Melo'dan Vazgeçildi! - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'dan Vazgeçildi!

ne hamiti kardeş ya,hamit milli takımdada merkezde denendi ve başarısız oldugu görüldü..melo çok enerjik bir futbolcuydu ve it gibi hem geri hem ileri koşuyordu,hamit'te o kadar enerji ne arar..

Cok temiz sopa attigini sopa yiyenin karakolu bile goremedigini unutmussun renktas ekliyeyim dedim.

GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cevap: Melo'dan Vazgeçildi!

Herşeyi geçiyorum şampiyon takımı bozduk, hatta en önemli bölgesini bozduk. Bundan sonra neler olacak izleyip göreceğiz.

Bizim yönetimi anlamak çok güç.Amrabat için dünyanın parasını verdiler.Melo gibi takımın bel kemiğine sürekli indirim yapıp,vazgeçirdiler adamı.

Kulüpten olumlu veya olumsuz bir açıklama gelmedi,görüşmeler kesildi ise tekrar başlar.Umarım 3-5 kuruş için kaçırmayız Melo yu.

menejeri para istiyo klübümüzde o parayı melonun maaşında kesmeyi istiyo gibi haberler var. resmi bi ağızdan dinlesek.

menejer parası yüzünden gelmezse yazıklar olsun

ben melo konusunda yönetimde en cok ali dürüste güveniyorum..

fatih hoca fiyatı cok diyosa almıyolarsa ali dürüst almaz.ama fatih hoca mutlaka alınmalı diyosa ali dürüst almak için herşeyi yapar.ceibindende verir.

fakat bu kadar cok uzun sürdüyse ya fiyat kırıyoruz yada fatih hoca cok istemiyor meloyu.

Üst Alt