki? Iyi futbolcu Meireles. Ama onlarin bekledigi katkiyi yapmayacak ofansif anlamda.

emreden iyi değil. ayrıca emrenin yerli olarak takıma hakimiyeti hakemler üzerinde rakip üzerinde bir baskısı vardı.

emrenin boşluğu dolmadı.

bu aykut korkak oynatmasa 4-3-3 oynatsa

topuz-meriles-caner

kuyt- sow- krasiç

ama bu seferde topal ve selçuk ne olacak

Oyuncu iyi oyuncu ona kimsenin lafı yok.. Ama şu unutulmasın, bir kaç oyuncu takımı yukarı çekmez, takım oyuncuları kendi seviyesine getirir... Bknz son maçlardaki Kuyt 'ın performansı..

Fener Meireles ile takım olabilcek mi, onu hep beraber görücez...

1. Xavi

2. Steven Gerrard

3. Andres Inıesta

4. Michael Essien

5. Frank Lampard

6. Yaya Toure

7. Xabi Alonso

8. Cesc fabregas

9. Andrea Pirlo

10. Alberto Aquilani

11.Wesley Sneijder

12.Van Der Vaart

13.Luca Modric

14.David Silva

silva bastian kanat oyuncusu yalnız

Oyuncu iyi oyuncu ona kimsenin lafı yok.. Ama şu unutulmasın, bir kaç oyuncu takımı yukarı çekmez, takım oyuncuları kendi seviyesine getirir... Bknz son maçlardaki Kuyt 'ın performansı..

Fener Meireles ile takım olabilcek mi, onu hep beraber görücez...

+1

Aykut kocaman bu adamı gidip amc oynatmaya kalkarsa olmaz o iş. Aykut kötü kullanmassa iyi oyuncu

meireless iyi oyuncu ama defansif orta sahaaaa! adı üstünden arkadaş defans hani melo nun mevkisi.bu adamlara belezoğlu,selçuk inan,emre çolak gibi topu dağıtacak adam lazımdı ,ki meireless bunu istedikleri gibi yapamaz tekniği vasatın üstü, ama almadılar hala böyle bir adam

Meireless in fenerbahçe nin sorunu olan ortasahadaki ofansif akışa katkısının beklenilenin altınca kalacağını düşünüyorum.

Bu rezile de ortam begendiremedik. Liverpool-Chelsea-Fener 2 yilda bukadar takim degistirdi. Ferit'in bedava transferleri devam ediyor.

Üst Alt