Mert Hakan Yandaş: "Verilen sözlerin arkasında duran, dürüst ve ahlaklı bir kulübe geldim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mert Hakan Yandaş: "Verilen sözlerin arkasında duran, dürüst ve ahlaklı bir kulübe geldim"

hayırdır klasik "Türkiye'nin en büyük kulübüne geldim" demeçini göremedim bu sefer ?

Transfer Istihbarat Şefi

O zaman bizim yöneticiler açıklama yapmalı.
Bu
Ne gibi sözler verilmiş.Açıklasınlar..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yalnız emrenin nasıl oyuncuların aklını çeldiği burada çok belli. Sevmesekte adam mhy ve caneri çok sıkıştırmış hatta emrekılıncıda hergün arayıp rahatsız ettiğini sıkıştırdığını biliyoruz. Bu iş sadece para işi değil. Eminimki caner ve mhy için bizde yakın paraları teklif etmişizdir.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şu beş para etmez mhy gibi adamlara şaf söyleytiren aciz yöneticilere sahibiz.
Nefret ettirdiler kendilerinden

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galatasaray o parayı yatırmasın da protokolden kurtulayım diye kırk takla atmadıysa ne olayım. Galatasaray'la anlaştıktan sonra fenerin teklifini dinlemesi bile ofsayt. Yönetim bence çok beceriksiz transfer konusunda. Ancak MHY transferindeki tavırlarını destekliyorum. Söz vermek başka bir şeye benzemez.

Yalnız emrenin nasıl oyuncuların aklını çeldiği burada çok belli. Sevmesekte adam mhy ve caneri çok sıkıştırmış hatta emrekılıncıda hergün arayıp rahatsız ettiğini sıkıştırdığını biliyoruz. Bu iş sadece para işi değil. Eminimki caner ve mhy için bizde yakın paraları teklif etmişizdir.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
evinden aldiririm diye tehdit etmis olabilir diyorsun yani reis?

Üst Alt