Mert Hakan Yandaş’tan Açıklama! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mert Hakan Yandaş’tan Açıklama!

Gerçek Galatasaraylı falan mevzusunu geçmek lazım.Bir tek Selçuk İnan yapmıştı diye hatırlıyorum.Fener bizden çok daha iyi durumdaydı o zaman ama Selçuk bizi seçmişti.Futbolcuların yuzde 99 kısmı paraya bakar.Fener fazla vermiştir oraya gider.Emre Akbaba örneği de verilebilir ama şartlar Selçuk ile aynı değildi.

Bu formayı giymek istemeyen bir adam varsa istediği yere gidebilir.

Zamanın da Ali Dürüst'ün İlhan Mansız'ın ön sözleşmesini yırttığı gibi.

Galatasarayi secmeyinin sonu Stoch ve Alper Potuk gibi olur , bir futbolcuyu Galatasaray ister ve o oyuncu Galatasaray'ı seçmez ise o oyuncu Gerizekalidir

Verstuurd vanaf mijn Redmi Note 9 Pro met Tapatalk

Fenerli başkanları kafa açmıştır, adam da takipten çıkmıştır. Sosyal medya hareketlerine bu kadar anlam yüklememek lazım. Biz caymazsak bize gelir bu saatten sonra ikisi de

açıkçası bedavayken gitmesine üzülürüm ama eb adlı şahıs daha çok yerli oyuncuyu ayartacak..

Bizim mutlaka bu tarz sembol bir ismi sportif direktör tarzı bir göreve getirmemiz lazım.

Arda'yı hiç sevmediğimi bilen bilir ama bu iş için en uygun isim o gibi duruyor. Bence hiç futbol oynamasıyla uğraşmadan seneye yurtdışına bu konuda eğitime gönderip, ertesi sene sportif direktör yapmamız lazım.

Caner Burak gibileri takıma toplamak iyi fikirse Ardanın gelmesi iyi olur

Seneye bu seneki kadar büyük felaketler yaşamazsak çok kolayca şampiyon olabiliriz ŞL yıkımıda olmayacak ilk yarıda muhtemelen.

Caner Burak gibileri takıma toplamak iyi fikirse Ardanın gelmesi iyi olur

alakası yok. Ben futbolcu olarak asla istemem ama sportif direktör olarak gelmeli. Eb yerli futbolcuları çok rahat ayartabilir ama bizde öyle biri yok. Abdürrahim'in öpmesiyle olacak iş değil bunlar. Arda'nın 1 telefonu bile pek çok yerliyi etkiler.

Arda'dan daha iyi yapacak biri düşünüyorsan söyle o gelsin. Mesele isim değil böyle birinin oraya gelmesi.

alakası yok. Ben futbolcu olarak asla istemem ama sportif direktör olarak gelmeli. Eb yerli futbolcuları çok rahat ayartabilir ama bizde öyle biri yok. Abdürrahim'in öpmesiyle olacak iş değil bunlar. Arda'nın 1 telefonu bile pek çok yerliyi etkiler.

Arda'dan daha iyi yapacak biri düşünüyorsan söyle o gelsin. Mesele isim değil böyle birinin oraya gelmesi.

Bende sd olarak bunları toplar diyorum işte

Menajerlerle arası iyi biri lzm

Bu çocuk bize gelir gelmez bilmiyorum ama paylaşımlarına,konuşmalarına baktığımızda net galatasaraylı..

Ama niyeyse ben kendisinde hafiften bir arda turan havası seziyorum...Sanki geldiğinde acun tayfası gibi girmemesi gereken ortamlara girecek,çok fazla polemik oluşturacak ve çok konuşacak bir hava seziyorum..Biraz fazla duygusal gibi...

Tabii benimki tamamen paylaşım ve söylemlerinden çıkardığım bir yorum..Yoksa saha içine bakıldığında bence alınabilecek bir numaralı yerli isim...Takımı sahiplenecek böyle kaliteli yerli oyunculara çok ihtiyaç var...

Transfer dönemi 1 temmuzda başlayacak ve ligler devam ediyor olacak peki direkt olarak emre ve hakan bizim takıma mı katılacak yoksa ligin bitmesi mi beklenecek?

Üst Alt