Melo'dan Vazgeçildi! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'dan Vazgeçildi!

Cevap: Melo'dan Vazgeçildi!

bu takımda en fazla maaşı melo alırsa kızarım. ama melo burak - hamit - halil ayarında maaş alırsa kızmam.

cocukca davranıyorsunuz bir adam için bütün takım hiç edilmez. rahat olun daha iyisi aranır. umarım b planı vardır yönetimin de birini getirirler.

ulan amrabata dany e sacma sapan paralar verilip bu adam alnmazsa agr gerizekaldr bu yönetim. inşallah yalandır inanmak istemiorum. az daha bekleyelim.

Muhtemelen Juventus'u köşeye sıkıştırmak amaçlı bir hamledir. Bu saatten sonra ne Melo Galatasaray'dan vazgeçer ne de Galatasaray Melo'dan.

En geç bir haftaya 6 milyon EU civarına bir bedelle Melo Galatasaray'a imza atar bence.

Satranç falan oynandığı yok, kendinizi kandırmayın. Taraftar olarak sağlam tepki vermeliyiz ki GS biraz daha kesenin ağzını açsın. Muslera-Louro olayı gibi. Yoksa Melo'yu almaz bizimkiler.

Ya yıllar sonra Melo-Selçuk gibi bir orta saha yakalamışsın, Melo'yu satın almıyorsun ki -adam ilk önce bir kere indirim yapmayı kabul etmiş- sen bir kez daha indirim yapmasını istiyorsun. Şaka gibi ya.

çok pis sövesim var..
Bizim yönetim o mevkiye Melo'dan daha iyisini alamayı beceremez. Melo'yu da alamadı. Diarra da çöp. Gidip dandik bi adam alacaklar bu gidişle. Rüya takım yalan oldu Amrabat'a 8.5 vereceğine Assaidi'yi 5 daha ucuza alıp aradaki farkı Melo'ya verselerdi. Merakla bekliyorum yerine alacakları daha iyi adamı...

Gelirse gelir, gelmezsede gelmez. Melo da melo. Gelmezse ondan iyisinide buluruz. Kimse Galatasaray'dan büyük değil. (gelmesini isterim ama o kadar abartmayada gerek yok)

taraftarın meloya olan ilgisini görüp menajer klüpte baskı oluşması için bize oyun oynuyor olabilir. oltaya gelmeyin klüp en iyisini düşünür. bu takımı fatih terim şampiyon yaptı abartmadan fikrinizi söyleyin.

Evet Aciklamayi gene okudum.

Bizim yönetim cidden gene Melodan Indirim istemisler.

Manyakmi bunlar yahu ?

Zaten ilk indirimi Kabul etmis adamdan bir kere daha indirim istemek ?

Resmen adama seni istemiyoruz demek gibi Birsey ya.

Yönetim Meloyu almak istemiyor herhalde böyle hareketler yapiyorlar ya.

Cevap: Son Dakika | Melo'dan Vazgeçildi!

Diarra gelse üzülmemek diyenler: meloya bu parayı vermeyen yönetim daha fazla isteyen Diarraya mi vercek o parayı

Ben Diarra gelirse üzülürüm Melo nun yerine

Diarra Melo nun ayarında topcu degil bana göre

Diarra = Muntari ikiside aynı tarz oyuncular ama Melo farklı Melo teknik, dikine giden, oyunun yönünü degiştiren, soguk kanlı bi oyuncu

heralde juve galatasarayin önerdi bonservisi kabul etsin diye oyun oynaniyor, yoksa anlas din futbolcuyla neden birden bire tekrar pazarliga gireceksin ki?

hadi onu bunu geçtim de eğer ki haber doğruysa. bu galatasaray'ın imajına hakaret. ne bu devamlı çingene pazarlığı, yakışmıyor bence bizim gibi bir kulübe

Üst Alt