Melo Kiralık Geliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Kiralık Geliyor

Cevap: Melo Kiralık Geliyor!

Başkan yarın olumlu/olumsuz neticelenecek dedi.

Bunlarda sallama haklarını olumludan yana kullanıyorlar.

Kiralık gelmesi bencede en makulu. Korkuyorum o kadar para verip ilk sezonki verimi alamamamızdan.

Ben çoğu maçı stadda izledim melo sadece içeri kapanıyor çünkü hoca istiyor defansif ama hücuma gidince arkası boş kalıyor ve genelde ellerini tribüne doğru kaldırıp haydeee yapar o yüzden taraftarımız seviyor çoğu da maça bakmıyordu meloya bakıyordu olay bu abartmayın şu damacanayı :tiphat:

Kiralık gelmesi bizim açımızdan da bence kötü değil; bu sezon da iyi bir futbol ile 1 kez daha yapabileceklerini gösterir.Şampiyonluğumuza katkıda bulunur; seneye mutlaka alınmak zorunda kalınır.Yönetim bu sefer oyalayamaz da.

2- Bu sezon geçen seneyi aratır, en azından 3-4 senelik uzun vadeli bir kayıp olmadan sene sonu yerine başka adam bakarız.

İŞİN MELO TARAFI

1-DAHA DÜŞÜK ÜCRETİ BİLE KİRALIK DA GELSE KABULE ETMEK ZORUNDA OYNAMAK İÇİN; SON 3-4 GÜNDÜR YAZDIĞI ŞEYLER İLE OLUMLU BAKIYOR GİBİ (Melo Tarafı bence -Tamam artık)

2- Biz de kalıcı olmak için 1 sezon daha üst düzey olmak zorunda olacak, bu da 4-5 senelik kontrat alıp yatma şansını ortadan en azından 1 yıl için kaldırır.Zaten 2 sezon üst üste şampiyon olan takım şu ŞARTLARDA- GELİR OLARAK DİĞER BÜYÜKLER İLE ARAYI EN AZ 2 MİSLİ AÇMAMIZI SAĞLAR.CL'ye 1 sene daha garanti katılım demek, YAYIN-KOMBİNE-MAÇ-ÜRÜN-MOTİVASYON-MARKA-REKLAM AÇISINDAN EN AZ 2 KAT DAHA DAHA GÜÇLÜ BİR GALATASARAY DEMEK.

İşin JUVENTUS TARAFI

1-Melo eğer ben Galatasaray'da oynarım yoksa sizin başınıza kalırım ;istediğim yere giderim derse.Kiralama onlarında daişine gelecektir.Ama burada önemli olan onlara seneye alacağımıza inandırmak.2 sene kiralayıp seney dımdızlak bırakmamızı kabul etmezler.Bu nedenle bence sözleşmeye bir opsiyon koyduracaklardır, 6-6.5 Milyon Euro civarı da bir şey isteyeceklerdir.Bizim geneli cimri yönetimimiz orada 4.5-5'te diretirse Juve tarafı teklifi geri çevirebilir (En büyük KORKUM DA BU)

Bakalım yarın olumlu veya olumsuz NTVSPOR Son Dakika Kırmızı Şerit'i görürüz.Umarım son 2 sefer de olduğu gibi Melo yattı diye değil de artık 3.cü de; Melo Galatasaray'da şeklinde olur. Çünkü iki tane KARAVANA MELO GELİŞMESİNDEN SONRA ,3. CÜ KEZ AYNI ŞEY OLURSA ARTIK HABER NİTELİĞİ VEYA SON DAKİKASI KALMIYOR BU İŞİN.

Ben çoğu maçı stadda izledim melo sadece içeri kapanıyor çünkü hoca istiyor defansif ama hücuma gidince arkası boş kalıyor ve genelde ellerini tribüne doğru kaldırıp haydeee yapar o yüzden taraftarımız seviyor çoğu da maça bakmıyordu meloya bakıyordu olay bu abartmayın şu damacanayı :tiphat:

bak sen su ise

Kiralık olayını beyaz tv açıklamıştı. Bence resmi siteden bir haber gelmeyene kadar sevinmemek lazım. Timsaha gelmiyelim :lol:

Zaten 2-3 gündür adamın kiralık geleceği konuşuluyor. Beyaz TV'de çıkıp risk almış, kiralık anlaşıldı diye önceden haber yapmış. Ya transfer son anda yatar ki bunu bahane edip Galatasaray yönetimine giydirirler yada biz demiştik olur.

Üst Alt