Mensah Galatasaray'a Doğru - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben mensah'ın çok abartıldığını düşünüyorum hele ki bu paraya hiç gerek yok yabancı alınacaksa ve bu paralar verilecekse daha iyi oyuncular bulunabilir.

Mensah da sağlam adam ama
Mental olarak sıkıntılı ve performans devamlılığı olmayan adamlardan bıktım artık. Takımı küme düşmeme mücadelesi verirken rakibe tekme atıp sezonu kapatan, FB maçında koko çekmiş gibi leş gibi oynayan ama attığı frikik golüyle Kayseri'nin salaklığı olmasa maçın adamı olacak kadar sorunlu bir isimden bahsediyoruz.
Ek olarak, Rodop Seri ve Lemina kalacak diyor. Seri, Lemina, Mensah orta sahasını delik deşik ederler. Kendisinin defansif katkısı Seri'den hiç de farklı değil.

Bu Taner Karaman yanlış hatırlamıyorsam Kayserispor taraftarı dolayısıyla içerde kesin tanıdıkları vardır boş konuşmuyordur bence. H.o

Verstuurd vanaf mijn Redmi Note 9 Pro met Tapatalk

Mensah Ndiaye'den kesinlikle iyi zaten o yapılan analizde doğru tek büyük eksisi disiplin. Bu adamın Atletico kadrosunda olmasının bir sebebi var potansiyeli çok fazla kendini verdiğinde orta sahada yanına yaklaşacak adam yok bizim ligimizde.

Yahu biz TR'den yabancı oyuncu almak zorunda mıyız? Yerli oyuncuyu alırsın anlarım da koskoca dünyada fiyat performans olarak Mensah kadar katkı yapacak bir adam bulamıyor mu bizim scout ekibi? Hele bir de yakın geçmişte Diagne faciası yaşamışız. Hiç mi ders almıyoruz anlamadım ki. 2 milyon avroya falan alınıyorsa alınsın fazlasına gerek yok.

Üst Alt