Melo 45 Saniye Boyunca...| Yalanlandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo 45 Saniye Boyunca...| Yalanlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Melo 45 Saniye Boyunca...

Tapeler, videolar, ceazevinde yatanlardan bu kadar bahsetmedi medya... Bu kadar abartmadı olayları... Fenerbahçeliler bu kadar pisliğe rağmen arkalarında durdular, biz bi kavgadan medyanın yalancı olduğunu bilmemize rağmen en iyi topçularımızdan birini siliyoruz. ??

Ya Riera salladıysa salladı banane Riera'dan. Ben Melo'nun gereksiz yere savunulmasını yanlış buluyorum.

Melo'ya gelince değişen şu: Bunu yapan Riera, Y.Gökoğlan, Sabri, Servet, Zan vs. olsaydı Melo kadar tolerans göstermezdi bu taraftar. Ben şu dakikadan sonra Melo'ya saygı duyamam.

Doğrudur reis. Ben pek kavgalı dövüşlü ortamlarda bulunmadığım için bana kavga illa ki fiziksel olacak gibi gelmiyor.

Bir de söyle duşun.

Melo rierayi değil de Ayhan'ın gözünü patlatsaydi ne denirdi çok merak ediyorum açıkcası.

Tapeler, videolar, ceazevinde yatanlardan bu kadar bahsetmedi medya... Bu kadar abartmadı olayları... Fenerbahçeliler bu kadar pisliğe rağmen arkalarında durdular, biz bi kavgadan medyanın yalancı olduğunu bilmemize rağmen en iyi topçularımızdan birini siliyoruz. ??

biz onlarin durumunda olsaydik zaten bizim kulübü coktan kapatirtlardi

Bir de söyle duşun.

Melo rierayi değil de Ayhan'ın gözünü patlatsaydi ne denirdi çok merak ediyorum açıkcası.

O zaman Melo'yu savunan ben bile defolsun gitsin derdim. Ayhan bu kulübün en önemli oyuncularındandır yıllarca kaptanlığını yapmıştır. Riera kim?

Haber de sallama zaten Melo 45 saniye o adama girişse acile kaldırırlar o adamı 45 saniye boyunca vurmak ne demek, saniye deyince kısa geliyor heralde.

aynen yahu,2 dakikada sildiler adamı,arkasında duralım kardes,im,ne yapmısasa yapmıs,kendince dersler cıkaracaktır adam,meloyu bi anda silersek kendi ayagımıza ip baglarız resmen,ft hoca ikisini de adam eder hem digimi:ka21:

Bir de söyle duşun.

Servet'i dövsün yine hatalıdır. Takım arkadaşını dövemez abi. Yarın öbür gün diğer arkadaşlarıyla nasıl yüz yüze bakacak? Ben olsam Melo'dan top kapmaya çalışırken, veya pas atarken korkardım antrenmanda.

Hele ki Emre Çolak, Semih Kaya gibi gençlerin gözünün önünde oluyor bu olay. Melo'yu takımda tutarsan bu çocuklar neye güvenecekler?

Servet'i dövsün yine hatalıdır. Takım arkadaşını dövemez abi. Yarın öbür gün diğer arkadaşlarıyla nasıl yüz yüze bakacak? Ben olsam Melo'dan top kapmaya çalışırken, veya pas atarken korkardım antrenmanda.

Hele ki Emre Çolak, Semih Kaya gibi gençlerin gözünün önünde oluyor bu olay. Melo'yu takımda tutarsan bu çocuklar neye güvenecekler?

Tabi Melo sene başından beri önüne geleni indirdiği için korkmuşlardır vah vah.

Yahu abuk subuk mesajlar atmayın

Ama abartıldı bir olay ulan o kadar serefsizlik, haysiyetsizlik, namusuzluk varken. Nice şerefsizler takim baslarına protokol tribünlerinde kurula kurula yer almaya başlamışken medya bir tık demiryor. 2 li arasında bir kavgayı namus meselesi haline getiriyorlar.

