Melo 45 Saniye Boyunca...| Yalanlandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo 45 Saniye Boyunca...| Yalanlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Melo 45 Saniye Boyunca...

Fatih hocanın açıklamalarını okuma, dinle... Kendi bile diyor antremanda yaşanan rutin bir olay, büyütülecek bir olay değil diye.. Siz neden suyu bulandırıp duruyorsunuz..

Şu anda dinleyemem, meşgulüm. Ama kararın ilerleyen zamanda verileceğinden bahsediyor. Demek ki çok küçük bir olay değil. Riera'nın fotoğrafından da anlayabiliyoruz bunu.

Belki Riera da Melo ya salladi. Belki ilk önce Riera Melo'ya salladi ve tutturamadi. Belki belki belki...

Basin Melo'nun 'Pitbull' imajindan yola cikarak bir senaryo yaziyor ve herkes buna inaniyor. Adami asmadiginiz kaldi.

Arda Caner'in dudagini patlatirken Arda'nin heykeli dikilioyrdu, kahraman ilan edilmisti, 'aslanim Arda', 'iyi yapmis' vs. diye.

Melo'ya gelince neden isler bukadar cabuk degisiyor?

Zira Melo bu kadar kolay vazgecilemeyecek bir oyuncu. Tamam Manisa macinda ikiside cezalarini ceksinler, agir para cezasi alsinlar ama bir kavga her zaman iki taraflidir. Sadece Melo'ya - basinin haberinden yola cikip - yüklenmek YANLIS!

Playoff'larda ikisine de ihtiyacimiz var. Ikisini de ikaz edersin, bir daha böyle bir sey yasanirsa, ikisi ile de yollari ayirirsin. Veya sezon sonuna kadar belli bir zaman var. Durumu tekrar gözden gecirirsin, eger bir kez daha böyle tatsiz olay yasanirsa, sezon sonu ikisini de yollarsin.

Ama bir sefer böyle bir sey yasandi diye olmaz.

pitbul imajından dolayı değil arkadaşım çok yararlı oyuncu olduğundan böyle yapıyorlar.

Belki Riera da Melo ya salladi. Belki ilk önce Riera Melo'ya salladi ve tutturamadi. Belki belki belki...

Basin Melo'nun 'Pitbull' imajindan yola cikarak bir senaryo yaziyor ve herkes buna inaniyor. Adami asmadiginiz kaldi.

Arda Caner'in dudagini patlatirken Arda'nin heykeli dikilioyrdu, kahraman ilan edilmisti, 'aslanim Arda', 'iyi yapmis' vs. diye.

Melo'ya gelince neden isler bukadar cabuk degisiyor?

Zira Melo bu kadar kolay vazgecilemeyecek bir oyuncu. Tamam Manisa macinda ikiside cezalarini ceksinler, agir para cezasi alsinlar ama bir kavga her zaman iki taraflidir. Sadece Melo'ya - basinin haberinden yola cikip - yüklenmek YANLIS!

Playoff'larda ikisine de ihtiyacimiz var. Ikisini de ikaz edersin, bir daha böyle bir sey yasanirsa, ikisi ile de yollari ayirirsin. Veya sezon sonuna kadar belli bir zaman var. Durumu tekrar gözden gecirirsin, eger bir kez daha böyle tatsiz olay yasanirsa, sezon sonu ikisini de yollarsin.

Ama bir sefer böyle bir sey yasandi diye olmaz.

Ya Riera salladıysa salladı banane Riera'dan. Ben Melo'nun gereksiz yere savunulmasını yanlış buluyorum.

Melo'ya gelince değişen şu: Bunu yapan Riera, Y.Gökoğlan, Sabri, Servet, Zan vs. olsaydı Melo kadar tolerans göstermezdi bu taraftar. Ben şu dakikadan sonra Melo'ya saygı duyamam.

bilmiyorum reis ben kavga deyince bildiğin fiziki müdahale olarak anlıyorum. fiziki müdahalede de en az birinin yaralanması da gerekiyor yaralanmıyorsa zaten o kavga değildir.

Doğrudur reis. Ben pek kavgalı dövüşlü ortamlarda bulunmadığım için bana kavga illa ki fiziksel olacak gibi gelmiyor.

Şu anda dinleyemem, meşgulüm. Ama kararın ilerleyen zamanda verileceğinden bahsediyor. Demek ki çok küçük bir olay değil. Riera'nın fotoğrafından da anlayabiliyoruz bunu.

Ben sana söyleyeyim kardeşim o zaman... ''Kavga eden her futbolcu hakkında direk hüküm verirsek futbolcu kalmaz, O yüzden önemli olan taviz vermeden idare edebilme sanatıdır. Önemli olan Galatasaraydır, herşey bu kadar iyi giderken bu tip nazar boncuklarının olması da gayet normaldir, ama yapılanlar cezasız da kalmayacaktır.''

Hiç kavga etmedin mi sen? Tek yumrukta göz de morarır, burun da kırılır..

Beyler amma gaza gelmişsiniz ha, hemen herkes melo gönderilsin falan demiş. Bu medya yalanlarıyla bizleri kaç kez timsaha yatırdı, ne çabuk unutuyorsunuz? Tam da süper final öncesi...

Tek yumruk boks sampiyonu mu Melo. Bayaa saglam gecirmesi lazim. Yada kafa atmis olabilir.

Keşke böyle bir olay hiç yaşanmasaydı ama olan olmuş.

İnşallah sezon bitene kadar başka bir aksilik ile karşılaşmayız.

Şampiyonluk için,Şampiyonlar Ligi'ne bu kadar yaklaşmışken başka sorunlar çıkmadan sadece maçlara konsantre olmak gerek.

