Melo Kiralık Geliyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Kiralık Geliyor

Cevap: Melo Kiralık Geliyor!

gelmesin abi,gerçekten gelmesin ya

Çok enteresan hala gelmeme nedeni olarak melo sanıyor bizim taraftar...

Arkadaşım en son başkan ne dedi adamı kiralık olarak almak istiyoruz...Yani sorun melo'da olsa ondan vazgeçtik derdi..Bizimkiler juventus ile anlaşamıyorlar kaç milyon ve nasıl ödeme istediklerini haliyle..

Krasiç fenere 7 milyon ve 2 yıl vade ile gelmiş..Bizimkiler tahmini 5 falan verip 3 sene de falan ödemek istiyorlar muhtemelen..O yüzden anlaşamıyorlar bu sebepten neden melo gelmesin onu anlamıyorum..

Üstelik adam on kere biz anlaştık demedi mi? Sıra juventus ve galatasaray'da demedi mi?

Ya basına helal olsun valla taraftarı da sonunda melo düşmanı yaptı..Bütün fener medyası zil takıp oynuyor şu anda..Aynı arda taktiği adamadan nefret ettirdiler..

13 Milyonluk dev rakami 7 Milyona düsürmüsken daha da indirim beklemek sacmaliktir. Baski yapmak icin elimizde kozlar var zaten. Biz haric hic bir takim istemiyor Melo'yu + Melo sadece bizi istiyor ve oyuncu ile anlastik zaten. Juventusun 5-6 milyona razi oldugunu düsünüyorum. Bizimkiler bedavaya almak istiyor herhalde. Daha ne yapsinlar.

Çok enteresan hala gelmeme nedeni olarak melo sanıyor bizim taraftar...

Arkadaşım en son başkan ne dedi adamı kiralık olarak almak istiyoruz...Yani sorun melo'da olsa ondan vazgeçtik derdi..Bizimkiler juventus ile anlaşamıyorlar kaç milyon ve nasıl ödeme istediklerini haliyle..

Krasiç fenere 7 milyon ve 2 yıl vade ile gelmiş..Bizimkiler tahmini 5 falan verip 3 sene de falan ödemek istiyorlar muhtemelen..O yüzden anlaşamıyorlar bu sebepten neden melo gelmesin onu anlamıyorum..

Üstelik adam on kere biz anlaştık demedi mi? Sıra juventus ve galatasaray'da demedi mi?

Ya basına helal olsun valla taraftarı da sonunda melo düşmanı yaptı..Bütün fener medyası zil takıp oynuyor şu anda..Aynı arda taktiği adamadan nefret ettirdiler..

Melo gideeer Melo gelir adama 2.9 milyon € verilcekmiş ne kadar indirim yapıldı 200bin € eee nerde fedakarlık kalkıpta 1 senede 40 maçta 10/10 oynamış gibi abartmayın arkadaş !!

[Arkadaşlar melo tamam geçen yıl takıma çok katkı verdi, anladık ama şunu unutmayalım melo olmazsa gs biter mi?Niye alternatiflerine bakılmıyor. adamlara taviz vere vere getiriyoruz sonra çırpın dur. Dünyada o fiyata melonun yerini dolduracak kimse yok mu? Bence başkasına bakılsın.. Taraftarı gaza getirmeyi bıraksın... Kaç tane kulüp bu adama talip söyleyinde bizde öğrenelim.. Kulüp haklı sizi seviyorum istiyorum deyip her şeyi isteyeceksin iyi valla:yenieek:

7 milyon 4x4,2=16,8 = 23,8 milyon iyi bunun kadar iyisi yokmu ki melodan başka bir alternatif bulamıyoruz. Bir oyuncuyu bu kadar şişirirseniz sonunda elinizde patlar kendisini dev aynasında görmeye başlar. Türk milletinin parasın yoldan toplanmıyor. Adam yönetime ayrı taraftara ayrı konuşuyor. işi taraftar üzerinden bitirmeye çalıyor. Türkiyeden iyi ülke gs iyi takım bulamaz bulursa gitsin...

Melo şart arkadaş adamı kötüleyip durmayın onun gibisini şu saatden sonra alamaz bizim yönetim!!

Melo filan bu saatten sonra gelmez. Mustafa Sarp diye bir oyuncu varmış çok eyi diyorlar. Trabzondaki Barışda Gözardı edilmemeli.

en güzeli kiralık gelmesi bu seneyi kurtarırız, seneye için de şimdiden oyuncu araştırmamız lazım

Üst Alt