Melo'dan Vazgeçildi! - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'dan Vazgeçildi!

Cevap: Melo'dan Vazgeçildi!

Melo'dan kıs, Töre'den kıs sonra git Umut'u al, Amrabat'a çuvalla para dök yazık ya gerçekten yazık.

Melonun yerini Fernandes doldurur. Besiktas zor durumda bir kac milyona kapariz.

Oyuncu parasinida almamis gibi biseyler okumustum belki sozlesmesini feshedipte gelebilir :D

Yönetimin hemen yarın gidip Melo'nun yerine, Melo'yu aratmayacak bir ismin işini bitirmesi lazım. Uzatmadan, hemen.

adam yıllık 4-5 m euro para istiyor. o paraya her sene bir yıldız adayı getirirsin neyin kafasını yaşıyorsunuz. twitteri kullanarak da taraftarı kullandı biliyor bizim onu nasıl istediğimizi yönetime baskı uyguladığımızı. kendi kazdığı kuyuya düştü yönetim oyununu yemedi. seksi klübüz evet bizi arzulamıyorsa gitsin tipsizlerle oynasın.:coffee:

adam yıllık 4-5 m euro para istiyor. o paraya her sene bir yıldız adayı getirirsin neyin kafasını yaşıyorsunuz. twitteri kullanarak da taraftarı kullandı biliyor bizim onu nasıl istediğimizi yönetime baskı uyguladığımızı. kendi kazdığı kuyuya düştü yönetim oyununu yemedi. seksi klübüz evet bizi arzulamıyorsa gitsin tipsizlerle oynasın.:coffee:

Yahu bırakın şu 5 m euro saçmalığını. Yönetim önce kabul etti yıllık ücretini sonra juve ile ara yolu bulamayınca(bonservis için) Melo ile anlaştıkları yıllık ücrette indirime gitmeye çalıştılar. Melo ile çok zaman önce anlaşıldı zaten. Yönetim Juve ile görüşüyordu baktılar indiremediler fiyatı yıllık ücretten kısalım bari dediler. Sonra olaylar patlak verdi arkadaş işte.

Melo'nun kalması, hem lig hem kupa hem de avrupa'da yola rahat devam edebilmesi için önemli bir etken olacaktı. Sağlık olsun. Ama Melo'nun oynadığı mevkiiye muhakkak transfer şart. Geçen sene takımın en kritik noktasıydı oynadığı mevkii. Öyle vasat ya da sıradan bir oyuncuya bırakılamaz. Melo yerine Gargano ismi geçiyor. Umarım o olur...

Gönderdiğiniz her mail başına 1Euro kazanıyormuş yönetim, biraz daha yüklenirseniz alacaklar Melo'yu :ka21:

Melo'nun kalması, hem lig hem kupa hem de avrupa'da yola rahat devam edebilmesi için önemli bir etken olacaktı. Sağlık olsun. Ama Melo'nun oynadığı mevkiiye muhakkak transfer şart. Geçen sene takımın en kritik noktasıydı oynadığı mevkii. Öyle vasat ya da sıradan bir oyuncuya bırakılamaz. Melo yerine Gargano ismi geçiyor. Umarım o olur...

Sadece Melo'nun yerine degil simdi iyi bir ofans oyuncusu da almak zorundalar. Kesici bir ortasaha Melo'nun yerini dolduramaz. Diarra bile gelse Amrabat-Selcuk-Diarra-Hamit dortlusuyle pozisyon uretmekte zorlaniriz.

Melo'dan kıs, Töre'den kıs sonra git Umut'u al, Amrabat'a çuvalla para dök yazık ya gerçekten yazık.

Melo klasinda oyuncuyu Melo fiyatina kimse alamaz.

Dolayisi ile her halukarda zarardayiz.

Bari Lass falan alinsa.

Hamit o bolge de Melo etkisi yapmaz eger o bolge icin dusunuluyorsa.

güzel bir ramazan akşamı. teravihe gidesim geldi. döndüğümde pc me baktım. melo dan vazgeçildi diye bir konu var ve 30 sayfayı aşmış. herkes sinirli kaşlar çatılmış yönetime dümdüz giden de var benim gibi iyimser olan da dedim agalar

sakin olun melo bize gelir.

10 tane Melo başlığı var arkadaş, hangisi yeni haber hangisi eski herkes bir yere birşey yazıyor.. Yönetim uyumaa =)

Üst Alt