Fatih hocanın açıklamalarını okuma, dinle... Kendi bile diyor antremanda yaşanan rutin bir olay, büyütülecek bir olay değil diye.. Siz neden suyu bulandırıp duruyorsunuz..

[video=youtube;KaVshPmyETU]https://www.youtube.com/watch?v=KaVshPmyETU[/video]

Fatih Terim: Bilgi kirliligini önlemek icin gerek duyduk: Melo vurmus, Riera'nin kasi acilmis. Kimsenin yerlerde yattigi vs falan yok! Hastanede Riera'nin kasi dikildi, sonra geldi burada yemegini yedi.

Tek yumruk boks sampiyonu mu Melo. Bayaa saglam gecirmesi lazim. Yada kafa atmis olabilir.

Kardeş sen ne kavga etmişsin, ne de kavgalı ortamda bulunmuşsun.. Ne anlatmamı bekliyorsun sana.. Melonun yarısı kadar bile etmeyen adamların tek yumrukla neler yaptığını gördüm.. Melo'nun lakabına, hırsına, kalıbına bak.. Abartmıyorum, sağlam vuruşla bayıltır adamı..

Öyle 45 saniye falan ben inanmıyorum bu habere, fakat Süper Final maçlarında Melo yarardan çok bırakın etkisizliği zarar bile getirebilir artık.Kritik bir zamanda kötü ve talihsiz bir olay Galatasaray için. Şampiyon olursak kazanılmış en zor şampiyonluk olur belki de Türkiye'de. TFF size karşı,siyaset size karşı,medya size karşı,kazandığınız ligin hükmü yokmuş gibi bir uygulama,en iyi oyuncularınızdan biri Süper Final öncesi kavga ederek moralleri bozmuş...Gerçekten Fatih Hoca'nın işi zor bu yüzden ne karar verirse saygı duymak lazım. Galatasaray'ın iyiliği ve değerlerini koruyacağından şüphem yok.

bence hepsı oyuntezgah bu ısın ıcınde alı durust fatıh terım vardır... melo nun bonservısı dusurmek ıcın hangı kulp anında kavgayı resmı sıteden duyurur...duz mantık yurutun..

melo takıma zarar vermez adam ben kıralığım dıye sımdıye kadar yattımı suana kadar gelmıs gecmıs yureğınle oynayan kıralık oyunculardan bırı...gorduk canerlerı jo ları dos santosları hepsı yattı...

Şimdi medya başlar tabi görüntülere ulaştık yok bilmem kimin çantasından gizli belgelere ulaştık orada yazıyordu.

At yalanı sev inananı ne senaryolar yazacak medya durun daha

Kesinlikle abartı haberdir bundan kuşkum yok ama Melo hiç iyi yapmadı gerçekten inanılmaz üzgünüm.Neden yapıyosun abi derdin ne ya hiçmi kafan çalışmıyo yani bi insan iyi yada kötü bi arkadaşını hastanelik etcek gözünü morartcak kadar heralde dolandırılmazsa namus meselesi vs bişey olmazsa böyle bişey yapmaya kalkmaz heralde ... Hiçmi kontrolün yok hiçmi kendine mukayet olamıyosun ... Yazık oldu bırakın bonservisinin alınmasını bence FT play-pff da bile oynatmayabilir ... İnş şampiyonluk yolunda bi sorun yaşamayız ...

45 saniye olayı kaset falan belki basının abartmasıdır ama ortada fiziki bir müdahalenin olduğu açık. Benim komiğime giden şu,öyle bir konuşuluyor ki neymiş Riera'ya vurmuş gitmemesi lazım; Galatasaraylılık duruşunu bu kadar ayağa indirmeyin beyler. Eğer takımın en popüler kişisi gidip de takımın en nefret edilen kişisine vurursa ki burada genel bir örnek veriyorum, biz başka bir kulüp değiliz; kim suçluysa gitmesi gerekiyorsa o gider,isterse amuda kalkıp da 40 gol atsın,10 kupa getirsin; kimse kulüpten büyük değildir;Fatih hocanın açıklamalarını dinlerken bazı dediklerini duymayanlar olmuş. Daha azı için bile gidenler biliyorum,gerçi çoğunuz onlara yetişememişsinizdir.

Şimdi asıl boyuta gelecek olursak: Bu bir kavga, iki kişi arasında olmuş bir kavga ve kavganın konusu diğer hiç kimseyi ilgilendirmiyor. Olayda isterse tahrik etmiş olsun ister olmasın bir kusurlu taraf var bir de mağdur taraf var fiziki müdahaleye maruz kalmış. Kavganın konusu diğerlerini kapsamadığı için olabilecekler şu şekildedir.

A) Melo Riera'dan özür diler;Riera özürünü kabul eder barışırlar. Disiplin cezalarını verir sonra takımla birlikte çalışmaya ve oynamaya devam eder.

B) Melo Riera'dan özür diler; Riera özürünü kabul etmez. Bu durumda;

1) İkisi hakkında da gerekli disiplin cezası verilir ama Riera'nın kışkırtmasının can yakıcı olmadığı kanaatine varılır,Riera takımla oynamaya devam eder,Melo'ya katkıları için teşekkür edilir.

2) İkisi hakkında da gerekli disiplin cezası verilir ama Riera'nın kışkırtmasının can yakıcı olduğu kanaatine varılır,Riera ve Melo'ya katkıları için teşekkür edilir.

Geneli kapsayan bir durum olmadığı için takım bütünlüğünü etkileyecek bir konu yok, ama kayırım haksız olan tarafa yapılırsa bölünme asıl o zaman başlar. İkisi de aralarında anlaşırlarsa ve gidip tüm takımdan özür dilerlerse zaten kimsenin sorun çıkaracağı yok.

oha senaryoya bak, ulan adamın bi açığını buldular. yüklenin de yüklenin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt