Mekanın Sahibi Geri Geldi! Felipe Melo İstanbul'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mekanın Sahibi Geri Geldi! Felipe Melo İstanbul'da!

matheus fernandes'i getirecekse ok ama ne fernandes'i melo oynayacak kardeşim durumu varsa orada duralım derim. Bu saatten sonra kudurtucu yardımcı antrenör olarak anca olur. Hasan yerine melo olsun ona okeyim en azından duran topta kim nerede durmalı nasıl takip etmeli genç heriflere öğretir.
Birde mesajın başında yazdığım gibi brezilyadan souting yaparsa tadından yenilmez

Melooooo 1+1 hic fark etmez oynasin seri nzonzi isine baksin. Melo-belhanda ister tek odada ister sahada bu ikili bir araya gelmeli!

Form durumunu bilmiyorum ve Melo’yu cok severim ama ben takimin sorununun onlibero oldugunu dusunmuyorum
bu kadar ortasaha onlibero varken garip degil mi, bu kanat ve beklerle Melo napsin

Adam gibi kanat ve bek alinsin bir de sakatlanmayan golcu eldekiler de is yapar bence

Haa umursamayanlari dovecekse, bizim topcu surusune takim olmayi ogretecekse gelsin tabi, oynamasa da olur

matheus fernandes'i getirecekse ok ama ne fernandes'i melo oynayacak kardeşim durumu varsa orada duralım derim. Bu saatten sonra kudurtucu yardımcı antrenör olarak anca olur. Hasan yerine melo olsun ona okeyim en azından duran topta kim nerede durmalı nasıl takip etmeli genç heriflere öğretir.
Birde mesajın başında yazdığım gibi brezilyadan souting yaparsa tadından yenilmez

Palmeiras ile 2 yıl daha kontratı varmış dediğine göre, Futbolu bırakmalık bir durumu yok. Oyuncu-antrenör tarzında gelebilir belki.

Tarihimizin en büyük efsanelerinden biridir bunu kimse inkar edemez. Bizde oynadigi senelerde derbilerdeki üstünlügümüz ortada. O gittikten sonra ezik bir görüntü cizdik büyük maclarda.

Üst Alt