Melo'dan Vazgeçildi! - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'dan Vazgeçildi!

Cevap: Melo'dan Vazgeçildi!

ağlayacaksanız yorum yapmayalım beyler.

millet adam ol efendi ol triplerine girmiş. girmiyorum lan kekolar şampiyon kafası yaşasamda efendi ol tribine girmiyorum.

melo konusunda zihin engelliler bile sizden daha iyi yorum yapar. fener medyasının harcamak isteyeceği ilk adamdır melo. helal olsun adamlara harcattılar. kimisi gelmiş kavga kimisi gelmiş para zırvalarına giriyor. zırlıyorsunuz beyler.

melo bu takımda oynamayı hak ediyor. çünkü bu takımın buraya gelmesinde en büyük paylardan birine sahip.

anlaşmaya varılan rakamı tekrar tilki kurnazlığıyla aşağıya çekmeye çalışan başkanınız sizin olsun. Benim için başkanda teknik direktörde oyuncuda taraftarda Fatih Terimdir. O istiyorsa mesele bitmiştir. Sizin burada meloya kulp takmanız farenin kükremeye çalışması gibi birşey.

millet adam ol efendi ol triplerine girmiş. girmiyorum lan kekolar şampiyon kafası yaşasamda efendi ol tribine girmiyorum.

melo konusunda zihin engelliler bile sizden daha iyi yorum yapar. fener medyasının harcamak isteyeceği ilk adamdır melo. helal olsun adamlara harcattılar. kimisi gelmiş kavga kimisi gelmiş para zırvalarına giriyor. zırlıyorsunuz beyler.

melo bu takımda oynamayı hak ediyor. çünkü bu takımın buraya gelmesinde en büyük paylardan birine sahip.

anlaşmaya varılan rakamı tekrar tilki kurnazlığıyla aşağıya çekmeyen başkanınız sizin olsun. Benim için başkanda teknik direktörde oyuncuda taraftarda Fatih Terimdir. O istiyorsa mesele bitmiştir. Sizin burada meloya kulp takmanız farenin kükremeye çalışması gibi birşey.

Katılıyorum fener medyası aynı taktikle ,taraftar ve arda arasını açtı ve arda en sonunda gitti.

Sıra meloda onuda yok para istiyor ,yok hala tatilde, yok semih 400 bin alırken o 3 milyon alıyor,başkana tweet attı gibi nedenlerle itibarsızlaştırıyorlar..

Emin olun karşıyakadakiler ellerini ovuşturdular ve mutluluk çığlıkları atıyorlar...

Herkese bravo...

Arkadaşlar lütfen yorum yaparken saygı çerçevesi dahilinde yapalım ve başkalarının görüşlerine de saygı duyalım. Beğenmediğiniz görüşü neden beğenmediğinizi güzelce açıklasanız çok daha kaliteli sohbetler olacak forumda. Lütfen biraz daha saygı!

meloyu almayan yönetime nasıl olurda saygı gösterebilirim. meloya burada kulp takmayan çalışan eziğe burada nasıl küfür etmeyebilirim.

ayıkamıyorum arkadaş ayıkamıyorum.

Olayı bu kadar büyütecek bir şey yok...Öyle saçma bir şey yazmışsın ki adam olayı abartmak için koymuş işte yazıyı..

Haklı olabilirsin ama sen futbol yazma bence de...İstersen shumperti falan koyalım melonun yerine...

O da senin görüşün, Ben Holmen'i beğeniyorum. Sen izlemediysen birşey diyemem. Şu yazdığın bile saygısız bir yazı. Holmen kötü futbolcu değil hatta underrated bir oyuncudur. Para ile imanın kimde olduğu belli olmazmış, bu yüzden futbol bilgisi muhabbetlerine girmeyelim, kimin daha donanımlı olduğunu bilemezsin.Katılmıyorsan katılmıyorum de yeterli.

Bu arada benim ne hakkında konuşup konuşmayacağımı söyleyecek kadar değerli ve vasıflı biri olduğun da tartışılır. Tanımıyorum seni, bu yüzden haddini bilmen gerekir diye düşünüyorum.

Holmen çok iyi oyuncu. Ancak aradığımız adam olduğunu sanmam, 2'li orta sahaya biraz yumuşak kalabilir. İki yönlü etkinliği de hayli az Melo'ya göre.

Holmen iyi oyuncu ama Melo-> Holmen attan inip eşeğe binmek gibi olabilir.

Holmen çok iyi oyuncu. Ancak aradığımız adam olduğunu sanmam, 2'li orta sahaya biraz yumuşak kalabilir. İki yönlü etkinliği de hayli az Melo'ya göre.

Holmen iyi oyuncu ama Melo-> Holmen attan inip eşeğe binmek gibi olabilir.

Orası doğru, ama Melo'dan sonra Gargano veya Lassana gibi kaliteli bir adam alamayacaksak düşünülebilir. Hatta geçen sene Melo'nun alternatifi olarak bile alınabilirdi rotasyonda kullanmak için.

Orası doğru, ama Melo'dan sonra Gargano veya Lassana gibi kaliteli bir adam alamayacaksak düşünülebilir. Hatta geçen sene Melo'nun alternatifi olarak bile alınabilirdi rotasyonda kullanmak için.

Aslında Beşiktaş'ın ihtiyacı olan adamdı bence Holmen. Bir dönem bizim için de isteniyordu aslında ama o zamanlar Sarp-Barış falan vardı :) Şimdi gözümüz daha yükseklerde.

O da senin görüşün, Ben Holmen'i beğeniyorum. Sen izlemediysen birşey diyemem. Şu yazdığın bile saygısız bir yazı. Holmen kötü futbolcu değil hatta underrated bir oyuncudur. Para ile imanın kimde olduğu belli olmazmış, bu yüzden futbol bilgisi muhabbetlerine girmeyelim, kimin daha donanımlı olduğunu bilemezsin.Katılmıyorsan katılmıyorum de yeterli.

Bu arada benim ne hakkında konuşup konuşmayacağımı söyleyecek kadar değerli ve vasıflı biri olduğun da tartışılır. Tanımıyorum seni, bu yüzden haddini bilmen gerekir diye düşünüyorum.

Klavye delikanlısı olmayalım lütfen...Çin'de ders almışsın belli herkese had bildiriyosun da...

Emin ol holmeni izledim stadda dahi sayısız...Burası forum bir fikir açıklıyorsan gelecek tepkileride kaldıracaksın...

Arkadaşlar sıcaklar ve oruç olmanız sebebiyle sinirlisiniz ve bizlerde elimizden geldiğince cezaya başvurmuyoruz.

Ama 1 haftaya yakındır, üyeler birbirini amaçsız tehdit edip, adres vereyim gel vs... tarzında konuşuyor. Bakın bu tarz mesajların yeri yok forumda, ceza da gerektirir.

Lütfen biraz da sakin olsun herkes.

anlaşmaya varılan rakamı tekrar tilki kurnazlığıyla aşağıya çekmeye çalışan başkanınız sizin olsun. Benim için başkanda teknik direktörde oyuncuda taraftarda Fatih Terimdir. O istiyorsa mesele bitmiştir. Sizin burada meloya kulp takmanız farenin kükremeye çalışması gibi birşey.

Telefondan girdigimim icin begenemiyorum..

Arkandayim reis!!

Arkadaşlar sıcaklar ve oruç olmanız sebebiyle sinirlisiniz ve bizlerde elimizden geldiğince cezaya başvurmuyoruz.

Ama 1 haftaya yakındır, üyeler birbirini amaçsız tehdit edip, adres vereyim gel vs... tarzında konuşuyor. Bakın bu tarz mesajların yeri yok forumda, ceza da gerektirir.

Lütfen biraz da sakin olsun herkes.

Kreşe döndürdüler kardeş burayı.

Adres istemek moda oldu.

Ben de dahilim artık bi sorunum olursa verin cezayı. Milletin bizi(bunları) çekmesine hakkı yok.

Üst Alt