Mensah Galatasaray'a Doğru - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ndiaye geleceği zaman da herkes -ben dahil- alınmasın demişti. Olur da Mensah gelirse ki umarım gelmez inşallah o da utandırır.

Kayserispor 2.7 milyon euro artı Ahmet Çalığı kabul etmez mi ki.

Bu arada yerin dibine sokulmasına gerek yok Mensah’ın.

Bugün şampiyonluk maçını mesela diyorum Kayserispor’la oynasan, ve Mensah herhangi bir sebepten dolayı kadroda bulunmuyorsa, taraftarın yüzde 80’i ‘oh’ çeker burada.

Yetenekli bir futbolcu. Dribling özelliğinden bahsetmiş herkes fakat ben duran toplarını da çok beğeniyorum. Topları iyi kesiyor.

Ama dediğim gibi maksimum 2.9 milyon verilmeli, 3’ü bile görmek istemiyorum.

Bellegarde olmalı diyenler var da Bellegarde de 8 numara arkadaslar

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Öyle çok yakından tanıdığım izlediğim bir adam değil o yüzden şöyledir böyledir diyemem ama Lens altyapısından ön libero olarak çıkmış orta saha oynadığı maçlarda da merkez ikiliden birisi olmuş

Şöyle özelliklerine baktığımda daha çok defansif özellikleri ile ön plana çıkmış çalışkanlığı/mücadelesi ile sivrilen bir oyuncu hatırladığım kadarıyla top çalma/faul ve kesme gibi istatistikleri de yüksekti

Bu adam benim gözümde merkez ikiliden birisidir ama defansif özelliği ağır basan merkez orta saha gibi

Eğer teknik heyet illa alacağım diyorsa, satın alma opsiyonlu almak en mantıklısı. Genel olarak dikine topla gitme kabiliyeti olmasına rağmen, mental açıdan çok sıkıntılı. İzlediğim tüm Kayseri maçlarında, ya yanlış pas tercihleri ya da saçma sapan umursamaz davranışları aklımda yer etti. Abartılmadığı taktirde de yeteneğine lafımız yok. Zaten olmasa At. Madrid kolay kolay barındırmaz. Gönderdiyse de varmış bir bildiği notunu unutmayalım. Neden ısrar etmediği bence çok açık. Disiplinsiz.

3 milyon + Jesss, Ozornwafor ve alt yapidan bir oyuncu kiralik = Mensah + Emre Demir (1 sene orda kiralik kalsin ve sonra satarsak 25% paylari olsun)

Emre Demir ve kiralik oyuncular sezonun ilk kisminda 5-6 kere ilk 11de olmazsa, onlari geri cagirma hakkimiz olsun.

Bu teklif den fazla vermezler umarim yazmayi istiyorum, ama Albayrak sirf Mensaha bu teklifi yapar.

Taraftarimizin icine sinmiyorsa Gelsin Aslan baslasin hemen Gecen senekiler icimize sindide ne oldu lig oynanmadan sahada gormeden elestirme uyundan da bi vaz gecin beyler 4.belki cok ama o paraya Avrupadan iyi bi adam alamazsiniz hikaye anlatmayin bosuna

Neyse hayırlı olsun diyelim Mensah top ayağındayken fark yaratabilecek bir oyuncu, önemli olan takım halinde ne yapacağımız

Muslera
Omar Luyindama Marcao Caner
Seri Lemina Mensah
Akbaba Falcao Kılınç

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Akbaba orda olmaz (1)
Bu Orta Saha aşırı yumuşak olur (2)

Sınıfta kaldın.

atletico madrid altyapılı biri daha yaşı da genç sayılır, 1-2 sene oynatıp ndiaye gibi satılmaması için için bir neden yok gibi!

Üst Alt