Mert Hakan Yandaş: "Verilen sözlerin arkasında duran, dürüst ve ahlaklı bir kulübe geldim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mert Hakan Yandaş: "Verilen sözlerin arkasında duran, dürüst ve ahlaklı bir kulübe geldim"

Karakter lafını en son ağzına alacak kişi aklı sıra bize laf çakmış. Sen önce babana verdiğin sözü bir hatırla da sonra ona buna laf çak beyinsiz.

şikecilerin ahlaksız ve satılık,dönek topçu müsvettesi gelmiş dürüstlükten bahsediyor. kendisinde ve yeni takımında neyin eksik olduğunu bildiği için böyle boş laflarla aklamaya çalışıyor ezik herif işte.

Kisaca diyor ki, "ben parayı seçtim, şikeciler de bana verdikleri para sözünü tuttu". Karaktersiz adamin tekiymiş harbiden.

"Türk futbol tarihinin en büyük oyuncusu. Benim kendi kişisel görüşüm.
O Türkiye’ye her şeyin nasıl başarılabileceğini gösterdi. Hem duruşuyla hem karakteriyle hem de futbolculuğuyla.
İnşallah bizler de onlar gibi sevilen ve camiaya layık oyuncular oluruz.
Az önce de dediğim gibi Türkiye’nin bence gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu.
En büyük orta sahası.

Sırtındaki ufak kanarya görseli ve son dönemlerin en güzel formalarından biri olmuş.
"

Okumayanlar için özet geçmek istedim. Şu yukarıda belirttiğim şeyleri söyleyen birisinin futbola bir faydası olabilir mi? Emre'nin yüzüne söylesen tarihin en büyük orta sahası sensin diye utanır muhtemelen. Adama kendi taraftarlar bile başımıza bela oluyor bıraksın gitsin yorumları yapmaya başladı. Gittiği her statta ıslıklanan birisi hakkında da böyle rahat konuşmazsın. Açıklamaların için o kadar boş ki, okumayan varsa hiç okumasın zaten.

Bir de şöyle bir bonus var :asd: :puhaha:

Herkese bi Halley oluyor

1596722780967.png

Alt yapıdan yetişmeyen futbolcuların böyle röportaj vermesi çok yapmacık oluyor İlk önce o formayı bir terlet bakalım. Emre ile bir kavga etmeye bakar arkadasından küfür etmesi.

Gerçekten allah korumuş bizi. Eğrisi doğrusuna denk gelmiş, layık olduğu klübe gitmiş çok şükür. Para için herşeyden vazgeçebilecek, Emre gibi tüm ülkenin nefretini kazanmış birini kendine ahlaken örnek alıyorum diyebiliyorsa daha konuşacak birşey kalmıyor zaten.

Üst Alt