Melo'dan Vazgeçildi! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'dan Vazgeçildi!

Cevap: Melo'dan Vazgeçildi!

eğer doğruysa amrabat la daniyi üstsüte koyup izlesin yönetim...bu sene olabilecek bütün başarısızlarda tek bir suçlu vardır yönetim!!! haberin doğru olduğuna inanmak istemiyorum...şu an xaviyi getirseler umrumda olmaz! neler yapabildiğini gördüğümüz melo için 1-2 milyon euro cimrilik yapan kafalar daha ne yapcağını bilmediğimiz amrabat a 7-8 milyon euro verebiliyosa kimse yönetim büyük iş yaptı demesin...transfer dönemi fiyaskoyla bitmiştir.:mad:

oha oha :D güle güle yarıldım :D Diarra=10 melomuş zuahahahhaa

Melo = 2Diarra eder

Diarra top kapmaktan baska ne marifeti var açıklarmısın bana ?

diarra'yı da millet ne görüyorsa artık. melo olmadı diarra olur yaa. diarra dediğiniz adam kariyeri boyunca 243 maça çıkmış 4 gol 9 asist yapmış. yani bu adamdan ofansta bir şey beklemeyin. bize melo'dan başkası yalan. melo'nun yerini kimse dolduramaz. bu açık ve net

Bence Melo'nun menajeri ve onun sirketi boyle biraz Galatasaray'a baski kurmak istiyor. Siz cabuk olup almazsaniz, biz etrafimiza bakip konusuruz diyorlar bence. Melo icin o ekstra bir iki milyonu odemeyen yonetim zaten biz 8e indirdik ama 6 vermediler diye taraftarin onune cikamaz Amrabat transferinden sonra.

fener araya girip juveye 10 meloya 3.5 verse alsa :) :)

bu kadar tantanadan sonra yaptığmız tam acemilik yahu

Melo veya yönetim açıklama yapmadıkça bu konu hakkında kesin bir yargıya varmamız çok zor.

ne meloymuş arkadaş 2diarra ediyor az daha abartın

ne abartıcam Diarra dedigin adam tam anlamıyla bi defansif orta saha günümüz orta sahasında defansif orta saha terimimi kaldı Diarra bi tek top kapıyor o kadar yaratıcılık yok o adamda

Melo da yaratıcılıkta var uzun pas yetenegide var kafa topu hakimiyetide var 2 diarra eder

Melo'nun yerine gelecek adam bakalım takıma alışacak mı uyum sorunu yaşayacak mı? Hazır elinde bu sorunları olmayan adam varken macera aramaya devam edin bakalım.

Üst Alt