Mert Hakan Yandaş’tan Açıklama! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mert Hakan Yandaş’tan Açıklama!

SEZON SONUNDA AYRILACAĞIZ"
Mert Hakan Yandaş, "Sezon sonu geldiğinde ayrılacağız. Hocamız da açıkladı zaten. Şu anda biz yerine Sivasspor'un konuşulmasını istiyorum ve bunun konuşulması lazım. Şu anda her şeyi Sivasspor için yaşıyorum." dedi.

BAŞKAN SERT ÇIKTI!
Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'a Mert Hakan ve Emre Kılınç'ın Galatasaray'a transferi sorulduğunda:" Bu hep bize soruluyor. Onlar hiçbir şey söylemiyor. Sonunda oraya giderse biraz ayıp olur! Biz teklifimizi yapacağız, bakacağız." açıklaması yaptı!

BeİnSports

Niye ayıp oluyormuş anlamadım.
Adamlar görevini yapıyor şu an takımlarıyla yıl sonu işi bitince de istediği takıma gider

bu sivas başkanıda mesela tescilli şikeci fakat onun haricinde sivasta galatasaray sevilir

ama bu rize denen lut kavmi gibi lanetli takım ve başndaki köpek soyu sabah akşam bizim nefretimizle yaşıyor

Mecnun, hasan kartal, ahmet ağaoğlu, ali koç ülke futbolununun kanseridirler. En kısa zamanda yok olması dileğiyle...

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu sivas başkanıda mesela tescilli şikeci fakat onun haricinde sivasta galatasaray sevilir

ama bu rize denen lut kavmi gibi lanetli takım ve başndaki köpek soyu sabah akşam bizim nefretimizle yaşıyor
rize ve sivas kardeş takım bir de :asd:
Ayrıca sıvasın maçlarını stattan izlemisligim var taraftarından aldığım izlenim onlar bile her yıl fenere yattıklarını kabul ediyor

açıkçası bedavayken gitmesine üzülürüm ama eb adlı şahıs daha çok yerli oyuncuyu ayartacak..

Bizim mutlaka bu tarz sembol bir ismi sportif direktör tarzı bir göreve getirmemiz lazım.

Arda'yı hiç sevmediğimi bilen bilir ama bu iş için en uygun isim o gibi duruyor. Bence hiç futbol oynamasıyla uğraşmadan seneye yurtdışına bu konuda eğitime gönderip, ertesi sene sportif direktör yapmamız lazım.

Pek ısınamadım kendisine. Ayrıca üstlerine bu kadar düşmeye gerek yok. İkisi de 11 oynayamaz bizde, alternatif olurlar. Gelenlerin halini görüyoruz. O bölgelerde de yerli kontenjanı kullanılmaz bence.

Pek ısınamadım kendisine. Ayrıca üstlerine bu kadar düşmeye gerek yok. İkisi de 11 oynayamaz bizde, alternatif olurlar. Gelenlerin halini görüyoruz. O bölgelerde de yerli kontenjanı kullanılmaz bence.

mesele 11 oynaması değil. Bedava durumdayken böyle oyuncuları rakibe kaptırmak ciddi dezavantaj yaratır. Özellikle sınırın azaltılması gündemdeyken. En iyi yerli oyuncumuzun Ömer bayram olduğu bir kadromuz var şu anda.

Üst Alt