Bu kovulsun movulsun diyen arkadaslar 45 saniye boyunca birini yumruklamanin ne anlama geldigini biliyorlar mı acaba, şayet bu doğru olsaydı eminim ki Riera su anda hayat mücadelesi veriyordu.

Ben de gaza geldim Fatih Terim takımı direk bu saat itibariyle ligden çekmesi lazım.

Yahu gaza gelmeyin destek olun. İkisi de muhtemelen birkaç gün izin yapacaklar kafaları toplayacaklar barışıp gelecekler.

Nokta

Melo'nun ilk vukuatı olmadığını söyledi Fatih Hoca, demek ki başka zaman başka şeyler de varmış.

Melo'nun bonservisinin alınmasını çok isterim, ve umarım bir şekilde bunu yapabiliriz kimse zarar görmeden. Ama benim görüşüm Melo'nun gitmesi yönünde eğer soyunma odasındakiler doğruysa (ki kaşının açıldığını FT söyledi ve gözünün morardığını gördük), abuk subuk olduğunu da düşünmüyorum.

Kimse kusura bakmasın bizim taraftar kadar basının gazına gelen başka bir topluluk yok. Müstehak bize gerçekten müstehak.

talha haklı abuk subuk mesaj atan sensın onune gelen herkesı dovmedı dıye adamın gozunu patlatınca hıc sorun yok zaten ayrıca semıhde emrede butun futbolcularında meloya bakıs acıları olumsuz değişmiştir kesinlikle

Adam 45 saniye baygın kalmış. Melo da tekmelerle girişmiş :asd: Bayıltacak kadar sinirlendiğin adam 1 dakika yerde yatsın, olay kaşındaki bir açılmayla kalır değil mi Habertürk :D

Ve ekliyorum Fatih Hoca bence yanlış yaptı, ikisini de Manisaya götürüp ilk 11 de oynatıp, basının çenesini kapamalıydı.

Melo'nun ilk vukuatı olmadığını söyledi Fatih Hoca, demek ki başka zaman başka şeyler de varmış.

Melo'nun bonservisinin alınmasını çok isterim, ve umarım bir şekilde bunu yapabiliriz kimse zarar görmeden. Ama benim görüşüm Melo'nun gitmesi yönünde eğer soyunma odasındakiler doğruysa (ki kaşının açıldığını FT söyledi ve gözünün morardığını gördük), abuk subuk olduğunu da düşünmüyorum.

Dayak yediği için Riera haklı tabi.Riera gitsin diyeni görmedim nedense.

talha haklı abuk subuk mesaj atan sensın onune gelen herkesı dovmedı dıye adamın gozunu patlatınca hıc sorun yok zaten ayrıca semıhde emrede butun futbolcularında meloya bakıs acıları olumsuz değişmiştir kesinlikle

Nerden biliyorsun Semih ve Emre bizzat böyle birsey dediler mı sana, nerede açıklamasını gördün. Bunların hepsi şahsi yorumlardir.

Kesin olan birsey var oda ortada bir kavganın varlığı onun dışındakiler hepsi spekulasyon.

Kendi kendimize yorumlar yaparak hayali senaryolar üretmeyelim lütfen. Gereken ne ise FT yapacaktır.

Sorun yok demedim onu nereden uydurdun.Sorun var ama Melo gitsin demek enayilikten başka birşey değil

Fatih Terim var bu takımın başında bu kadar panik yapmana gerek yok. Fatih Terim Hagi yi idare etmiş insan hemde yıllarca Melo ile mi uğraşamayacak.

Ve ekliyorum Fatih Hoca bence yanlış yaptı, ikisini de Manisaya götürüp ilk 11 de oynatıp, basının çenesini kapamalıydı.

Manisa'ya her şekil gol atarız. Golden sonra Melo ve Riera karşılıklı bir dans falan yaptı mı herkesin çenesi kapanır, olay biterdi.

Ha sonra gereken bir durum varsa ayrıca ceza verilirdi.

Gene de hocanın vardır bir bildiği diyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt