Melo'dan Vazgeçildi! - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'dan Vazgeçildi!

Cevap: Melo'dan Vazgeçildi!

bi hemen karalamamak lazım herşey bi netleşsin.

çok haber okuduk arkadaşlar selçuk inan fbde dendi bize geldi hamit fbye imza attı dedi bugün bizde

amrabat bile fbde dendi bizde

Her şey dahil 4.25 milyon avro'yu kabul etmediyse vazgeçilmesi doğru karar ama bu kadar yüksek bir ücretin teklif edilmesi yanlış karar zaten!

Galatasaray Amrabat-Hamit ve Burak hamlesi ile hücumda güçlendi,dolayısıyla Melo'nun hücuma yaptıgı katkının eksikligi hissedilmez..Defansif ortasahaya ,defansa yardım edecek ve çok koşan bir oyuncu alsak yeter..

Galatasaray Amrabat-Hamit ve Burak hamlesi ile hücumda güçlendi,dolayısıyla Melo'nun hücuma yaptıgı katkının eksikligi hissedilmez..Defansif ortasahaya ,defansa yardım edecek ve çok koşan bir oyuncu alsak yeter..

o zaten kadro da mevcut... :)

çok doğru biryere temas ettin... bu seneki kadro ofansif olarak geçen senenin çok üzerinde... iki kanat ve forvet çok güçlendi ve alternatifleri bol... orta sahada hoca zaten selçuğa güveniyor... tek eksik orta sahada selçuğa defansif katkı sağlayacak, defans yönü kuvvetli, hızlı, çabuk, oyun sezgileri güçlü ve tekniği ortanın üzerinde bir oyuncu...

hoca da bunu bildiği için ilk olarak bu oyuncuyu aldı... ama bence herkesin gözünden kaçtı...

bakalım ilk kim tahmin edecek... :)

Ne kadar dogrudur bilemiyor fakat

Melo'nun menajerinin istediği rakama bak..Transferden pay + 5 yıllık sözleşme + her yıl 780 bin euro'luk menajer ücreti.. Şaka gibi..

Konusuluyor.

Buna inanmiyor fakat dogruysa gelmesin. Melo acikcasi korkuyorum. Q7 v2 olmamasi icin hicbir neden yok. Bize kapagi takip oyanmaz. Garanti ucreti biraz daha makul bir fiyata cekmeliyiz. Mac basi ucreti ve sampiyonluk/Cl bonuslarini yuksek tutarak biraz daha akillica sozlesme yapmamiz lazim.

Eger olursa tek tarafli fesh hakki olsun.

Ne kadar dogrudur bilemiyor fakat

Melo'nun menajerinin istediği rakama bak..Transferden pay + 5 yıllık sözleşme + her yıl 780 bin euro'luk menajer ücreti.. Şaka gibi..

Konusuluyor.

Buna inanmiyor fakat dogruysa gelmesin. Melo acikcasi korkuyorum. Q7 v2 olmamasi icin hicbir neden yok. Bize kapagi takip oyanmaz. Garanti ucreti biraz daha makul bir fiyata cekmeliyiz. Mac basi ucreti ve sampiyonluk/Cl bonuslarini yuksek tutarak biraz daha akillica sozlesme yapmamiz lazim.

Eger olursa tek tarafli fesh hakki olsun.

Bu menejerler konusunda bence tüm avrupa kulüpleri ayaklanmalı,adamlar resmen parazit gibi yaşıyor yani oturdukları yerden,futbolcular üzerinden astronomik rakamlar elde ediyorlar ve futbolcuların akıllarını yıkayarak sırf kendi kazanclarından sebep futbolcuyu başka takımlara yönlendiriyorlar..Bu Melo'nun aç köpek menejeri olmasa Melo çoktan bizdeydi..

çok doğru biryere temas ettin... bu seneki kadro ofansif olarak geçen senenin çok üzerinde... iki kanat ve forvet çok güçlendi ve alternatifleri bol... orta sahada hoca zaten selçuğa güveniyor... tek eksik orta sahada selçuğa defansif katkı sağlayacak, defans yönü kuvvetli, hızlı, çabuk, oyun sezgileri güçlü ve tekniği ortanın üzerinde bir oyuncu...

hoca da bunu bildiği için ilk olarak bu oyuncuyu aldı... ama bence herkesin gözünden kaçtı...

Birkaç kişi daha Danny Melonun yerine düşünülüyor demişti.

Olabilitesi var gibi

dany orta sahada kullanabilir hızlı ve top tekniği iyi sayılır.

Yahu gelsin, gelmesin, yapacak birşey yok bizim açımızdan. Ama Melo'ya olduğundan daha büyük birşeymiş gibi bakmayın, yazık yahu. Yok bizi Şl'de taşırdı, yok biz bittik şimdi. Ne alaka ya? Hamit neci? Diğer transferler neci? Almayalım ya, ne olacak? Dünyada eşi benzeri olmayan bir oyuncuysa bu niye tek talibi biziz? Niye Juventus kendisini bilmemneyin kupasına taşıyabilecek bir oyuncudan kurtulmaya çalışıyor?

Tamam, iyi oyuncu, ben de sevdim. Ama almıyorsak almıyoruz. Galatasaray-devam, Melo-finito.

Geçen senenin başında takımın en iyi oyuncusu, sahanın lideri, takımın kaptanı son anda bastı gitti, ne oldu, kulüp battı mı? Bu başkan ve hoca varken herşey hallolur.

Bu menejerler konusunda bence tüm avrupa kulüpleri ayaklanmalı,adamlar resmen parazit gibi yaşıyor yani oturdukları yerden,futbolcular üzerinden astronomik rakamlar elde ediyorlar ve futbolcuların akıllarını yıkayarak sırf kendi kazanclarından sebep futbolcuyu başka takımlara yönlendiriyorlar..Bu Melo'nun aç köpek menejeri olmasa Melo çoktan bizdeydi..

Ibrahimovic ve Assaidi'nin menejeri olan Mino Raiola'nun €250 milyon € dan daha fazla para kazandigi konusuluyor kac yildir.

Yahu gelsin, gelmesin, yapacak birşey yok bizim açımızdan. Ama Melo'ya olduğundan daha büyük birşeymiş gibi bakmayın, yazık yahu. Yok bizi Şl'de taşırdı, yok biz bittik şimdi. Ne alaka ya? Hamit neci? Diğer transferler neci? Almayalım ya, ne olacak? Dünyada eşi benzeri olmayan bir oyuncuysa bu niye tek talibi biziz? Niye Juventus kendisini bilmemneyin kupasına taşıyabilecek bir oyuncudan kurtulmaya çalışıyor?

Tamam, iyi oyuncu, ben de sevdim. Ama almıyorsak almıyoruz. Galatasaray-devam, Melo-finito.

Geçen senenin başında takımın en iyi oyuncusu, sahanın lideri, takımın kaptanı son anda bastı gitti, ne oldu, kulüp battı mı? Bu başkan ve hoca varken herşey hallolur.

aman arkadaşlar ne yapıyorsunuz, bu forumda ben bunları söylediğim için linç edliyordum melotasaraylı okadar renkdaş varki bu forumda,melo olmadan ilk 5 e giremeyeceğimizi iddaa edenden tut şam.liginde sıfır cekip döneceğiz diyene kadar bir suru gs li var.sanki adam geçen sene tek başına kaleden gol cıkardı sonra aldı topu ortasahayı geçti tek başına gitti golü attı takımı şampiyon yaptı,sanki takım sırf melodan olusuyordu

melo olsada olmasada bu takım elini kolunu sallaya sallaya şampiyon olacak ve gruplardan cıkacaktır.

İyi halt edildi.

Muslera ve Selçuk maaşında indirip yapmazsa onlar da şutlansın. Çünkü biz küçük Galatasaray 'ız. :ka21:

bence çok güzel yapmış melo, 2 aydır uğraş indirim diye kabul etsin melo, adam sözleşme teklifi filan beklerken o ücret üzerinden sen git bi indirim daha de.. ali dürüstün işleri değilse bu hicbirsey bilmiyorum oof of!!!

Melo'nun ofansif gücünden medet uymuyorsak zaten bizim takımda sorun var demektir. Adam alt tarafı "bilekleri yumuşak" iyi bir önlibero. Geçen seneki özel şartlar sebebiyle kariyer rekoru kırarak büyük bir ofansif katkı yaptı ancak bakarsanız gollerin neredeyse tamamı duran top karambolü ve uzaktan şut şeklinde.

Ofansif katkı beklemeyin bu adamdan zaten. Gerek de yok bu konudaki eksiğimiz kapandı bu sene zaten.

Ha takımda olmasını ben de isterim ama alternatifi bulunursa neden hayır diyeyim ki? Duygu sömürüsü yapması da hiç hoş değil. Madem bu kadar seviyor gelsin 2.5 mılyona oynasın!

Adam istediğin indirimi kabul etmiş çoooooook iyi bir sezon geçirmesine rağmen. Sen kulübüyle 2 aydır anlaşamadın sezon başlıcak Melo 'nun kendine kulüp bulması lazım.

Tüm bunlara rağmen tekrar Melo 'ya gidip indirim yap mı diyorsun? Adam tabi bıkar.

Adam istediğin indirimi kabul etmiş çoooooook iyi bir sezon geçirmesine rağmen. Sen kulübüyle 2 aydır anlaşamadın sezon başlıcak Melo 'nun kendine kulüp bulması lazım.

Tüm bunlara rağmen tekrar Melo 'ya gidip indirim yap mı diyorsun? Adam tabi bıkar.

ama o pust renkdas kavgaci karaktersiz sutu bozuk

Kurulan kadroya yazık oldu , Melo 'suz bu kadronun bi anlamı olmaz.Heyt be Pitbull 'um sen olmayınca bize çirkeflik yapan yapana , yönetim sağolsun.

Üst Alt