Meireles Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meireles Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Meireles Resmen Fenerbahçe'de

386085_323334224430021_800563418_n.jpg

Emre'den futbolcu olarak biraz daha tempolu bir isim.Melo bize gelmeseydi biz alalım isterdim açıkçası.Neyse artık, şampiyonluk ne çok iyi kadro ile ne de en fazla para harcayana veriliyor.Sahada 11 adam ve yedekleri ile bütünleşip savaşan şampiyon olur.

Yoksa Barceloan varken hiç bir organizasyonda başka şampiyon çıkmaz her sene.

Analamadım şimdi Topal'ı neden aldılar o zaman madem bunu alacaklardı.

söyle düsünelim, bu herif emreniny erine geldi

topal ise selcukun yerine alindi, yada bu son olan olaylardan sonra büyük ihtimal baroniyide silmistir, baronin yerinede alindi diyebiliriz.

kafasinda büyük ihtimalle alexiz bir kadro ve 4-3-3 dizilisi vardi.

-meireles-topal-baroni-

-kraisc----kuyt---sow-

gibi, ielrdeki üclüyü keyfine göre kullaniyor zaten..

ama simdi büyük ihtimal cok sevdigi, getirdigi baroniyi silmis olabilir eger dün telegolde konusulanlar dogru ise

o zaman

---topal-mereles---

-krasic-kuyt-stok

---------sow------

böyle birsey düsünüyor olabilir.

alexten kurtulailse adam bir an önce kafasindkaini uygulayabilecek.

Lass'ı da Anji'ye verdiler. Ama artık Essien de var,herhalde Khedira'yı izlemek zorunda kalmayız.

Biliyorum verdiklerini de, Khedira'yı hiç bir zaman üst düzey bir takıma yakıştıramadım.

Essien orta sahayı daha da dinamik ve işler hale getirir kesinlikle, tabi oynayabilirse.

meireles bence alabilecekleri en iyi adamdi.. aldilar, tebrik ederim..

fakat, bu kadar gec almalari tam bir mallik.. :asd:

ayrica ayküt'ün elinde meireles, olur meire-leş

Usenmedim 15 tane isim dusundum.

1. Xavi

2. Steven Gerrard

3. Andres Inıesta

4. Michael Essien

5. Frank Lampard

6. Yaya Toure

7. Xabi Alonso

8. Cesc fabregas

9. Andrea Pirlo

10. Alberto Aquilani

11.Wesley Sneijder

12.Van Der Vaart

13.Luca Modric

14.David Silva

15.Bastian Schweinsteiger

Yahu ne diye ondan iyi 15 adam bulmaya çalışıyoruz.Adamlar kazma selçuk un yerine 3 kat iyi adam transfer etti.Valla hayret!Bu adam nasıl gelir?

aykut hala takımın başında rahat olun arada fantezileri yüzünden kulübeye felan çekebilir adamı :D

Hücumcu, yaratıcı bir orta saha sanıyorlar bu adamı, ilk maçını dört gözle bekliyorum. İyi oyuncu ama basın ve şikeci taraftarın olduğunu sandığı oyuncu değil.

meireles fenev de çok şeyi değiştirmez çünkü;

fenev orta sahasına "esas oğlan" lazımdı onlar gitti "ikinci adam" transfer etti. meireles dediğin adam her zaman tamamlayıcı rolde olmuştur. ne portoda ne liverpoolda ne de chelsea de bir numara olmamıştır. porto'da maniche'nin, liverpool'da gerard'ın, chelsea'de lampard'ın yardımcısı olmuştur.

fenevde orta sahada ikinci adam olacak çok oyuncu var. topal topuz cristian ve şimdi de meireles. ama hala "esas oğlan" yok.

yahu bu adamı kasımpşadan almadılar. ve farkındamısın chelsea de yedekte değil. Nede portekizde.

Sence her maç chelsea de banko 11 e çıkan adam. dünyanın en iyi ortasaha futbolcularından biri değilmididir ? Mantıken soruyorm ?

Banko ilk 11 oynamıyordu, atmayalım lütfen.

Meireles, Villas Boas'ın Chelsea'ye aldığı adam, Toschak-Balic-Madrid vukuatına benzetebiliriz. Dünyanın en iyi orta saha oyuncularından biri değil. Dünyanın en iyi orta saha oyuncularından biri Türkiye'ye gelmez. Hagi gibi sıkıntı yaşayan adamları alabilirsin, takıma uyarsa uyar, başka şans yok.

meireles fenev de çok şeyi değiştirmez çünkü;

fenev orta sahasına "esas oğlan" lazımdı onlar gitti "ikinci adam" transfer etti. meireles dediğin adam her zaman tamamlayıcı rolde olmuştur. ne portoda ne liverpoolda ne de chelsea de bir numara olmamıştır. porto'da maniche'nin, liverpool'da gerard'ın, chelsea'de lampard'ın yardımcısı olmuştur.

fenevde orta sahada ikinci adam olacak çok oyuncu var. topal topuz cristian ve şimdi de meireles. ama hala "esas oğlan" yok.

Aynen , aynen düşüncem bu benimde ve kesinlikle böyle.

Bu arada hala "Galatasaray'a gol atmak istiyorum." açıklamasını yapmadı. Ne oldu, merak ediyorum? Umarım ciddi bir rahatsızlığı yoktur.

ayrıca fenevin son 3-4 yılda transfer ettiği adamların neredeyse hiçbiri (1 yada 2 istisna belki olabilir) bırakın performansını katlamayı, kendi standartlarını dahi koruyamadılar.

Üst Alt