GSC Scout - Mert Hakan Yandaş & Emre Kılınç - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Koçum benim yap tercihini hazırla yarınını.
M.Oktay gibi efsane olmaya çalışmak mı, alper potuk gibi kovulup lisansını durduracak takıma para için gitmek mi?
Seç koçum seç de görelim vizyonunu...

Bu konuda ben futbolculara kizmiyorm onların dertleri tabiki para oyuncuyla ön protokol var dediler demekki yalanmış
Çünkü protokol dediğin yazılı olur yazılı bir protokol olsa sikeciler hamle yapamazdi oyuncuda rahat hareket edemezdi
Mert olayı bu yaz transferin bizim için nasıl gececegini gosteriyor

Belki de paradan ziyade bizde oynamaya cesareti yoktur. Bitmiş fenerde top oynamadan bile kral olurum, istanbul'da dalgama bakarım fikri daha cazip gelmeye başlamıştır. Fener dingonun ahırına dönmüş vaziyette şuan. 1-2 gol atıp armayı gösterse taraftar kral yapar bunu. Örnekleri çok.

300-500k için yerli bir futbolcu Terim ile çalışmayı tercih etmiyorsa korkaktır. Emre B. kim ki GS'ye gitmekten vazgeçirecek bunu?

*Tabi kuşlar transfer çalımını şampiyonluk kadar ciddiye aldığı için yıllık 1-2 milyon bile daha fazla vermiş ve medyada gizlemiş olabilirler. Orası onların mallığı.

Net maaş olarak aramızda çok fark yok ama bizi tercih etti diyecekler
Ama el altından en az 1 milyona yakın fazla para verecekler yoksa hiçbir oyuncu seçmez bunları

Ben bu yolu secmezdim

Yerli topcu havuzu nereye bakarsan bak o kadar kaliteli degil her halukarda bu kadroyu kisa vadede ayakta tutacak 4-5 tane galatasaray seviyesinde hazir yerli oyuncuya ihtiyacimiz var onlari almak da yuksek meblalar gerektiriyor

Satabilecegimiz luyindama gibi herifi birakip parayi mert hakan gibilere basmamiz elzem malesef

Zaten yabanci sinirinin bu halinde de transfer kisitlamasi sebebiyle adam akilli degerlendiremedik, simdi de diger kuluplerin batmasinin faturasini galatasaray'a kesiyorlar. Amac lige deger katmak degil de herkesi memnun etmeye calismak oldugu surece su an oldugumuz gibi kucuk kalmaya devam ederiz, yabanci siniri gelse de gelmese de durum ayni bizim icin

Cikip bir futbol sever insan da diyemedi ki "banane kulupler batiyorsa batmayanlar yoluna devam eder" bir kisi bile bunu soyleyemedi korkusundan. Zora gelince kendini degistirmek yerine kurallari degistirip zorlugu azaltmak hangi mantiga uygun diyemedi kimse. Kendisini padisah sanan herif ne derse o malesef.
Katılmıyorum. Bizi taşıyacak 4-5 sene taşıyacak yerliler Mert Hakan falan değil ki. Onlar Okay yokuşlu, Zeki Çelik kalitesinde adamlar olmalı alt liglerde o tarz oyuncular bulmalıyız. Süper ligte 1 sezon iyi geçirip oyunculara 2-2.5 milyon eurolar veremeyiz. 8 yabancılı bir sınır gelirse de 8 yabancın iyi olursa ligi gayet götürürsün. Yeni Tarık Çamdallar, Yiğit Gökoğalnlar istemiyorum ben şahsen o yüzden alt ligler, alt yapıya yada yurt dışında ucuz alınabilecek yerlileri denemeliyiz. Çünkü şu anda Türkiye'de öyle çok fark yaratan bir yerli olduğunu sanmıyorum.

Ben Emre Kilinc'i degil de Mert Hakan'i takimda gormek isterim. Son yillarda belki Selcuk ve Burak'tan sonra yapabilecegimiz en iyi yerli transfer olarak goruyorum, maliyeti de makul seviyede ama fener'e gitmek istiyorsa gitsin, bizim takimda oynamak istemeyen oyuncu icin kafa yormaya gerek yok bu kadar basit.

