# Mervan Celik - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mervan Celik

Cevap: # Mervan Celik

kürt olduğuna şaşıracak bişey

ligimiz ve belki takımımızda bir sürü kürt futbolcu vardır

mesela servet çetin mehmet topal mehmet güven mustafa sarp kürt olduğu söylenen futbolcular

biz bunları alırken ses çıkaran olmadı

Bu arada diğer Gotborg'da oynuyor.Gaıs takımında. Kuzeyden çok iyi oyuncular var, eğer varsa niyeti gelsin.Türk vatandaşı ise tabi.

Tebrik ederim, ben de Kürt kökenliyim ama asla diğer türlü değilim, bu ikisinin ayrımına varılmalı artık.. İnsanın hangi ırktan olacağı elinde değildir ama hangi görüşü benimseyeceği elindedir, insanları elinde olmayan şeylere göre değil elinde olan şeylere göre değerlendirelim lütfen..

Katılıyorum. İnsanlarımız Kürt ve terörist kavramlarının ayrımına varması gerekir.teröristlerin yaptığı faşizan bölücülükle her kürtü terörist olarak görüp ötekileştirenlerin yaftalayanların yaptığı da aynı şeylerdir ve bu insanlar farkında olmadan onlarla aynı çizgiye geliyorlar.

Insallah olur. Ne varsa gurbetcilerde var. Türkiye cöktü. Bugün Almanya amatör liginden Genclerbirligine transfer olan Hursut bile etkili olabiliyor bu ligde. Hic kücümsemeye gelmez valla. Kendini öyle bi gösterir ki böyle futbolcular. Videolardan izledigim kadariyla etkili birine benziyor. Neden olmasin?

Biz Türkler hicbirzaman Kürt Türk ayrimi yapmadik. Hepsi bazi Amerikan usagi Kürtcü bölücülerin hikayeleri. Bu ülkede Kürt Cumhurbaskanimiz vardi, TBMM´nin yarisi Kürt neredeyse, önemli mevkilerde Kürtler var mesela. Ne ayrimciligi? Mehmet Baransu bile Kürt :) Rusya´da hic Cecen Basbakan, Cumhurbaskani oldu mu? Hepsi Ziya ya.

Ayrica Galatasaray bu konuda hep öncü olmustur. Bircok Kürt futbolcumuz vardi bizim. Hatta birisi TRT 6´da Spor yorumcusu mu öyle birsey simdi. Mehmet Bölükbas miydi neydi. Mustafa Sarp öyle. Aklima gelmeyen bircok kisi daha. Hepsi kardesimizdir. Basimizin üstünde yerleri var. Artistlik yapmadiklari sürece

Biz Türkler hicbirzaman Kürt Türk ayrimi yapmadik. Hepsi bazi Amerikan usagi Kürtcü bölücülerin hikayeleri. Bu ülkede Kürt Cumhurbaskanimiz vardi, TBMM´nin yarisi Kürt neredeyse, önemli mevkilerde Kürtler var mesela. Ne ayrimciligi? Mehmet Baransu bile Kürt :) Rusya´da hic Cecen Basbakan, Cumhurbaskani oldu mu? Hepsi Ziya ya.

Ayrica Galatasaray bu konuda hep öncü olmustur. Bircok Kürt futbolcumuz vardi bizim. Hatta birisi TRT 6´da Spor yorumcusu mu öyle birsey simdi. Mehmet Bölükbas miydi neydi. Mustafa Sarp öyle. Aklima gelmeyen bircok kisi daha. Hepsi kardesimizdir. Basimizin üstünde yerleri var. Artistlik yapmadiklari sürece

Mehmet Bölükbasi Taffarel in yedegi degilmiydi?

Servet 76 numara, Iğdır'dan dolayı. Konu nasıl buraya geldi onu anlamadım ama okuyayım konuyu bir merak ettim :asd:

servet ığdırlı ve azeridir topragımdır bende ıgdırlı ve azeriyim :D 76 forma numarasından anlaşılıyor zaten

Üst Alt