Ben Emre Kilinc'i degil de Mert Hakan'i takimda gormek isterim. Son yillarda belki Selcuk ve Burak'tan sonra yapabilecegimiz en iyi yerli transfer olarak goruyorum, maliyeti de makul seviyede ama fener'e gitmek istiyorsa gitsin, bizim takimda oynamak istemeyen oyuncu icin kafa yormaya gerek yok bu kadar basit.
Bence yerli kanat daha önemli. Yerli merkez os lar cikiyor. Ama sag bek sol bek kanatlar pek yok

Benim anlamadigim.

Evet Besiktasin Sampiyonluk Iddaasi yok ama yinede Champiion League e gitmek istiyorlar, parasizliktan ve Borcdan adamlar bakti olmicak.

- Ersin Destanoglu / 20
- Ridvan Yilmaz / 19
- Erdogan Kaya / 19
- Kartal Yilmaz / 19

U19 - A Kadroya aldilar ve oynariyorlar.
Sampiyonluk iddaasi olsa oynarlarmiydi bilmiyorum ama yinede Genclere sans veriyorlar!
Bide bu var Vida , Toköz, Douglas sakat bunlarda Faktor tabi , ama yinede.

Ulan biz MHY böyle sisirmemiz gerekmez, FB e gidebler belli zaten, kim ordan sorna karriyer yapti ?

Biz niye göbekli Ahmet Calik a sans veriyoruzda Emin Bayram a sans verilmiyor.
Bak buraya yaziyorum, önceden dedigim gibi.

I.Arslan ve M.Baltaci bunlae cok iyi yetenek, ama 1 Sene daha U19 veya Kümede oynarlarsa bunlardanda birsey olmaz.
Biri 19 öbürü 17.

Fatih Terimi severim ama bazen Egosu ve Lobbyisi cok seyi yikiyor!

Simdi bi kac keriz cikip ama UEFA , Süper Kupa yok Ozan Kabak diyor.
Tmm Kardesim , 20 Sene oldu artik gec bunlari, son 10 veya 5 Senede CL‘de ne yaptik.
Ha Ünal Aysal borc yapti Evet ama o sene I Kadro, o oyuncular neydi beee.
At daha Real Madrid I götürüyorduk!

Bakin ikizininde Egosu tavan yapmasaysi acayip güzel isler olurdu!

Kim ne derse desin, bu öyle!
Yanliz Transferlerde yapti, ama Sneijder ve Drogbayi Ünal Aysal gerirdi.
Belki o Manager oyunlarina gelmeseydi belki I borclar olmazdi...

Ve Ozan Kabak, Adami Atlético Madrid izledi ve 500.000 € teklif yapildi.
Bizimkilerin Ozan Kabakdan haberleri bile yoktu.
Defansda oyuncu az kaldi, Sakatlandi, kötü oynuyorlardi , belki tutar para yapariz diye Cocuk oynadi, yoksa Altyapidan cikarip bizimkiler bi bok yapmadi.
Atlético Madrid o teklifi yapmasa belki simdi 3. Ligde oynuyordu.
Misal M. Demiral!

Bu Sene ne yaptik CL‘de ?
Bizim gencler dahada kötü mu yapardi olabilir ama 3 / 4 / 5 Mio € Senelik almazlardi.
CL Gruptan cikamiyoruz C.Brügge bile bizden daha Iyi oynadi!

Artik bazi seylerin degismesi gerekir!
Ben hep Fatih Terimi savundum, Imparatoru severim ama yinede aldigi Parayi baska yerde Alamazdi!

Lakin FFP varken bile 18 Mio TL aliyor ve bu 2,5 Mio yapiyor.
Sadece Lig Sampiyonluk icin cok Para kimse kusura bakmasin!

Bugün Gaziantepe karsi , Falcao yine birsey yapamazsa onuda Silerim!
5 Mio € aliyorsun hakkini vereceksin.
Bu Feghouli icinde gecerli onuda cok savundum, Rizeye karsi Rezil bir Futbol ve bahane hazirdi!
Trabzonspor a Corona ugramadi demekki.

Bugün coksey bekliyorum yoksa Bavulunu Toplasinlar,Cin ve Araplara yallah !

Artik susamiyorum ...

Üst Alt